Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chapter 3.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online sunucularda haritada kırmızı noktalı siyah daireler ne arkadaşlar? Çok hızlı hareket ediyorlar.
  • ya bu legendary fish nasıl yakalanacak belli bir olayı varmı ya bu sistemi yapanların varya ulan bir görevi girdim yarım saattir yakalayamadım gerçekci diye suyunu çıkarmışlar elim agrıdı be oyun oynuyoruz kardeşim bu ne saçma iştir ya izin verse atıcam dinamiti patlatıcam beynini valla
  • Arkadaşlar cahpter 2 ye geçtim, ne yapıcam, görevler nerde yazıyor? Nereye gideceğim haritada göstermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkedaşlar merhaba ...Oyundaki Online main missiondaki görev ve diyaloglar da güzel...Fakat şöyle bir sorum var ,sorulduysa önce kusura bakmayın....Ben bir arkadaşımla belli bir yere kadar geldim online main missionda (sarı görevler) onun posse leader olması aracılığıyla ; sonra ben o olmadan kaldığım yerden devam edebiliyormuyum herhangi biri ya da random olarak ?

• Ormanda dolaşırken avare seyrediyorum manzaranın tadını bir baktım tavşan koşarak gidiyor ve arkasında da bir tilki onu kovalıyor nasıl bir canlı dünya işte o anda oyunun içindesin efsane rdr2
  • Arkadaşlar bir sprum olacak, chapter 6 bitmek üzere ve henüz yapmadığım şeyler kaldı. Seri katili bulmak veya dinozor kemikleri gibi. Spoiler olmadan cevap rica ediyorum, oyundaki ana görevleri tamamladıktan sonra bunları yapmanın imkanı var mı yoksa ana görevlere devsm etmeden bunları tamamlamak mı gerekir?

• darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Chapter 6’dan sonra bazı yan görevler yapılamıyor. En azından haritada görünmüyor. -Hikayedeki kırılma noktasından dolayı- Chapter 6 bitmeden farklı bir save alın dursun kenarda. Oyunu bitirdikten sonra oraya geri dönüp öyle yapabildim ben yan görevleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedya

Ormanda dolaşırken avare seyrediyorum manzaranın tadını bir baktım tavşan koşarak gidiyor ve arkasında da bir tilki onu kovalıyor nasıl bir canlı dünya işte o anda oyunun içindesin efsane rdr2
    hocam boşver bunları o bunu kovalıyor şu şunu kovalıyor canlı dünyaymış npcler her şeyi hatırlıyormuş at kişniyor sıçıyormuş bırakın böyle şeyleri yani piyasada nitelikli kovboy oyununun olmaması yüzünden bu oyunu efsane yaptınız yokluktan yani... hayvan hayvani kovalıyor diye bir oyun efsane olur mu ya..zehirli ok yapıyoruz ne boka yarıyor bi söylesene..ana görevlerde aynı bokları yapmaktan bıktık kovboy içerikli oyun yokluğundan oynuyoruz başka bir şey değil

• syeell kullanıcısına yanıt
    peki...
  • syeell kullanıcısına yanıt
    Yokluktan efsane yapılıyor tabi bu tarz oyunlar. Böyle oyun yok piyasa da çünkü. Sadece olaya kovboy oyunu olarak bakmasak bile açık dünya olarak daha fazla bize birşeyler veren katan hangi oyunlar var. Red Dead oynayıp sonra yarıda bıraktıkları diğer oyunlara dönen kişiler bu oyunun farkını anlıyorlar.

Zehirli oklar çok işe yarıyor. Mesela panter avlarken en basitinden benim çok işime yarıdı.

• Amazon bir tane stok koydu gece aldım, iade ürün falan mı yollarlar sizce? Sonuçta bir stok durduk yere niye açarlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: syeell

hocam boşver bunları o bunu kovalıyor şu şunu kovalıyor canlı dünyaymış npcler her şeyi hatırlıyormuş at kişniyor sıçıyormuş bırakın böyle şeyleri yani piyasada nitelikli kovboy oyununun olmaması yüzünden bu oyunu efsane yaptınız yokluktan yani... hayvan hayvani kovalıyor diye bir oyun efsane olur mu ya..zehirli ok yapıyoruz ne boka yarıyor bi söylesene..ana görevlerde aynı bokları yapmaktan bıktık kovboy içerikli oyun yokluğundan oynuyoruz başka bir şey değil

Alıntıları Göster
    Ne kadar boş bir yorum...

• Benim gibi oyuna 2. sefer başlayan başkalarıda varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben başlamak istiyorum fakat şimdilik eski kayıtlarının silinmesini istemiyorum varmı bir yolu save lerin hepsi siliniyor mu
  • Hikaye dlc si çıkarmı sizce

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Bence çıkmaz ama çıksaydı en güzel dlc rdr1 i sona monte etmek olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: syeell

Alıntıları Göster
    Güldüm

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Dlc ile ilgili şöyle bir siteye denk geldim.https://www.google.com.tr/amp/s/www.vg247.com/2018/11/20/red-dead-redemption-2-undead-nightmare-dlc-zombies-mexico-sadie-adler/amp/ Açıkçası Dutch wander lind dlc teorisi si beni heyecanlandırdı

• 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.