Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış bilmiyorsam rockstar satın almıştı maxpayne isim haklarıyla bullet time ‘ ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lorenzen

arkadaşlar oyunda yüzde 12 ilerledim. hem hanover'de hem valantine'da 300 dolar bounty konuldu benim için. şimdi benim bu 300 doları hem hanover'de hem valentine'da ödemem gerekiyor değil mi? adamlar bana rahat vermiyor, sürekli tuzak kuruyorlar. bu parayı ödemeden kurtulmanın bir yolu var mı?

ayrıca bana tuzak kuranlardan kaçıp kampa girince de oyuna bir şey oluyor. animasyon giriyor. bunun sebebi nedir biliyor musunuz?
    bilen yok mu arkadaşlar?
  • Beyler oyunda ufak kuşlar var bunları bir türlü avlayamıyorum çünkü göremiyorum kardinal ve woodpecker lazım ama bulamadım bir türlü nasıl bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

vermiyor hocam bu trophy i anlamadım bende kampta poker bıçak oyunu domino keiran ile balık tutmaya gittim vermedi.Daha nabıcaz anlamadım amuda kalkıcaz herhalde

Alıntıları Göster
    Aynen ya ): ama arkadaş her chapterda bir oyun oynamak gerekiyor diye o zaman 4. Chapterda bi oyun oynayınca açılacak diğerlerinde oynadık büyük ihtimalle :)

@byvolcan teşekkürler hocam inşallah 4. Chapterda açılır diğerlerinde oynadık sanırım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Bu oyundaki yenilik nedir? Western olmasından başka ne yenilik var? Merak ettim, adamlar iki oyundan copy paste yapmış içeriği düzeltmiş Western çalışılmış hepsi bu.. Oyuna kötü deme ihtimalim yok oyun güzel fakat gerçeği de bu..

Öncelikle kör topal oynamak neye göre ve buna sen mi karar veriyorsun mesela ben şikayetçiyim şikayetimi dile getirdiğim zaman oyunu kör topal mı oynuyorum fakat oyunu översem aksine kör topal oynamamış oluyorum senin yorumuna göre aslında senin bu yorumundan cehalet akıyor.. Şikayet edenlere kör topal oynayan övenlere ise normal gözle bakıyorsunuz

Yenilik mi arıyorsun aşağıya bakabilirsin

1.Atınızı temizlemeniz ve bunun akabinde onunla bir bağ kurmaniz yenilik degilmidir?

2.At sakatlaninca yerde can çekişmesi ve onu öldürüp öldürmeme kararini oyuncuya birakmasi yenilik degilmidir?

3.Bu oyunda random sekilde oluşan hava şartları ve verilen o dehşet grafik yenilik degilmidir?

4.Bir açık dünya oyununda karakterden silaha silahtan ata her şeyi "custom" ediyor olmak yenilik degilmidir?

5.At surus dinamikleri için aylarca yuzlerce kisinin calisip bunu oyuna entegre etmesi yenilik degilmidir?

5.Her npc ile ayri ayri diyaloga girmek yenilik degilmidir.?

6.Stranger görevlerinin hep random sekilde oluşuyor olmasi yenilik degilmidir?

7.Senin haricinde yaşayan bir dunya yaratnaları yenilik degilmidir ?

8.Oyunda yüzeysel ilerleyen ve cag atlamis uncharted,Last of us gibi oyunlarin grafikleriyle yarışacak bir oyun yapmak ve bunu acik dünyada yapmak yenilik degilmidir?

9.Poker masasinda hile yapanlari görüp masayi dağıtıp kafalarina sıkmak yenilik degilmidir?

10.Adamin yurusunden hayvan derilerini kesme soguk havada atın billurlarinin buzusup sicakta sarkmasi,uykusu gelince arthurun esnemesi ve daha hic bir oyunda gormedigim yuzlerce animasyon yenilik degilmidir ?

Evet daha da sayarim size. Ama vakit yetmez anlatmak icin.Sunu belirmek isterim.Bir oyunu cidden oynamadan yargilamayin.Oyunun ciğerini sökün sonra yorum yapin.Cunku bu oyun devrimsel bir oyundur.Insanlarin sevdigi bir cok olayı icinde barindiran bir oyundur.Belki Pugb,Cs,fortnite gibi oyunlar icin"Bir yenilik yok" kelimesini kullanabilirsiniz.Çünkü gir oyuna esya topla savas öldür çık mantığı işler o oyunlarda.Fakat Red dead redemption 2 bir oyundan öte.Yaşamak hissetmek gerekir.At ile dun gece 2 saat bos bos gezdim."Ya bos bos gezilir mi bir oyunda" diyeceksiniz .İşte bunu anlayamazsiniz.Anlamaniz icin oyunun icine girmeniz gerekir.

