Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tumbleweed kasabasındaki şerif veriyor görev

ben gittiğimde random event vardı, biri bounty getirmişti onunla konuşuyordu. bittikten sonra içeri gel sana da görev verelim dedi.

girince bounty poster'i alabiliyorsunuz oradan
  • defected kullanıcısına yanıt
    O kasaba nerede hocam? Valentina yakınlarında mı? Şuan oyunun başında değilim haritaya da bakamıyorum.

Birde oyunda kırmızı alanlar var blackwater gibi oralara gidince ölü yada diri aranıyoruz niye böyle oluyor oyun boyunca öyle kalacak herhalde orası? İçeride gezemiyorsun başına üşüşüyorlar zaten.
  • Gowla bu oyun nasil karsilastiriliyor anlamiyorum. Iki oyunun hic bir ortak noktasi yok

Yakinda fifayla karsilastirilirsa sasirmayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 1 Kasım 2018; 9:5:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, yolumu çeviren haydutlar tarafından öldürüldüm.
    Birer pistolum, shotgunım hatta sanırım okumu bile almışlar.
    O pistolu ben ilk düellomdan, 35. denemeden sonra zar zor almıştım.
    O pistolu geri istiyorum!
    Lakin, üstünden zaman da geçti.
    O deyyusları aynı bölgede tekrar yakalayıp ganimetlerimi geri alma şansım var mıdır?

Edit:
    Şu salaklığımı da paylaşayım.
    Midnight görevi malum tahmin etmişsinizdir.
    Ben, salak, öldükten sonra oyuna her seferinde,
    "Retry Checkpoint" yerine,
    "Retry Mission" seçeneği ile geri döndüm.
    Neden yaptım? Bilmiyorum.
    Hayır, checkpoint ile mission arasındaki farkı da bilirim halbuki.
    25 kez görevi baştan oynadım,
    Farkettikten sonra 2. denemde adamı indirdim.
    Rabbim sınıyor beni.
    Mallığıma doymayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 1 Kasım 2018; 9:19:26 >
  • Canmarston10 C kullanıcısına yanıt
    Zevkler farklı gelebilir hocam gayet normal oynadığım kısımlar itibariyle bende gow dan daha çok zevk almıştım rdr 2 ye göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 1 Kasım 2018; 9:16:55 >
  • oyunda yağmur yağarken gazete okursanız ıslanıyor ve mürekkep dağılıyor

bundan daha iyi bir oyun yok.

yılın oyunu ödülünü falan geçin,

dünya tarihinin en iyi oyunu bu.
  • Bir kaç sorum olacakta.
    1- Oyunda dead eye nasıl geliştiriliyor? Bir şey almak mı gerek?
    Stamine 8 level de şuan ama dead eye daha 4 level de kaldı.
    2- Stamina sadece koşma da mı işe yarıyor yoksa çatışmalarda da işe yarıyor mu?
    3- Tonic içtikten sonra core barların çevresi sarı oluyor öyle olunca ne olmuş oluyor?
  • enevre kullanıcısına yanıt
    oyunun başlangıcındaysanız oralara gitmenize gerek yok :D

ben oyunu bitirdiniz sandım

dediğim yer rdr1'in haritası olan kısımlar, iyice batıda kalıyor
  • Öncelikle herkese merhabalar. Ben RDR2 VE GOD OF WAR ın karşılaştırmasını MESSİ ve RONALDO kıyaslamasına benzetiyorum. İkisini birbiriyle kıyaslamak yerine ikisinide aynı anda izlediğimiz için şanslı olduğumu düşünüp mutlu olmuşumdur hep. Rdr2 ve god da aynı bence. 2 oyunuda aynı dönemde görmek bizim için büyük bir şann. Yani karşılaştırmak yerine 2 sinide oynayıp zevk almak en iyisi. GOD tamamen eğlenceye dayalı macera dolu savaş dinamikler çok iyi olan bir oyun. rdr2 ise inanılmaz ortamı ve açık dünyasıyla inanılmaz bir başyapıt. yani ikisini kıyaslamak yerine 2 sinide oynayıp keyif almak en iyisi. saygılar..
  • defected kullanıcısına yanıt
    %30 dayım. yok ben hikayesini merak etmiştim de :)
  • oyun çıkmadan önce 3 farklı dead eye özelliği var diyorlardı nasıl seçeriz diğerlerini? şu an benim 4 üncü seviyede ve mutlu değilim dead eye özelliğine alıyorum adama çevirip bir kez ateş ediyorum hemen çıkıyor dead eye dan sonra hemen yeniden dead eye yapmam gerekiyor ne yapmak lazım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

oyun çıkmadan önce 3 farklı dead eye özelliği var diyorlardı nasıl seçeriz diğerlerini? şu an benim 4 üncü seviyede ve mutlu değilim dead eye özelliğine alıyorum adama çevirip bir kez ateş ediyorum hemen çıkıyor dead eye dan sonra hemen yeniden dead eye yapmam gerekiyor ne yapmak lazım??
    senaryoda devam ettikçe açılıyor
  • hayvanları tek tek taşımak zor geliyorsa at arabası çalın

ona yükleyin

tekrar yazayım. dünya tarihinde yapılmış en iyi oyun.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 1 Kasım 2018; 9:56:46 >
  • gelsin artık oyunum krize girdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu evi görev yaparken kolayca bulabilirsiniz.

