Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arthur öldukten sonra oyuna devam eden arkadaslar, oynamaya deger mi ? Ben biraktim oynamiyorum sahsen benim icin final oldu o ama deger diyorsaniz devam edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değer tabi yani evet bir boşluğa düşüyorsun ister istemez ama. Özellikle ilk oyunu oynadıysan çok daha anlam kazanacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online dan herkes çok şikayetçi , bu kadar fazla can sıkıcı nokta betadan çıkınca düzelir mi bileniyorum zor gibi

Rockstarın sosyal medya hesaplarına herkes benzer şeyleri dile getirip şikayet ediyor ; ekonomi çok kötü , para kazanmak çok zor, tdm dm gibi oyun modları çok sıkıcı , oyunda huzur yok sürekli arkamızı kollamak zorundayıZ sürekli gereksiz yere öldürülüyoruz ve oyun zevkini çok baltalıyor diyorlar

Hepsinde de haklılar , şu free kill olayı düzeltilmeli bir sistem getirilmeli ama ne?

Gta 5 de adam öldürmek zordu araçlar hızlıydı vs ama bunda 3-4 kişilik gruplar halinde gezen kişiler bildiğin terör estiriyor , tek başına sessiz sakince etrafı keşfeden adamı oyundan soğutuyor

• Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam ama yazdiginizi spoiler icine alin ne olur ne olmaz :)

O zaman satayım ya daha çok varmış başka oyunlar oynarım en azından :) eyvallah teşekkürler cevap için :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazine avcılığından sıkılınca avcılığa tekrar yöneldim. Geyik, ceylan, timsah gibi büyük hayvanlar avlamak yerine Saint Denis kıyılarında takılıyorum ve Muskrat, Spoonbill, Heron, Pelican, Crane, Racoon, Skunk, Owl, Opossum ve dahasını avlıyorum. Bu saydığım hayvanlarının ortak bir noktası var. Varmint Rifle ile öldürülüyorlar. Online'da bug mı var bilemiyorum fakat Varmint ile öldürdüğünüz her hayvandan Perfect deri alıyorsunuz, kuşlardan ise 3 tane tüy tabii tekte öldürürseniz. Kondisyonun bir önemi yok, ben tek yıldızlıdan da Perfect aldım, iki yıldızlıdan da.

Aşağıda işaretlediğim bölgede 1 saat gibi bir süre tamamen avcılık yaptım yaklaşık 200 dolar kazandım, özellikle Spoonbill'in tek tüyü 1.95 ediyor ve 3 tane Spoonbil öldürürseniz 20 dolara yakın para kazanıyorsunuz. Muskrat'ler her yerde var derisi yine 1.95 ediyor 10 dakika da rahat 5 tane bulursunuz. Heronlardan sürüyle var tüyü 1.50'dan gidiyor, 5 dakikadan kısa sürede 3 tane bulursunuz. Crane ve Pelicanlar da rahat bulunuyor, bunların tüyünün tanesi 1.2'den gidiyor, bunlarda güzel para kazandırıyor. Owl'un tüyü 1.50'dan gidiyor fakat sadece akşamları çıkıyor ve genelde bir tane oluyor. Skunk'ın derisi 0.95'den, Racoon'un ise 1.20'den gidiyor. Timsah ve yaban domuzu sürüyle var, serverdan atmasa bunlarında ne kadar ettiğini not alacaktım fakat serverdan attı.

Bana göre çok güzel bir alan, gidip geyik avlayıp serverdan atar mı telaşına düşmeye gerek yok, bu bölgede deri ve tüy toplayın birkaç saat içinde 400-500 dolar para kazanırsınız.

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Bence en iyi para balıkçılıkta var hem riski de yok avcılık yaparken biri geldimi tüm emek gitti birde oyunda bug var galiba yem olarak ekmek hiç bitmiyor kaya levreği 2 dolardı ekmek ile yakalanıyor sıfır masraf.

