Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MessiTugi
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.919
Cevap
279
Favori
451.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen hocam kupasi bile var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadie Adler ve diğer kankaların fikir ayrılıkları esnasında Dutchın yanında hiç birşey söylemeyip, Dutch her gittiğinde Arthur'a sen haklısın demeleri sinirimi bozuyor. Adam burdayken arka çıksanıza kardeşim.

• Oyunun sonunda görevler tamamen bitince arthur un dışında başka bir karakterlemi oyuna devam ediyoruz?

Bide sormaya korkuyorum ama herhalde tamamen bitince dünya yine açık kalıyordur herhalde dimi ?
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    iki sorununda yanıtı evet

• online race kısmında bazi oyuncular hiç kıpırdamadan duruyorlar hiç denk gelen oldumu? gece denk geldi birçok kişi bu şekilde goldmu kasiyorlar acaba her yarişa 0.01 gold veriyor. adam yarişa girip ps yi açık birakip gidip yatsa zaten yariş bitince otomatik yenisi başliyor. saatde 0.10 gold kazansalar 10 saatde 1.00 gold yapar.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    onuru sıfırlamak derken kırmızıya mı çekicem tamamen yoksa ortadamı kalıcak
  • Reddit gibi yapımcıların da takip ettiği bir platform var neyse ki, RDO tam da hak ettiği gibi çok güzel gömülüyor. Adın Rockstar'da olsa kayıtsız kalamıyorsun işte, yakın zamanda birçok şeyi ciddi anlamda değiştireceklerini açıkladılar.

Özellikle çok güzel bir yorum var; Rockstar, "O dönem iş imkanları kısıtlıydı, para kazanmak için çok çalışmak gerekiyordu, biz de gerçeğe uygun bir deneyim sunmak istedik." demiş. Detaylı araştırma yapan biri de cevap vermiş. "Yanlışınız var, mesela Mauser Pistol single'da 750$ online'da 1000$ ama 1899'da sadece 35$." Gediğine oturtmuş!

Tüm bu çakallıklar microtransaction için tabii ki! Online'daki en değerli para biriminin Gold Bar olduğunu söylediler sonra bu Gold Bar'ları gerçek para ile alınabileceğini açıkladılar. Bir üye'de oturmuş uğraşmış, oyunda 100 Gold Nugget 1 Gold Bar ediyor, oyun ise 0,02 - 0,03 gibi Gold Nugget veriyor. 1 Gold Bar elde edebilmek yaklaşık 9 saat sürmüş.
  • spongebob55 kullanıcısına yanıt
    ben lock mod on :normal
    aim assist:tamamen kapalı
    dead zone:tamemen kapalı
    sensitivyler ortada

running mod on fott: toggle to run ( ayakta iken x e basınca koşmaya başlar tekrar basana kadar)

şeklinde kullanıyorum.bu atış ayarları ile gösterge hedefe mıknatıs gibi yapışmıyor.R2 yine hedefin üstüne gidiyor ama kafasına,koluna,şapkasına v.b. istedğiniz yerine ateş edebiliyorsunuz.hareketli hedefleri vurmak biraz daha zor tabi,göstrege hedefi takip etmiyor.alışınca daha zevkli hem sonra free aime geçmek daha kolay bu şekilden...
  • Arkadaşlar chapter 4 deyim. 2 gündür story moda giriş yapamıyorum. Yükleme ekranında %90 a geliyor takılıyor. Oyunu silip baştan mı indirmem gerekli zaten 1 haftaya inmişti. Save dosyasını da silmek istemiyorum ama yapacak bisey yok sanırım. 😩

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recep.34 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: serci07

Online beta sürümü olduğundan olabilir mi. Daha ram çıkmadı online. Test aşamasında. Fazla görev kasmaya hereknyok çünkü sıfırlanıcak sşye biliyorum
    Beni ilgilendirmiyor beta meta , 8 senedir geliştiriyorsan oyun çıktığı gün hazır olacak online ı da. Oyun çıkalı 1 aydan fazla olmuş beta olarak çıkıyorsun, şimdi bu beta en az 6 ay devam edecek diyenler var, ben ne anladım bu işten. 5 saattir oynuyorum daha istediğim bir tüfeği bile alamadım. Tamamen gercek parayla satma çakallığına girmiş Rockstar.

aynen.yarışmıyor her yarış 3-4 kişi.finish noktasınada ip gibi diziliyorlar.gelen onlara çarpıyor.
    birde yarış 3 dakikada bitiyor diyelim.1 dk gibi imkansız sürelerde bitirenler oluyor bazı oyunlarda.bir tanesinin leveli 44 dü zaten.bana hileci gibi geldi.20-25 leveller neyse.ama 44 abartı geldi.hemde yarışı hep çok erken hemde 1.bitiriyor sürekli bazı tipler.hepsi mi pro bunların
    Nasıl evet ya bu çok kötü değilmi peki bütün emekler yetenekler falan herşey gidicekmi oyun sonunda ? biraz daha detay verebilirmisin spoiler altında
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    bize böylesi denk gelmez ki.binde birlik olayda 2 kişi.
    ya suya düşünce headshot derdinde olurdu.yada kurtarınca bıçağı saplardı
  • en sola dayancak hocam sıfır olacak yani. kalabalik kasabalara gidin hocam milleti öldür gelen polisleri öldür 1saatde sıfıra dayanir onur

• sertacr88 kullanıcısına yanıt

Altıncı bölüm bitince, oyuncu değişikliği oluyor ve John ile epilogue bölümlerini oynuyorsunuz. Hikaye gereği John her şeye sıfırdan başlıyor. Özellikle ilk oyunu oynamadıysanız epilogue kısımları, son görev haricinde oldukça sıkıcı gelebilir. Arthur gibi bir karakterden sonra da John gibi silik bir karakter hiç çekilmiyor. Oyunu daha sonra yine bitiririm ama bir daha epilogue bölümlerini oynayacağımı sanmıyorum:) Oyunun kötü yanlarından biri de bana göre bu epilogue kısımları. Çok fazla uzatmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

en sola dayancak hocam sıfır olacak yani. kalabalik kasabalara gidin hocam milleti öldür gelen polisleri öldür 1saatde sıfıra dayanir onur
    tamam hocam eyvallah yapalım o zaman
  • Anladım teşekkür ederim yani dediğiniz ile devam ediyoruz ondan sonra boş story dünyasında. avcılık soygunlar falan o karakterle yapıyoruz yani. peki can leveli stamina yakaladıgımız at gibi şeyler sıfırlanmıyordur inşallah ya..
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    çok iyi ya adami kurtarip birde selamlaşıyorlar. bize böylesi denk gelmez anca durduk yere öldürsünler..

• 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.