Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    erken sipariş ile aldım %44 teyim. ince eleyip sık dokuyarak gidiyorum. Avlanma, kamp , soygun, barlarda takılma, gezip tozma vs vs.
    İkinci bir hayatım var orada.
  • bende başladım tekrardan ama bu sefer inanılmaz ağırdan alıcam bitmesin diye uğraşıcam..
  • Biterse 3. sefer bir daha başlarız insan doyamıyor bu oyuna gerçekten
  • Bu okları craftlamak yerine satın alabileceğimiz bir yer var mı? Bende craftlama ekranında da çıkmıyorlar craft için gerekli malzemeleri nereden bulabilirim mermi gibi her ok çeşitinden bol miktarda taşıyabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Her malzemeyi direk craft yapamıyorsun. Öğrenmen gerekiyor. Youtuba bakman lazım bunun için de.

• eonmg kullanıcısına yanıt
    Ben craft yapmayı öğrendim ama ilk craftımdan sonra oklar bitti şuanda craftladığım oklar tekrar o ekranda çıkmıyor, acaba craft malzemesi mi almam gerekiyor

Craft menüsünü ilk açtığında sadece craft yapabileceklerin çıkıyor. Orada hangi tuş hatırlamıyorum ona basınca (hepsini göster diye bir şeçenek) tüm craft olabilecek şeyleri gösteriyor. Orada elinde olmayan malzemeyi görüp ona göre satın alabilir ve ya bitki ise toplayabilirsin.

• eonmg kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

Bazıları fence de satılıyor ama bazıları için avlanma yada bitki toplaman lazım. Ayrıca belirli bir limiti var normal ok kadar alamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 4 Ocak 2019; 23:16:10 >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki normal oku nereden alıyoruz kuş tüyü gerekiyormuş buldum craftlaya biliyorum artık bugün hep kuş avladım normal ok işinide çözersem tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ne kadar boş bir yorum...

Alıntıları Göster
    niye boş olsun ben de oynuyorum 200 saate dayandı oyunda birçok şeyin işlevi yok ana görevler tekrar oğlu tekrar maalesef nitelikli kovboy oyunu yokluğundan ön plana çıkmış ubisoft bir yapsa şöyle adam gibi bir şey kimse yüzüne bakmaz bunun

• Oyunu cıkmadan 109 gün önce alıp chapter 2 nin başında

Bitmesin diye bırakan varmı yalnız değilimdir inşllah.

• Oyunu bitirdikten sonra

Arthur'la yeniden başlayıp bu sefer onursuz oynamaya başladım. Önüme geleni öldürüp tren market falan soyuyorum emin olun daha zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: syeell

niye boş olsun ben de oynuyorum 200 saate dayandı oyunda birçok şeyin işlevi yok ana görevler tekrar oğlu tekrar maalesef nitelikli kovboy oyunu yokluğundan ön plana çıkmış ubisoft bir yapsa şöyle adam gibi bir şey kimse yüzüne bakmaz bunun

Alıntıları Göster
    Boş tabi ne ya. Boştan öte zırva hatta. Demek nitelikli başka kovboy oyunu olmadığı için bu oyun kral ilan ediliyor. Yani başka kovboy oyunları olsa ya da bu oyun kovboy oyunu olmasa sıradan bir oyun olacak öyle mi? Yahu adamlar bir çevre, bir grafik yapmış oyunda, hiçbir şeyi yadırgamıyorsun. Dolaşırken sanki gerçek dünyada dolaşıyormuşsun hissi veriyor sana çevre. Ubisoft yapsa diyorsun, Ubisoft veya başka bir firma yapmıyor mu sanki open world oyun? Yapıyor ama bu şekilde yapamıyorlar işte. Bu yüzden bu oyun ve Rockstar kral zaten. Diğer firmaların yapmadığı için değil yapamadığı için.

• syeell kullanıcısına yanıt
    Ubisoft çıkardı kovboy oyunu. Coj serisi diye. Serideki en iyi oyunda bu;https://store.steampowered.com/app/21980/Call_of_Juarez_Bound_in_Blood/

Ama açık dünya yok, yarı açık dünya var atla yan görevlere gidiyorsun ve oyun kısa. Sadece şu oyunu remastered yapsa açık dünya ekleyip, multisine-oynanışına ve hikayesine falan dokunmadan aynen çıkarsa yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Bu neslin sonuna geldik diye güzel grafikli oyunlar çıkıyor. İleride daha da detaylı oyunlar çıkacaktır elbette. Npc etkileşimi falan bişey değil ps2 zamanı mafia'dan falan beri var sadece bir tık daha iyi yapmışlar kii bu nesilde olsun o kadar. Çevre, çok güzel ve doğal gözüken harita, ince işçilik, hayvan çeşitliliği falan filan far cry 4-5'te de gayet güzel. 4'teki Bal porsuğu tek başına yeter be.

Arkadaşın kastettiği teknik açıdan en iyisi olması o oyunu iyi oyun yapmaya yetmeyeceği gibi bişey. Tekrardan teknik olarak en iyisi bu demenin bir alemi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • syeell kullanıcısına yanıt
    Şahsen keyif almadan 200 saat hiç bir oyunu oynamam yazık olmuş 200 saatine👹

• Benim anlayamadıgım beğenmediğin sıkıldıgın bir oyunu 200 saat neden oynadın ayrıca ubi yapmasın zaten tuttuğunu düşünmek bile istemiyorum yılda 2-3 tane seri üretim yapmaya başlar . Ve ubinin yaptıgı oyunuda deneyimleyeceğim 1 haftaya AC odsy den yorumlarımın detayını o zaman yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 5 Ocak 2019; 14:20:41 >
    General store veya silah dükkanlarından satın alabilirsin

• Satılık ps4 500gb + 2kol+ hesapta gran turismo sport, driveclub+bikes, nfs, nfs rivals, wrc6, codww2, uncharted4, uncharted kayıp miras, ufc2 ve 4yıllık plus oyunlarının hepsi var. Red dead redemption2 kutulu var.

Sizce nekadar eder arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.