Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chapter 3 de konağa yürüyüşümüz efsaneydi gerçekten tüylerim diken diken oldu valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Önce beyaz renkte olanları yap, yani yan görevleri. Sonra sarı renkte olanları. Beyaz-Sarı şeklinde gittiğin sürece hangi sırayla yaptığının önemi yok.

.
    Ben mi karistirdim bilmiyorum ama chapter 3 de 2 tane sari ana gorevden birisini yapinca digeri kayboldu. Spoiler butonu calismiyor o yuzden kaybolan gorev dutch ve sheriff gray ile alakali diyim anlayin. Yok oldu bu gorev bende.

• arkadaşlar bu yeni çıkan gun rush battle royal modu nasıl acaba iyi mi zevkli mi oynayan var mı yenilikler neler

• dutch find pipe

Sürekli tag da görünüyor, nasıl yapıcaz?

• silah item değiştirme menülerinde aşağı yukarı tuşlar çalışmıyor, bu sorunu yaşayan var mı?

• Bir oyun bu kadar mı güzel olur arkadaş sonsuza kadar devam etsin istiyorum. en son yıllar önce last of us ı oynarken oyuna bağlanmıştım ama o duygusal bir oyundu bu çok farklı ilk defa bir oyun bitmesin diye dua ediyorum yıllarca oynasam bıkmam. bitecek diye tırsıyorum açıkçası. R* şaheser çıkarmış ortaya. helal olsun. ps3 zamanında ilk oyun çıkınca RDR yi ps3 e almıştım ama bunun çeyreği kadar sarmamıştı bu mükemmel olmuş. son yıllarda oynadığım en iyi oyun bu.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle duygularını sonuna kadar paylaşıyorum 👍Fakat fazla şeyetme şimdi gelir Yok efsane değil siz yaptınız bıdı bıdı dıdı dıdı çekilmez 😜

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Müzikleri efsane insanın içini dağlıyor

• zinedya Z kullanıcısına yanıt
    onu diyene gülerim. adam efsane yapmış işte. biraz da kişisel bir şey ben çok sevdim. ilk oyunu fazla sevmemiştim o benim için efsane sayılmaz bu çok güzel olmuş.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    1 tanesi var ki beni bitirdi oyun inşallah bitmez biterse ilk işim ismini öğrenmek olacak 1000 kez dinlerim artık.
  • pc e gelse de ultra grafiklerle oynasak
  • Lou 2 ye kadar idare edicen bundan sonrasında artık hocam, kesen bir oyun çıkmaz kolay kolay..

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    aynen bu seviyede bir oyun en az 5 senede geliyor.
  • oyunu alalı 1 ay oldu nerdeyse 3-4 görev yaptım sonra kaybettim kendi mi ya. Oyunun başında ayı avlama gibi bir görev vardı oradan itibaren yokum dağ taş geziyorum hayvan avlayıp kamp yapıyorum boş boş dolanıyorum bakıyorum 2-3 saat geçmiş kapatıyorum oyunu geri döndüğüm de yok beni çeteden atmasınlar :)
  • Daha chapter 3 deyim ve hala online a giremedim sürekli yan görev avlanma ana gorev seklinde gidiyorum. Online da çok geriden gelicen anlaşilan :)

• Oyunun save yapması için kampta uyumak gerekiyor mu?

• th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    Ben bi kere öyle uzun süre kampa gitmeyince yolda Javier beni buldu ne zamandir kampta yoksun merak ettik dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ben bi kere öyle uzun süre kampa gitmeyince yolda Javier beni buldu ne zamandir kampta yoksun merak ettik dedi.
    bende oyunu 2 hafta önce aldım. Şuan %15'indeyim. Oyunu gerçek hayatmış gibi oynuyorum.
    (GTA oynarken bile kırmızı ışıklarda duran, gazı sürekli köklemeyen, kurallara uyarak oynayan biriyim. RDR'yi nasıl oynadığımı siz düşünün)

Her gece kampa geri dönüp en az 8 saat uyumaya,
    Eğer dönemezsem bir otele girip orada uyumaya çalışıyorum. Çok nadiren bu durumu bozup gece dolaşmaya çıkmışımdır.