Chapter 2'de Leopold Strauss'dan Money Lending and Other Sins görevi alıyorsunuz. Bir nevi tefecilik görevi. Bir kaç kişi beliriyor haritada. Chick Matthews diye bir elemana gidiyoruz ödeme almaya. Bu herif bir harita veriyor bize. O haritada verdiği bölgede bir ağaç buluyor ve ağacın kavuğundan gereken ödemeyi alıyoruz. O ağacın hemen arkasında bu kulübe. Gece gitmenizi tavsiye ederim çok daha güzel bir ortam var ve kulübe içindeki Shaman görünümlü ortada duran iskelete Üçgen tuşuna basarak Inspect yapmadan geçmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 1 Kasım 2018; 10:2:24 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Oyun içinde çektiğiniz fotoları Rockstar Social Club'da paylaşırsanızhttps://socialclub.rockstargames.com adresinde duvarınızda görüntüleyebilirsiniz. Şahsen genel olarak çektiğim fotoları açıp, PS4'ün Share butonuyla ekran görüntüsü alıp twitter'da paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 1 Kasım 2018; 10:6:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg3

Ps4 pro daki blur efektini duzeltecekler xbox one x de cevre daha net oldugu yaziliyor ps4 pro yu ayni seviyeye cekecekler.

Alıntıları Göster
    Hiç zannetmiyorum, makinanın gücü yetmiyor.

• Şimdi yine övücem oyunu ama bu dinamik hava şartlarını oyuna nasıl yedirmişler anlamıyorum öyle anlar oluyor ki Paris şehrine gittim güneş öyle bir parlıyorki gün batımında her taraf koyu sarı birden bulutlar sardı her yanı bir kasırga koptu npc'ler nasıl kaçışıyor atlar korkuyor millet evlere giriyor herkez kapı pencereyi örtüyor dolu olan şehir saniyeler içinde boşaldı bir de üstüne o rüzgarda şapka uçtu gitti yani saniyelik bir olay oldu aniden şaştım kaldım hani bir çok oyun oynadık ama bu denli detay manyağı bir oyun görmedim 8 yıldır boşa çalışmamış adamlar size tavsiyem pro ve 4K tv de oynuyorsanız HDR'ı kapatın grafikler daha da mükemmelleşiyor. Bu oyunun hakkı net 3 ay da anca sindirilir zaten pes doğrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun hava efektleri muhtesem ama inanilmaz derecede hizli hava degisiyor buna mudahele edilmesi lazim 1dk icinde firtina kopup piril piril gunes acip sonra tekrar firtina koptugunu falan gordum. Ayni sekilde gece gunduz gecisleri de cok sert sanki biri lambayi acip kapiyor hissi veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_bıyık

Şimdi yine övücem oyunu ama bu dinamik hava şartlarını oyuna nasıl yedirmişler anlamıyorum öyle anlar oluyor ki Paris şehrine gittim güneş öyle bir parlıyorki gün batımında her taraf koyu sarı birden bulutlar sardı her yanı bir kasırga koptu npc'ler nasıl kaçışıyor atlar korkuyor millet evlere giriyor herkez kapı pencereyi örtüyor dolu olan şehir saniyeler içinde boşaldı bir de üstüne o rüzgarda şapka uçtu gitti yani saniyelik bir olay oldu aniden şaştım kaldım hani bir çok oyun oynadık ama bu denli detay manyağı bir oyun görmedim 8 yıldır boşa çalışmamış adamlar size tavsiyem pro ve 4K tv de oynuyorsanız HDR'ı kapatın grafikler daha da mükemmelleşiyor. Bu oyunun hakkı net 3 ay da anca sindirilir zaten pes doğrusu
    ben bunlara şaşırAmıyorum artık

sadece şunu merak ediyorum

bu fizikleri, bu oyun doluluğuyla, bu grafiklerle 2013 tarihinde çıkan bir cihazda nasıl çalıştırdınız?

madem bu cihazlar böyle şeyler yapılabiliyor, rockstar haricinde geriye kalan "hayat kadını çocuğu" oyun firmaları kılını kıpırdatmadan, şu oyunun tırnağı olmayan çöpleri 60 dolara nasıl satıyor?

ya o an haritada gördüğünüz her npc ile iletişime geçebiliyorsun, dediğiniz gibi hava koşulları var (yağmur bittikten sonra çatılardan su falan damlıyor), ses tasarımının boku çıkmış zaten muazzam, e bide hayvan gibi grafik yapmışlar. nasıl başardılar zerre fikrim yok.

ben de tekrar yazayım. bundan daha iyi bir oyun yok şu an. aklımızdan geçirdiğimiz oyunların hiçbiri maalesef bundan iyi değil. belki metal gear solid serisi. o da senaryonun dahice olmasından dolayı. belki.

inanılmaz iş çıkartmışlar.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 1 Kasım 2018; 10:28:11 >

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.