Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadslar 1.cd yuklemesni yapyrum.2. Cdyi taktıgımda bu uygulamayı basltmk içn veri diskini takarak uygulama verilerinizi kopyalayın hatası alıyorum varmı yardımcı olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam.

Oyun hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum.

Arkadaşlar oyunda görev yapamıyorum. Gerçekte yapılabilecek şeyler o kadar çok ve sıkılmadan yapılıyor ki bir türlü ana görevlere başlayamıyorum. Tam bir göreve gideyim diyorum yolda bir çeteyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Bir köprüden geçeceğim sırada yolum kesiliyor. Onlardan kurtulup yola çıkıyorum, bakıyorum Arthur yorulmuş kamp kuruyorum. Atımı temizliyorum. Bir kasabaya giriyorum adamın biri düelloya çağırıyor. Biri gelip arkadaş olmak istediğini söylüyor. Kadının biri kendisini kasabasına götürmemi istiyor vs. Ayrıca saatlerce boş ovalarda dolanmanın keyfi de bambaşka Ana görevler yerine bu detaylarla uğraşmak gerçekten büyük zevk.

Hayvan avlayıp kıyafet yaptırmak, Silahları temizlemek, craft yapmak... Müthiş bir özgürlük var.

Tüm bunlar GTA 6'nın nasıl olacağını merak etmemi sağlıyor. GTA 6'nın açık dünyası da bu kadar özgür olursa, detaylar bu kadar fazla olursa efsanevi bir şeyle karşılaşırız. Büyük ihtimalle yeni nesil konsollarla birlikte gelecek. Bu da en az RDR2 kalitesinde grafik demek. RDR2 oynadıkça sürekli GTA'yı düşünüyorum. Kıyafet çeşitliliği, karakterin saçının sakalının uzaması, bu grafiklerle modellenmiş bir modern şehir ve doğa, çevreyle etkileşim vs.

Oyunu çok beğendiğim için bir şeyler yazmak istedim. Umarım Rockstar GTA 6 için daha fazla bekletmez. Bu kalitede bir şey yaparlarsa 10 sene oynanır sanırım.

• Arkadaşlar bu “Cigaratte Cards” ne işe yarıyor?

Birde bu “Jim Bay Calloway”ın 4 tane silahşörün Resmini çekme görevlerini yaptım ancak en son silahşörüde halletmeme rağmen haritada falan Callowayı göremiyorum, nasıl etkileşim kurucaz?

• Oyunu çıktığı zaman bitirip satmıştım tekrar oynayasım geldi. Özledim galiba Son zamanlarda Gow’u 3 kez bitirdim herhalde birde bu oyunu oynamak istiyorum tekrardan.

Pro’da blur sorunu vardı herhangi güncelleme gelip sorun giderildi mi? Haber görmedim giderildiğine dair ayrıca hdr de sorunluydu. Gene alacağım orası ayrı:)

• quote:

Orijinalden alıntı: spader

Oyunu çıktığı zaman bitirip satmıştım tekrar oynayasım geldi. Özledim galiba Son zamanlarda Gow’u 3 kez bitirdim herhalde birde bu oyunu oynamak istiyorum tekrardan.

Pro’da blur sorunu vardı herhangi güncelleme gelip sorun giderildi mi? Haber görmedim giderildiğine dair ayrıca hdr de sorunluydu. Gene alacağım orası ayrı:)
    Hocam merhaba. Bir problemim var. Oyunu bitirdiğinize göre belki biliyorsunuzdur. Dead Eye kullanırken önceleri birkaç kişiyi işaretleyip sonra seri olarak ateş edebiliyordum. Sonra bu özellik değişti. Dead eye açtığımda sadece bir kez işaretleyip tek atış yapabiliyorum. Bunun bir ayarı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaletNamluda55

Arkadaşlar bu “Cigaratte Cards” ne işe yarıyor?