Birde 50 cent solucan aldınız mı somon 4 dolar falan olması lazım koşturması yok durduk yerde para basıyorsun manzara izleyerek.

• Negan kullanıcısına yanıt
    Ekmeği sınırsız veriyo sanırım peynir de öyle olması lazım ama emin değilim olta aldım ben de yemi ve gerçekten oldukça iyi getirisi var ok da aldım avcılıkta kurşun masrafı yapmıyorum:D

• İyice rdrkolik oldum boş zamanlarımda da western filmler izliyorum :D

• Arthur reyiz

• İlginç bir şekilde Valentine kasabasının bire birini buldum ya da çok oynamaktan kafayı yedim :D ama en arkada görünen stable onun hemen önünde inşaat halindeki ev onun önünde market karşısında otel banka ve karakolun olması çok çok çok büyük bir tesadüf bence. Saloon un olduğu yerdeki tam olarak ne bir onu seçemedim.

• bu turkoman atına iyi iyi dediniz at sağlam dediniz anasını satayım bi çatışma çıkınca benden önce kaçıyor 50 metre ilerde timsah gördü beni üstünden attı 3 km koştu burda kaç defa okudum en sağlam en cesur at turkoman diye boşa gitti para ne cesuru en bitik at çıktı. Arap atının gözünü seviyim
  • Single player'da saç sakal bu kadar uzuyor artık bir potion kullanırsan uzar dedi.. Bunu da buldum ama nasıl/nerede kullanıp daha da uzatırız bu saç sakalı onu göremedim. Single player'da %50 civarına kadar geldim, Chapter 4'ü oynuyorum ve daha hiç saç/sakal kesmedim ama uzaması durdu. Nasıl kullanılıyor bu hair potion zıkkımı?
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Önce dördüncü seviyeye ulaşması laxım tabi turkoman güzel bir at ama benim favorim dutch warmblood ya da Mustang öneririm Zaten Mustang doğası gereği yabani olduğu İçin pek ürkmüyo öyle durumlarda

• Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Sağ yön tuşuna basılı tutup eşyaları açın orada el olan sekmedeydi galiba orada değilse bile o sekmelerden birisinde hair tonic

Teşekkürler.. Akşam bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

bu turkoman atına iyi iyi dediniz at sağlam dediniz anasını satayım bi çatışma çıkınca benden önce kaçıyor 50 metre ilerde timsah gördü beni üstünden attı 3 km koştu burda kaç defa okudum en sağlam en cesur at turkoman diye boşa gitti para ne cesuru en bitik at çıktı. Arap atının gözünü seviyim
    Arap atı da kaçıyor. Savaş türündekiler kaçmıyor sanırım. Homurdanıyor sadece.

Bir de bazen timsah falan görünce yanından geçerken uzaklaşmaya çalışıyorum, ben uzaklaşmaya çalıştıkça at onun üzerine doğru gidiyor sonra korkup beni sırtından atıyor. Sanki atın korkup kaçması için bir script devreye giriyor.

• perfect derileri hep trappere mi satmamız gerekiyor? chapter 3deyim hala satchelmi vey üstümdeki kıyafetleri geliştirmedim yanlışmı yapıyorum sizce ?

birde nolur biri şu silahlardan sadece istediğimizi nasıl yanımızda taşıyoruz onu anlatsın ya bi çatışmaya giriyorum atım uzakta bi bakıyorum üstümde sadece ok var :) bir sürü silah arasından istediğimi seçmek epey zaman alıyor ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Sağ yön tuşuna basılı tutup eşyaları açın orada el olan sekmedeydi galiba orada değilse bile o sekmelerden birisinde hair tonic
    Ben onu hiçbir zaman envanterde bulamadım. Kaç kere satın aldım, bir türlü kullanamadım. Deli oldum, tek tek bakıyorum her yere. Her satın aldığımda bir 5 dakika onu arıyorum belki bu sefer bulurum diye. Pes ettim en sonunda.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    doğru hocam bunu bende farkettim bi sistem kurmuşlar korkması için kendi yaklaşıyor
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.