Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.920
Cevap
279
Favori
451.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun online kısmında auto aim mi var?henüz başlamadım online

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

Oyunun online kısmında auto aim mi var?henüz başlamadım online
    var evet
  • Oyunda Domuz kesip etini yemek günah mıdır?

https://www.google.com.tr/amp/s/m.sabah.com.tr/webtv/nihat-hatipoglu/bilgisayar-oyununda-domuz-avlayip-yemek-gunah-mi/amp

Nereden aklıma geldiyse

• dimontales kullanıcısına yanıt
    ben oyunun başından beri bilmem ne walker, en dandik atı kullanıyorum.daha ne bir çatışmada ne bir kurt v.b. hayvan saldırında ürkmedi.ata gösterilen ilgi ile alaksı var galiba. ben her oyuna başlamadan atı sveerim, beslerim,fırçalarım.
  • Devamlı hata vermeye başladı 1 dk bile oynatmıyor kaç senedir geliştiriliyor devamlı ertelendi gta dan dünyanın parasını kazandılar adamlar hiç bir şey yapmamış

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    Haha abi kertenkeleden çakala, armadillodan akbabaya ne varsa yiyorum hiç bunu düşünmemiştim :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu havada balık tutuyoruz ya vagon falan eklerler umarım, lasso ile timsah götürüyorum şehire kadar birde uzaklaşınca kaybolma olayı var, birden yok oluyor. fotoğraf çekerken üstüne çıkmıştım selfie moda geçtim kayboldu çekemeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Aralık 2018; 18:23:22 >
  • Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    30 saniyede bir sırtındaki silahı ata yerleştiriyor tam çatışmaya giriyorum sadece tabanca..... uyuz oluyorum işte oyunda bütün silahları alsak hepsini atda taşıyor oalcak bu çok saçma pompalı ve repeater olsa bana sadece yetecek.
  • Bir insan hiç mi oyun beğenmez, adam rdr2 ye bile surat ekşitmiş.

• Redunay kullanıcısına yanıt
    kim ki bu beğense nolur beğenmese nolur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Bir insan hiç mi oyun beğenmez, adam rdr2 ye bile surat ekşitmiş.

Üşenmeyip bari videonun sonuna baksaydın hocam,adam 96 vermiş ki Dost için çok yüksek bir puan bu

• quote:

Kaç puan verdiğine de baksaydın.
  • quote:

Ön yargı böyle birşey olası gerek. Keşke izleseydin...

• races de sıktı.5-6 kere birinci oldum.devamı genelde ilk 3.
    at yarışını bile tröllüyorlar.2 turlu olan yarışta yarışı bırakanlar tipler sırayla diziliyor finish noktasını milletin geçmesini engelliyor.en çok orada zorlanıyorum.kıvrak hareketlerle aralarından geçmeye çalışıyoruz resmen
    heist ve hikaye dlcsi gelse.bu onlinedeki şeref yoksunları bitmez tüm oyunlarda.
    deatmatch zaten bir iki girdim.headshot lar havada uçuşuyor girmeye değmez.

hayvan öldürüp nasıl satıyorsunuz siz.hayvanı butcher e götüremeden biri öldürüyor.geriye ne deri ne hayvan kalıyor?

birde oyuna her girişte karakter oluşturduğumuz kıyafet ile başlıyorum.beleş olan outlaw outfit i üzerinden çıkarıyor.sizde de mi öyle.yoksa bir ayar mı yapmak lazım.attan sürekli kıyafeti giy yapıyorum çözüm olarak
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    ön yargı ve eleştirmek için eleştirmek bu olsa gerek videoyu izlemeden kapak görüntüsüne bakarak yorum yapmak da bu demek oluyor ayrıca adam orda 3 tane üst üste açık dünya oyununu oynadıgından ve bunların da git gide büyüyen zaman isteyen oyunlar oldugundan bahsedip suratını ekşitiyor.
  • quote:

Eleştirmek ve beğenmemek farklı şeyler.
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Ata yükleyip ana kıyafet olarak seçersen kalıcı olur. Av işler için benim tavsiyem giriş yaptığında oynamayacağın bir yerin roam una gir. Ardından atı başka şehre sür giriş yaptığın şehrin serverı dolu oluyor daha çok diğer şehirlerde az kişi oluyor rahatça av yapıp satabilirsin

• Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    ana kıyafet seç derken orayı anlamadım
    atta kayıtlı kıyafet var.birde equip dediğim kıyafet.ikiside atta yüklü.hikayede sıkıntı olmuyordu.burada olmuyor.at üzerinde diğerini giymek zorunda kalıyorum horse bölümünden.
    ana kıyafet seçme yeri neresi?
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Gardıropta save outfit bölümü olması lazım şuan oyunda değilim tam hatırlayamadım ama seçtikten sonra savelemen gerekiyor

• Online için para hilesi düştü mü beyler

• 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.