Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (776. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.900
Cevap
279
Favori
450.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Oyunu çıktığı gibi alıp keyifle bitirdim. Ama online ı hiç sarmadı bıraktım. Şimdi Ac Odyssey e başladım.

Gariptir ki AC odysey, Red dead ten daha fazla sardı beni, daha keyif alarak oynuyorum.
    Samimi söylüyorum Ubi AC yi 2 sene daha ara verse Red dead ayarında detaylara sahip bir AC cikarir Red dead ten daha iyi birşekilde. Ben bir sonraki oyunda red dead ten detayları AC serisinde de göreceğimizi düşünüyorum.

En azından AC de bir planim var deyip mal mal işler peşinden koşturan burnumuzu boktan çıkarmayan bir deli yok.
    bu detay meselesi bir oyunu güzelleştiriyor evet ama bunu oyuna koymak zor iş değil ister 60 tane koyarsın ister 400 tane zor deil ki bu..özellikle açık dünya oyunlarda insanlar seviyor bu detayları o zaman açık dünya yapan firmalar koysunlar onlarca detay madem bu kadar seviliyor benim bile aklıma tonla detay geliyor şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu sondaki epilogue kısımlarına ne gerek vardı ya ? Sırf bitsin diye oynuyorum saçma sapan işler yok inek sağ yok at bilmem ne yap.
  • Şu sondaki epilogue kısımlarına ne gerek vardı ya ? Sırf bitsin diye oynuyorum saçma sapan işler yok inek sağ yok at bilmem ne yap.
  • erhan911 kullanıcısına yanıt
    Rdr 1 e bağlamak için gerekli bence ayrıca direk bitsedi karakterleri merak ederdik noldu ne bitti diye. İnek sağma felan az zaten aksiyon da var hocam

• Aslında oyunda şöyle bir alternatif son olsa güzel olmaz mıydı?

Dutch sürekli para lazım diyor ya. Biz de bağış kutusuna belli bir limitten çok para koyabilirsek örneğin 1.000.000 dolar gibi. Dutch artık zenginiz dese, bizi kimsenin bulamayacağı bir yere taşınsak, yepyeni hayatlarımıza adımımızı atsak ve oyun böyle sona erse. Bence güzel olurdu.
  • 6GB indirdim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Ubisoftun görev çeşitliliği, hikaye veya doluluk açısından öyle abartılı bir eksikliği yok hatta çoğu oyunu baya baya güzel seviyede, en iyilere girer. Sadece üst üste çok fazla sayıda oyun çıkardığı için göze çok batıyor. Olay budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 25 Aralık 2018; 20:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

6GB indirdim hocam.
    Çok fazla değilmiş teşekkür ederim ilginize.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam bu eleştirilerin hepsine katılıyorum. Ben sadece nasıl atladığımı açıkladım.
  • oyunda random bi görev çıkıyor..ne olduğunu çözemedim...2 tane adam var.murfree brood çetesinden..ceset soyuyolar sanırım..sürekli önüme çıktıklarına göre ben yapamadım görevi sanırım...vurdum üstlerinden bişey çıkmadı...iple yakaladım sorgulama gibi bi seçenekte çıkmadı...onları vurunca 3-4 kişi daha geliyor düşman hatta...nedir bu görevin olayı yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Aslında oyunda şöyle bir alternatif son olsa güzel olmaz mıydı?

Dutch sürekli para lazım diyor ya. Biz de bağış kutusuna belli bir limitten çok para koyabilirsek örneğin 1.000.000 dolar gibi. Dutch artık zenginiz dese, bizi kimsenin bulamayacağı bir yere taşınsak, yepyeni hayatlarımıza adımımızı atsak ve oyun böyle sona erse. Bence güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Alıntıları Göster
    Bu videoyu izledikten sonra aklıma geldi zaten Adam 1 milyon koymuş hala we need money diyor Dutch.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Aslında oyunda şöyle bir alternatif son olsa güzel olmaz mıydı?

İlk oyunun senaryosundan dolay böyle şeyler imkamsız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Konuda yazdığını okuduktan sonra youtube’a girdim bu video önerilenlerde çıktı. Ya büyük tesadüf oldu ya da tarayıcıyı takip ediyorlar

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    tesadüf deyil hocam bu internet olaylarinda çok büyük algoritmalar dönüyor ne yaptiğimizi biliyor ona göre sunuyorlar herşeyi..

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam google mikrofonu bile dinliyor reklamlar için.

• meksika'ya geçip yeni hayvanları falan bulabiliyormuşuz

• defected kullanıcısına yanıt
    Değişik. Online'da sinir olmuşken biraz eğlenceli vakit geçirmeye yarar. Teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar saint denis deyim.Bi debt görevi var.deniz kenarı bi yerde sarhoş bi adam var.Seni içeri çekiyor orda saldırıyor.VE onu öldürünce oğlu para ayak ucumdaki sandıkta diyor .Ama ben görevi almadan ordan parayı almışım bir şekilde çünkü göreve gittiğimde bütün dolaplar açıktı.Ve oynarken hep üstüne kaydediyorum.Şimdi:
    Görevi tamamlamanın bir yolu var mı.Bir de bu debt görevlerini tamamlamamak ana senaryonun veya diğer yan içriklerin tamamlanamamasına neden olur mu ?
    teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 26 Aralık 2018; 16:27:24 >
  • Bugün pokerini izledim oyunun zaten şu sıra asosyalim keşke rdrm olsa da evde iki bira parlatırken oynasam :d

• 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.