Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

Bu hatadan bahsediyosun sanırım hocam.. Akşam sürekli bu hatayı verdi, atıp durdu oyundan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 28 Şubat 2019; 0:44:58 >
  • Evet, Redditte de bu hatadan bahsedenler var. Sorun serverlardan kaynaklanıyor herhalde. Anlaşılan bir iki ay daha girmemek lazım. İyice otursun, içerikler tamamlansın ondan sonra başlarım.
  • Online için hızlı ve etkili bir para kasma yöntemi var mı acaba?
  • Büyük balıkları yakalayabilmek için belirli bir stratejiniz var mı? Lake lure takıp dakikalarca bekliyorum balık takılınca 10 dk bile geçse bir mt ileri getiremiyorum balığı. Çevirmekten sağ joistik kırılacak artık :/
  • Balık yemi aldığında sağ analoğu sabitleyeceksin, sol analogla sağa sola çekip balığı yoracaksın.Balık ne tarafa gidiyorsa o tarafa çekmek sol analoğu misinenin kopma ihtimalini düşürür. Balık yorulduğunda sol analoğu aşağı doğru çekip oluşan boşluğu sağ analoğu çevirerek saracaksın. Balık tekrar hareket etmeye başlayınca yine sağ analog sabit , sol analog sadece sağ ve sol yapacaksın. Yorulunca tekrar sol analogla kendine çekip , sağ analoğu çevirerek saracaksın. Bunu sürekli tekrarlayacaksın. Balık yorulmasan sol analoğu kendine çekersen yada sağ analogla sarmaya çalışırsan yemi koparır. Balık hareketliyken sağ analoğu sağ yada sol yaparak misineyi kilitlemezsen balık sardığından çok misineyi alır uzaklaşır yani boşa uğraşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 1 Mart 2019; 11:48:24 >
  • Online tarafında hızlı şekilde para veya xp kazanmak için önerisi olan var mı ?
  • Oynamaya doyamadığım ender oyunlardan biri.
    1. Oyundan 2. oyuna nasıl geçilir, serinin yeni oyunu nasıl yapılır diğer firmalara örnek olmalı.
    Bkz.: Activision, EA, Ubisoft...
    Adamlar bir formülü 1 oyunda tutturdu mu 5-6 sene ekmeğini yiyorlar...
  • AIchera kullanıcısına yanıt
    Sol analoğu kendime çekip oluşan boşluğu sarma işi bayağı kolaylık sağladı. Büyük balığı 4-5 dk da olsa yakaladım. Teşekkürler.
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Aynısı ben de de oldu . Sanırım 3. Chapter dan sonra . Önceden kendisi işaretliyordu şimdi işaretlemeden tek atış yapıyor . Stamina felan full dead eye ın . Anlamadım
  • girişkat G kullanıcısına yanıt
    Dead Eye'ın üç aşaması var. İlkinde hedef değdiği her şeyi işaretliyor ta ki R2'ye basana kadar veya mermi bitene kadar, ikinci aşama da ise oyuncuya istediği hedefi işaretlemesine izin veriyor. Hedefi işaretlemek için R1'e basıyorsunuz ve hedef işaretleniyor, siz R2'ye basana kadar veya mermi bitene kadar işaretlemenize izin veriyor oyun sonrasında otomatik olarak tüm hedeflediğiniz noktalara ateş ediyorsunuz. Son aşama da ise hedeflere ölümcül atış yapabileceğiniz, kafa, kasık ve benzeri bölgeler kırmızı olarak belirmeye başlıyor ve hedeflerin neresine sıkacağını daha iyi biliyorsunuz.
  • Hocam buyuk balik dediginiz kac kg
    Ben 2,55 ten fazla tutamadim
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Benim tuttuğum 8.3 kiloydu. It Was THIS big! kupasını almaya uğraşıyordum bu sayede legendary balıkları da tutmayı öğrenmiş oldum. Oyunun sonu yok gibi oynuyorum ağır ağır.
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Çok büyük balıklarda var. Özel yem satın alınca büyük balıklar avlanabiliyor
  • Red Dead Redemption 2 | Övgü Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Mart 2019; 15:5:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu mesaj silindi.
    spoiler içine al.
    Hani başka bitirmeyen arkadaşlar varsa onlara saygı için.
    Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.
  • Oyunu bitirdim bir sorum var
    arthurun ahırında ki atlara ne oldu johnla oynarken o atlara ulaşamıyorum
    Arap atını yakalamıştım, yalanmı oldu şimdi?

Oyunun sonu süpriz değil ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 3 Mart 2019; 15:46:30 >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    bilgennyk kullanıcısına yanıt
    O atlar gidiyor, yeni almanız veya ehlileştirmeniz lazım. Beyaz Arap yine aynı yerde oluyor, giderseniz bulabilirsiniz.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Belli bir yeri varmi büyük baliklarin
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Arap atı yine duruyorsa iyi, yalnız bi şey daha var ön siparişle verilen savaş atı da yok oldu?
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Ben o atı bıraktıktan sonra bir daha aramadım. Valentine'a gidin, oradaki ahırdan yine bedava alınıyor olabilir belki.
  • 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.