Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Sen beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün ileri görüşlü insan bu arada haklısın bu kerizler 300 tl bayıldı oyuna halbuki çıktıktan sonra 59 tl ye satılacak haberleri yok
    Hocam noldu rezil oldunuz mu oyun çıkalı ay oldu millet kutulu oyunu 280 den aldı işte ders olsun size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar online modda silah mermisi bitti nerden alıcaz anlamadım
    Milleti soyuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Arkadaşlar online modda silah mermisi bitti nerden alıcaz anlamadım
    Milleti soyuyorum
    Silah mermisini kasaptan alacaksın hocam

• Rockstar reddit ve youtube’a düşen bütün spawn noktalarına el atıyor sanırım. Balık tutamıyorum artık. 1100 dolar kasabildim güncellemeden sonra oynarım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Arkadaşlar online modda silah mermisi bitti nerden alıcaz anlamadım
    Milleti soyuyorum
    haritada silah logosu gözüken gunsmithlerden ve koldan sol yön tuşuna basili tutarak katalogdan sipariş verebilirsin siparisini postane ve kampdan teslim alabilirsin

• toplam oynama süremizi gösteren istatistik nerede acaba bilen var mı?
    social club'da dahil her yere baktım ama bulamadım
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    bulamamaniz çok normal çünkü yazmıyor hocam

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Rockstarın hiçbir online oyunu oynanmaz bundan sonra midnight clubta bile böyle bi sistem yapar bunlar paranın tadını aldılar gta ile çoluk çocuğun ailesini sömüre sömüre.
  • Oyunu bitirdim an itibari ile.

Arthur'un ölümü ile bitseydi çok daha farklı bir tat bırakacaktı. Uzaması hem tempoyu düşürdü hemde büyüsünü bozdu. Ucuz bir DLC tadında epilogue bölümleri. Credits ekranı akarken ben Arthur'u hatırlamak isterdim. Sanki yapımcılar bu hikayenin asıl karakteri John Marston demek istemişler gibi.
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    Sadexe online kısımda mevcut o player bölümünde ama single da göremiyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konsolun özel oyunları pcnin de grafik ve türkçe yama avantajı var pc varsa konsolu kötülemeye gerek yok git al bir tane sen de oyna özel oyunları olay biter zaten insan iyi bir pc alabilmişse konsolu da rahat alır ikisi de şart aslında bir eve

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    1.5 aydın oynuyorum günde 1 saat filan oyun mükemmel ötesi ama artık valla yoruldum . Artık normal hayata dönmek istiyorum spoilera bakmamak için zor tutuyorum kendimi şunu söyle bari seint denniste bataklıkta kayıkla yaptığımız operasyondan sonra oyunun bitmesine daha çok var mı?😀😀

• https://www.youtube.com/watch?v=fdB4hfli0-U&list=PLClOehZ_77tkyOwWr1Ny1nvm9-AsDDhoq

RDR ana senaryoyu youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

ağır spoiler içerir oyunu almamış olanlar dikkat etsin.

Kanalı takip edersenizde çok sevinirim.

İYİ SEYİRLER
  • Selamün Aleyküm.

Arkadaşlar kutulu oynayanlara bir sorum var. RDR 2 içerisinde malum 2 adet dvd/cd var.Oyunu indirime girince kutulu almayı düşünüyorum.2 kişi ortak alacağız.Şimdi sorum şu oyunu yüklerken iki dvd/cd gerekli oynarken ilerlemeye göre hangisi gerekiyorsa o mu takılıyor? Eğer öyle ise birimiz oyunu belirli süre ilerledikten sonra 2. dvd/cd ye geçince 1. dvd/cd yi diğerine oynaması için gönderecek... Bu şekilde oynama da mantıken bir sorun yok ama oyunun kurulumunu yapan arkadaşlardan bilgi de alalım tam olsun.
  • Belize kullanıcısına yanıt
    Kutudan 1 adet DATA 1 adet PLAY disc çıkıyor dostum. Oyunu kurmak için önce DATA disci takıyorsun 40 GB civarı yüklüyor sonra senden PLAY disci takmanı istiyor takıyorsun bir 60 70 GB daha yükledikten sonra işlemin bitiyor. Sadece PLAY disc ile oynuyorsun oyunu 2 disc olması kafanı karıştırmasın.
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    bittikten sonraki olan şeyleri biraz yazarmısnız hangi silahlar kalıyor yada yetenekler falan sıfırdanmı başlıyor John ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedya

1.5 aydın oynuyorum günde 1 saat filan oyun mükemmel ötesi ama artık valla yoruldum . Artık normal hayata dönmek istiyorum spoilera bakmamak için zor tutuyorum kendimi şunu söyle bari seint denniste bataklıkta kayıkla yaptığımız operasyondan sonra oyunun bitmesine daha çok var mı?😀😀
    Bakma hocam spoilera. Dediğin görevi tam hatırlayamadım, Bronte denen adamla ilgilimiydi yoksa timsahlı olan mı ? Gerçi her ikisi de birbirine yakın zamanlardaydı. Sonlara yaklaşmışsın ama çok var yine de, en az 1 hafta. Bu arada son derken Chapter 6'nın sonundan bahsediyorum. Epilogue bölümleri de en az 5-6 saat sürüyor ve tempo düşük. Ben de sonlara doğru yoruldum, bir an önce bitsin diye günde 4-5 saat oynadım. Online'a da giresim gelmiyor şimdi, büyük ihtimalle satıcam oyunu. Zaten yıllarca oynanır daha. İlerde tekrar alırım belki online için.

• sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Spoiler içine al hocam.

At gidiyor. John'un kendi atı var. Silahlar vs duruyor. Eksik olanlar da olabilir açıkçası tek tek ne vardı ne yoktu incelemedim. Epilogue'un ilk bölümlerinde çoğu şey görünmüyor. Biraz ilerleyince açılıyor.

• At gidiyor , para gidiyor , silahlar duruyo tamamen.Epilouge kısmında.

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.