Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi hangi level işsizlik bu?

bu arada Online leş.. Beraber quest yapalım diye girdiğim adamlar bile görevi baltalıyordu dün gece, eeh diyip kaçtım. Rockstar 15 gold vermiş sağolsun, onu bile harcayamadım öyle baydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamSymbiote

abi hangi level işsizlik bu?

bu arada Online leş.. Beraber quest yapalım diye girdiğim adamlar bile görevi baltalıyordu dün gece, eeh diyip kaçtım. Rockstar 15 gold vermiş sağolsun, onu bile harcayamadım öyle baydı.
    Leş üstü leş bende story'de vakit öldürüyorum işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

Ubisoftun görev çeşitliliği, hikaye veya doluluk açısından öyle abartılı bir eksikliği yok hatta çoğu oyunu baya baya güzel seviyede, en iyilere girer. Sadece üst üste çok fazla sayıda oyun çıkardığı için göze çok batıyor. Olay budur.
    katılıyorum ama bir de görev tekrarı yanlışına düşmeseler iyi olur neydi o öyle watch dogs2 sürekli aynı şeyleri yaptırıyordu yarısında sildim attım oyunu bir mekana git adam işaretle öldür bir şey çal falan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok exp hangi görevlerden yada eventlerden sağlayabiliyoruz ?

• En çok exp hangi görevlerden yada eventlerden sağlayabiliyoruz ?

• Oyunda ilk 6 chapter bitti.Şuan oldukça sakin devam ediyor.Sanki ilk bölümlermiş gibi hatta daha kolay :) Soracağım bu ek kısım ana görevler kadar uzun mu ?

• forward 1905 kullanıcısına yanıt
    6-7 saat arası sürüyor.
  • Online da nasıl level kasılır yokmu bi bilen

• Oyuna bugün başladım arkadaşlar kontrolleri biraz düzenledim, oyunda çok fazla aim yardımı var, o yüzden lock-onu free aim'e getirdim, acceleration'ı full yaptım, dead zone'u da sıfıra getirdim. Şu an daha iyi gibi. Sensivity'i de nasıl sizin için iyi olacaksa ona göre yapın işte.
  • Ah be şu oyun Türkçe altyazılı olarak gelseydi ne güzel olurdu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu ciktigi zaman alip hâlâ benim gibi bitirmemis olan var mi merak ediyorum.

• lothraine kullanıcısına yanıt
    bende sizin gibiyim hocam
  • Bide kendime yavaş oynuyorum derim ;) ki ilk çıktığı zamanda almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bide kendime yavaş oynuyorum derim ;) ki ilk çıktığı zamanda almadım

Ön siparis ile aldım ve halen chapter 2 deyim hocam...Bu oyunu 1..2 yıl icinde anca bitiririm..Haftada 5..6 saat anca oynuyorum.. 5..6 saatlik bolumde de sadece at sürüp manzara seyrediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmiş geçmiş en iyi oyun red dead 2 dir bundan daha iyisi bir daha yapılamayacaktır. Aslında red dead 2 için oyunlar üstü bir sanat eseri denmesi daha doğru olacaktır.

Bu oyun yavaş oynanmalı zaten, adamlar içinde yaşanacak wild west amerikası simülasyonu yapmış içinde yaşayın oynamayın...
  • Bende öyle hocam fazla zamanım olmuyor, oynayıncada tadını çıkararak oynayım derken oldukça ağırdan gidiyorum, sizin kadar olmasada ;) chapter 4 e geldim ben.

• Yılın oyunu ödülünü hakeden kesinlikle Red Dead Redemption 2 idi..

• hocam ben yavaştan gidiyorum dedim ama ikinizden de ilerdeymişim sanırım yavaş gitmiyorum bana öyle geldi yada siz çok daha yavaş gidiyorsunuz chapter 6 dayım ben :)
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Şahsi olarak konunun gidişatını sevmedim ben onun için gow a gitmesine üzülmedim.Yoksa CccArthur reisCcc

• barda, hamamda vs. güzel hatunlara acaba bir aksiyon olur mu diye kare tuşu ile muhabbete giriyorum ama sonuç sıfır.
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.