Bir cok oyundan belki bir cok aktiviteyi bu oyuna yedirmis olabilirler bu dogru.Peki ne yaparlardi mesela.Degisiklik derken ne bekliyoruz.Mesela "Ağ atıp ağaçlara tirmanmak" mıdır yenilik ? Yoksa Uzaktan adam isaretleyip ışınlanip onu öldürmek mi ? :))

Inanin bu oyuna efsane diyenlerin yüzde 90 ı bu oyunun en can alıcı ögesi olan "Gerçekçilik" icin oynuyor.Oyle bir kampa dalarım 100 kisi keserim yok bu oyunda, yanindan gecen adama kabadayilik yok bu oyunda, gercek hayat neyse bu oyun ta kendisindir onun.Hem de Western olarak

Sizde bu oyunu cidden adapte olarak oynayin bana hak vereceksiniz.Belki sevmeyeceksiniz ama gelmis gecmis en gerçekçi oyun olduguna karar vereceksiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Not Today! kullanıcısına yanıt
    Kamptaki medikal, yemek mermi stoğu vs. bizim için mi kamptakiler için mi ? Birkaç medikal alınca sarıya döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Bu oyundaki yenilik nedir? Western olmasından başka ne yenilik var? Merak ettim, adamlar iki oyundan copy paste yapmış içeriği düzeltmiş Western çalışılmış hepsi bu.. Oyuna kötü deme ihtimalim yok oyun güzel fakat gerçeği de bu..

Öncelikle kör topal oynamak neye göre ve buna sen mi karar veriyorsun mesela ben şikayetçiyim şikayetimi dile getirdiğim zaman oyunu kör topal mı oynuyorum fakat oyunu översem aksine kör topal oynamamış oluyorum senin yorumuna göre aslında senin bu yorumundan cehalet akıyor.. Şikayet edenlere kör topal oynayan övenlere ise normal gözle bakıyorsunuz

Yenilik mi arıyorsun aşağıya bakabilirsin

1.Atınızı temizlemeniz ve bunun akabinde onunla bir bağ kurmaniz yenilik degilmidir?

2.At sakatlaninca yerde can çekişmesi ve onu öldürüp öldürmeme kararini oyuncuya birakmasi yenilik degilmidir?

3.Bu oyunda random sekilde oluşan hava şartları ve verilen o dehşet grafik yenilik degilmidir?

4.Bir açık dünya oyununda karakterden silaha silahtan ata her şeyi "custom" ediyor olmak yenilik degilmidir?

5.At surus dinamikleri için aylarca yuzlerce kisinin calisip bunu oyuna entegre etmesi yenilik degilmidir?

5.Her npc ile ayri ayri diyaloga girmek yenilik degilmidir.?

6.Stranger görevlerinin hep random sekilde oluşuyor olmasi yenilik degilmidir?

7.Senin haricinde yaşayan bir dunya yaratnaları yenilik degilmidir ?

8.Oyunda yüzeysel ilerleyen ve cag atlamis uncharted,Last of us gibi oyunlarin grafikleriyle yarışacak bir oyun yapmak ve bunu acik dünyada yapmak yenilik degilmidir?

9.Poker masasinda hile yapanlari görüp masayi dağıtıp kafalarina sıkmak yenilik degilmidir?

10.Adamin yurusunden hayvan derilerini kesme soguk havada atın billurlarinin buzusup sicakta sarkmasi,uykusu gelince arthurun esnemesi ve daha hic bir oyunda gormedigim yuzlerce animasyon yenilik degilmidir ?

Evet daha da sayarim size. Ama vakit yetmez anlatmak icin.Sunu belirmek isterim.Bir oyunu cidden oynamadan yargilamayin.Oyunun ciğerini sökün sonra yorum yapin.Cunku bu oyun devrimsel bir oyundur.Insanlarin sevdigi bir cok olayı icinde barindiran bir oyundur.Belki Pugb,Cs,fortnite gibi oyunlar icin"Bir yenilik yok" kelimesini kullanabilirsiniz.Çünkü gir oyuna esya topla savas öldür çık mantığı işler o oyunlarda.Fakat Red dead redemption 2 bir oyundan öte.Yaşamak hissetmek gerekir.At ile dun gece 2 saat bos bos gezdim."Ya bos bos gezilir mi bir oyunda" diyeceksiniz .İşte bunu anlayamazsiniz.Anlamaniz icin oyunun icine girmeniz gerekir.