Birde bu “Jim Bay Calloway”ın 4 tane silahşörün Resmini çekme görevlerini yaptım ancak en son silahşörüde halletmeme rağmen haritada falan Callowayı göremiyorum, nasıl etkileşim kurucaz?
    +

• Oyun başta otomatik yapıyor sonra size bırakıyor manuel olarak yapmanız için eğer bilmiyorsanız, sanırım r1 tuşu ile tek tek düşmanları işaretlemek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: spader

Oyun başta otomatik yapıyor sonra size bırakıyor manuel olarak yapmanız için eğer bilmiyorsanız, sanırım r1 tuşu ile tek tek düşmanları işaretlemek gerekiyor.
    Anladım hocam deneyeceğim teşekkür ederim.
  • Oyunu ön siparişte almıştım. Çıktığı günden beri oynarım. Daha dün ilk finalı bitirdim. Benim gibi 80 ler çocukları için birebir. Ayrıca youtube den Türkçe çevirisini yapan mbt tv kanalın sahibi arkadaş burdaysa ayrıca teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kutulu almak istiyenler n11 de 249lira kargo bedava şeklinde indirime girmiş 4 saatliğine

• quote:

Orijinalden alıntı: AdaletNamluda55

Arkadaşlar bu “Cigaratte Cards” ne işe yarıyor?

Sigara kartları ortak temalar üzerine kurulu. 12 tane ortak konudaki kartı topladınız mı bir deste yapıyor. Sigara kartı koleksiyonu yapan bir adam var, onunla konuşup görevi aldıktan sonra desteleri bitirdikçe ona yolluyorsunuz. Ben daha hiç tamamlamadım o yüzden karşılığında ne veriyor bilmiyorum ama para veya craft malzemesi falandır. Kısacası görev için topluyorsunuz. Ben görevi chapter 2'deyken almıştım.

Jim Boy Calloway görevi 4. chapter'da tekrar aktif oluyormuş, hepsini bitirdikten sonra beklemekten başka yapacak bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 23 Şubat 2019; 15:50:24 >

• Tek kelime ile bir başyapıt
  • Beyler oyunda ana hikaye(John Marston dahil) bittikten sonra önceden yapmadığımız yan görevler tekrar gelmiyor mu?
    Eğer gelmiyorsa mini game oynamaktan başka ne yapabiliriz(offline için soruyorum).
  • Arkadaşlar hepinize iyi forumlar diliyorum. Belki daha önce sorulmuştur ama bakma vakti bulamadım anlayışınız için teşekkür ederim. Oyunu takas yoluyla edindim letgo üzerinden fakat daha sonra baktım kutusunda bir farklılık farkettim haliyle, kutunun arkasında ufak bir ayrıntı dikkatimi çekti. Region all yazıyor. Bu şimdi veya ilerde bir sıkıntı çıkartır mı? Bilen, cevaplayan bir yetkili arkadaşımız cevaplarsa müteşekkir olurum. Hepinize iyi eğlenceler.

• gevurgıran G kullanıcısına yanıt
    Hocam eger konsolun 2. bolge ise dlc satin aldigin zaman uyumsuzluk yaratir. Eger konsolun 1. bolge ise sorun yaratmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım dlc dışında herhangi bir sorun olur mu? Bunun dışında olabilecek bir durum var mı? Teşekkür ederim cevapladığın için. Konsolum pal 2. bölge onunda bilgisini vereyim.

• Zaten dlc hemen gelmez herhalde oyuna :) onun dışında herhangi bir sorun yaratır mı bu durum ? Konsolum pal 2. bölge. Bu oyun birinci bölge oluyor galiba. Mesela online oynarken server muhabbeti gibi durumlar hakkında bilginiz var mı? Bu konularda da bilgi verirseniz makbule geçer. Teşekkür ederim cevapladığınız için.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Bölge 3 nedemek.

• gevurgıran G kullanıcısına yanıt
    arkadaş yanliş bilgi vermiş hocam oyun bölgesinin konsol ile hiçbir alakasi yoktur. sizin aldığınız oyun 1. bölge story ve online oynamanızda hiç bir sorun olmaz. sadece dlc almak isterseniz us psn hesabı açıp ordan almaniz lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 25 Şubat 2019; 2:29:3 >
  • portrey P kullanıcısına yanıt
    1. bölge AMERIKA
    2. bölge AVRUPA
    3. bölge ASYA

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.