Her anlamda yavaş, her anlamda tane tane oynayarak tadını çıkartıyorum.
    Atımla en uzak mesafelere giderken bile çok nadir dört nala koşuyorum. Tane tane, geze geze, göre göre ilerliyorum ve bir çok ayrıntı yakalıyorum.

Bir keresinde özgürce dolaşırken bir kadını sıkıştıran bir adama kafa tutup kadını kurtardım. Kadın bana teşekkür etti.
    Üstüne kaç gün geçti bilmiyorum aynı kadını yılan sokmuş bir vaziyette yardım çağırırken buldum.
    "Bayım sizi yeniden gördüğüme çok sevindim." diye başladı söze. Tekrardan karşılaştığımızın hissini yaşattı resmen oyun.

Bir keresinde de kasabada bir kavgaya karıştım (Yine gelişi güzel bir olay oldu)
    İki kişi bir kişiye dalıyordu. Onu izlerken "sen neden bakıyorsun" diye bana da daldılar.
    Bende tek olan adama yardım ettim. İki kişiyi dövdüm. Sonra o kasabaya ertesi gün geri gittiğimde "sen dün benim kuzenimi dövmüşsün, doğrumu" diye çullandılar.
    Bu da muhteşem bir ayrıntıydı.

Yaşadığım en muhteşem ayrıntıyı anlatayım.
    Kuzenim bana geldi. RDR yi çok merak etti. Bende oyunu baştan sona dikkatlice oynadığımı, gidip sağa sola ateş etmemesini rica ettim :)
    O zaman serbest dolaşım yapalım dedi. Avlanalım dedi. Başladık dağ bayır gezmeye. Hava günlük güneşlik.
    Derken hava hafif kararmaya başladı. O sırada benim kuzen akan bir nehir gördü. Suyun grafiklerine ve fiziğine bayıldı.
    Sonra balık avlayabiliyor muyuz dedi. (Ki balığa çıkar kendisi. Merakı vardır) Evet dedim ve akan nehri takip edip küçük bir gölete geldik.
    İçinde balıklar yüzüyor falan. Bende de olta yoktu o sıralar. Ok ile avlayacağım ve hava atacağım ok atma fiziğini göstererek (Ok saplanıyor ve saplandığı yerde kalıyor ya)
    Bir taşın üstüne çıktım, adam akıllı büyük bir balık bekliyorum derken aniden bulut geçti ve yağmur yağmaya başladı.
    Gözlerimize inanamadık. Göldeki tüm balıklar dibe doğru gittiler ve yok oldular (YAĞMURLU HAVADA BALIK OLMAZ YA)
    Adamlar bu ayrıntıyı bile düşünmüşler. Şaşırdık kaldık. Oha artık yuh dedik. Ve ne zaman yağmur dinip güneş açtı. Yine balıklar çıkmaya başladı.
    Gerçekten muazzam bir ayrıntıydı.

Ben ki vahşi batı temasını hiç sevmem.
    Alırsam ROCKSTAR ın işi olduğu için alırım ama ne kadar oynarım bilmiyorum diyordum.
    Şuan ise AÇIK ARA GÖRDÜĞÜM EN İYİ OYUN diyorum.

Bir oyunun açık dünya olup da bu kadar muhteşem ayrıntılara ve mekaniklere sahip olmasını ayakta alkışlıyorum.

• Senaryoyu bitirdim çok beklemeden online geldi. O günden beri onlinedayım akşamları. Bir çetede buldum kendime müthiş eğlenceli oluyor. Tavsiyem o dur ki; bir çete bulun ve katılın, yoksa online ın zevki çıkmıyor. Youtubeda Barmy Gamer Tv kanalının rdr online videolarına bakın o zaman anlayacaksınız 👍

• Oyunun gece atmosferi çok güzel. Chapter 2 deki kamp yerinin yakınındaki tepelerde gece atla gezmek efsaneydi

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.