Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online da DH olarak bir cete kuruldu mu arkadaslar boyle bir sey yapsak zevkli olmaz mi sizce de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle 3:10'da başlayan ölüm efsane.

Not: Bazı kısımlar ciddi spoiler içeriyor, sadece bitiren arkadaşlar baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 15 Ocak 2019; 19:12:20 >
  • Nedense bu oyunu çok büyük zevkle aldım ama oynarken zevk almıyorum artık oyuna giresim gelmiyor

• online için bir rehber hazırlamayı düşünen arkadaşlar var mı? ya da online kısmı için forumda ayrı bir post var mı arkadaşlar?
  • Haritanin ust kisminda ki marko gorevine 3. gidisim her gidisimde gorev ortadan kayboluyor. Su an gorev yine belirdi 4. kez o yolu gidesim yok.

edit: gorev gece aktif oluyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lothraine -- 16 Ocak 2019; 19:7:7 >
  • lothraine kullanıcısına yanıt
    O bölgeye marker koy unutmamak için. Epiloge Chapterlarını oynarken tekrar git.

• yan görevlerin senaryo tamamen bitmediği halde kaybolduğu oluyor mu?

Arthur ile galiba Blackwater'a girme yolu yok gibi..
  • MrChaplin kullanıcısına yanıt
    Bazı yan görevler süreli oluyor yani bazıları sadece gece çıkıyor bazıları gündüz çıkıyor gece kayboluyor

• Oyunun online modu beni sarmadı gene senaryo moduna döndüm ve bu sefer hiçbir ayrıntıyı kaçırmak istemiyorum diyenlerdenseniz aşağıdaki checkliste bakmanızı tavsiye ederim. Oyunu %100 tamamlamanız için gereken her şeyin yanı sıra yapabileceğiniz tüm diğer yan görevleri de içeriyor. Ayrıca oyunda çok fazla easter egg var. Bunların bir kısmı aşağıdaki görev listesinde Arthur'un günlüğüne çizdiği ilginç yerleri içeren "Points of Interest" başlığı altında yer alıyor. Bunun dışındaki başlıca easter egg ler: Ammolite / Flourite, Mountain overlook seat, Ku Klux Klan, Whispering trees, Demon man, King of the forest, Wolf man, Monkey in the cage, UFO, Giant snake, Ghost train, Ghost of Agnes Dowd, Meteor shower, Exploding house, Hanging man, Strange man, Aztec signs, Quincy harris memorial hall(Arthur's Name), Robot, Voices in old camps..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sami_sami -- 17 Ocak 2019; 12:11:35 >

• Level 12den 50ye 1saatte geldim :)))

• chapter 6 bitti epilogue a geçtim ama bir kaç sorum var

bad honor ile oynuyordum para için döndüm micah ile dövüştük ve oyun gereği onu bıçaklayacak durumdayken o beni bıçakladı ve arthur öldü şimdi dorulara gelirsek arthur un ölmeme gibi bir şansı varmı diğer sonları söylesenizde olur spoiler umrumda bile değil 2 sorum ise arthur un yaşama şansı yok ise bu micah ı öldürmek gibi bir şey var mı ilerde sevdiğim karakter öldü bari intikamını acı bir şekilde alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Ocak 2019; 23:20:51 >

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Bu ilk soru ile ilgili

Arthur her şekilde ölüyor. sadece seçim yaptığında yaralanıyor veya yaralanmıyor Micah o kadar.

diğer sorun son ile alakalı

Evet John ile intikamını alıyorsun. Yanında Sadie ve Charlie de geliyor seninle. Dutch da görünüyor ama o gidiyor.. Dutch ise ilk oyunun sonlarına doğru ölüyor..
  • Arkadaşlar red dead Redemption 2 oyununda ağır çekimde adamları vurmak için hangi tuşlara basmamız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Arkadaşlar red dead Redemption 2 oyununda ağır çekimde adamları vurmak için hangi tuşlara basmamız lazım
    Aim alirken R3 e basin adamlari isaretlemek icin R1 e basin. Isaretleme ozelligi sonradan aciliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lothraine

Aim alirken R3 e basin adamlari isaretlemek icin R1 e basin. Isaretleme ozelligi sonradan aciliyor.

Alıntıları Göster
    Hoş geldin arkadaşım yardımcı olduğunuz için teşekkürler

• Boşuna demiyoruz bin yılın oyunu diye. Bu oyunda ki detay seviyesi hiç bir oyunda yok ve asla olamayacak açık ve net
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Boşuna demiyoruz bin yılın oyunu diye. Bu oyunda ki detay seviyesi hiç bir oyunda yok ve asla olamayacak açık ve net
    Witcher 4?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treni çaldım bunu satabiliyor muyuz? :D Yoksa 90dolar bounty boşa mı yedik :D

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bide kendime yavaş oynuyorum derim ;) ki ilk çıktığı zamanda almadım

Ön siparis ile aldım ve halen chapter 2 deyim hocam...Bu oyunu 1..2 yıl icinde anca bitiririm..Haftada 5..6 saat anca oynuyorum.. 5..6 saatlik bolumde de sadece at sürüp manzara seyrediyorum

Alıntıları Göster
    Aynı durumdayım ilk çıktığı gibi aldım chapter 3 teyim hiç biteresim yok heryere atla gidip gereksiz gereksiz işler yapıyorum .

• Gun Rush modunu baya sevdim. Fartnite gibi bir oyun olsun ve bana hitap etsin istiyordum. Aynı mantıkla gittikçe alan daralıyor. Alanları daha öncesinden Arthurla oynadığım içim biliyor olmak keyifli. Ancak fazla oynamak gerekiyor çünkü saklanma yerlerini bilen ve zırhların nerede olduğunu bilen avantajlı oluyor. Siz gun rush oynuyor musunuz tavsiyelerinizi alırım 😜👍

• 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.