Bir cok oyundan belki bir cok aktiviteyi bu oyuna yedirmis olabilirler bu dogru.Peki ne yaparlardi mesela.Degisiklik derken ne bekliyoruz.Mesela "Ağ atıp ağaçlara tirmanmak" mıdır yenilik ? Yoksa Uzaktan adam isaretleyip ışınlanip onu öldürmek mi ? :))

Inanin bu oyuna efsane diyenlerin yüzde 90 ı bu oyunun en can alıcı ögesi olan "Gerçekçilik" icin oynuyor.Oyle bir kampa dalarım 100 kisi keserim yok bu oyunda, yanindan gecen adama kabadayilik yok bu oyunda, gercek hayat neyse bu oyun ta kendisindir onun.Hem de Western olarak

Sizde bu oyunu cidden adapte olarak oynayin bana hak vereceksiniz.Belki sevmeyeceksiniz ama gelmis gecmis en gerçekçi oyun olduguna karar vereceksiniz

Alıntıları Göster
    Dünden beri en en mantıklı yorum buydu bunun için teşekkür ediyorum.. Oyun kötü değil sadece fikrimi söyledim ben ama bu anlamda yenilik yazdığınız şeyler diğer oyunlar baz alınınca hiç bir oyunda görmedim

Online moduda çıkarsa tadından yenmez

• barritus B kullanıcısına yanıt
    Gazete almak ne işe yarıyor

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Stoklar Arthur'un kullanması için ama stoklar dolu olunca çete üyeleri daha mutlu oluyor. Tabii uzun süre almazsanız azalıyor, çete üyeleri alıyor. Çete üyelerinin yapay zekası gayet iyi, bir çatışma sonrası ceset bile lootluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 5 Kasım 2018; 12:14:4 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    aynen.ekipten bir tanesi hızlıca topluyordu.ben gelene kadar çoğunu lootlamıştı.sıkacaktım kafasına

fast travel sadece kamptan yapılıyor değil mi? beyaz arap atı bulduğumuz yerlerden saint denis e felan dönmek çok uzun geliyor bazen.başka yerden kampa geri dönme yok galiba
  • Normalde battle royale oyunlarını sevmem ama Red dead onlineda Battle royale modu gelse oynanır

• Son 50 yılın en iyi oyunu diye bir ödül olsa kesin rde2 alır,inanılmaz gerçekten,her metre karesi,her sokağı,her hayvanı,her çiçegi,her evi,her mevsimi ilmik ilmik işlenmiş,Allah bu oyuna laf söyleyeni taş eder,yılların emeği var,oyunun her saniyesinde bunu hissediyorsun...

• Newintown kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle güzel anlatmışsın
  • Ya arkadaslar bazi gorevlerde atim uzakta kaliyor yayan kosturuyorum islik mesafesindede olmuyor at ne yapmam gerek? Birde bugun atimdaki cantada uzun namlulu silahlarimin hepsi gitmis anlamadim sebebini.

• quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Bir bilginiz var mı arkadaşlar bu konuda?

Alıntıları Göster
    Her yeni oyunda pre-order bonuslarını veriyor (Arden cinsi at vs.)
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    En son ne zaman temizlediniz benim de Ps4 Fat Kasa. Bu yaz termal macununa kadar açıp temizledim. Fanın hava girişi baya tıkanmış. Ses azaldı. TV sesi 30'dayken rahat.rahat oynuyorum. Normalde, GOW'da uçuyordu makine.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Kasabalarda Stagecoachlar oluyor, onları kullanabilirsiniz ayrıca bazı kasabalarda tren istasyonu oluyor, postaneden tren bileti alarak treni de kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 5 Kasım 2018; 13:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evis

En son ne zaman temizlediniz benim de Ps4 Fat Kasa. Bu yaz termal macununa kadar açıp temizledim. Fanın hava girişi baya tıkanmış. Ses azaldı. TV sesi 30'dayken rahat.rahat oynuyorum. Normalde, GOW'da uçuyordu makine.
    İcini hic acmadim desem Şu an Ps4 fiyatlari ucmus derecede yani acip da tekrar toplayamamak var

• quote:

Orijinalden alıntı: lorenzen

bilen yok mu arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Bildiğim kısmını cevaplayayım. Takip edilirken kampa doğru gittiğinizde kampın yeri deşifre oluyor ve oyunu tekrar başlatıyor. Kaçarken kampa değilde başka yöne doğru gitmeniz lazım
  • Erengy kullanıcısına yanıt
    Dostum bir spoiler e filan alaydın?
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.