Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gow iyiydi güzeldi ama bir yerden sonra surekli kendini tekrar ediyor. Ustelik mekan tasarimlari da baslarda iyi olsa da sonradan hic cekici gelmedi. Buyuk hevesle baslayip bitirmeden biraktim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık çok güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Öncelikle, bunlar benim şahsi görüşlerim.
    Başta söylemek isterim, otorite de değilim.
    Gömmeden önce bunu göz önünde bulundurun.
    Fikrim;
    GoW'daki sinematik anlatım ve dövüş mekanikleri RDR2'yi döver.
    Öyle böyle değil, o balta var ya o balta..
    Bunu kenara koyalım,
    ama RDR2 açık dünyası ve çevre etkileşimleri bambaşka bir boyutta.
    Kısaca,
    GoW bir hikaye anlatıyor, sen oynuyorsun.
    Sinema gibi.
    RDR2 de ise, bir ana hikaye var ama gidişatı sen belirliyorsun.
    Kaderci bir hayat gibi.
    Hangisini daha çok seviyorsunuz?

İkisi de evlat gibi, ayıramıyorum.
    Hele bi bitsin, o zaman netleşir.
    god of war ı çok beğenmiştim ama bu oyun başka bir seviye ya.Bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyunu oynuyoruz keyfini çıkarın.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bu yıl bir sürü çok iyi oyun oynadım rdr 2 de onlardan biri ama bir tanesini bile öne çıkaramam Gow da rdr 2 de eşittir mesela gow daki hikaye anlatım olayı rdr 2 den iyi rdr nin de açık dünyası gowdan iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Arkadaşlar valentinedeki bu doktor olayında ben doktora silah doğrultup gizli yerine götürecekken elim yanlışlıkla R2 ye değdi ve adam öldü belli bir süre sonra gitsem bu olay tekrar olacakmı yoksa öldürdüğüm için bittimi ?
    Bilen biri yokmu

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Dinamitle kapıyı patlatmayı deneyin hocam

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaki oda hakkındaki bilgiyi bir yabancıyı kurtardığımda almıştım, uzun bir süre gitmemiştim sorun olmamıştı. Satıcıları, doktorlar, Trapper'ı öldürdüğünüzde bir süre gelmiyorlar fakat sonunda tekrar doğuyorlar. Task menüsüne bakın, eğer orada hala Robbery task'ı duruyorsa sorun olmaz. Eğer sorun olacağını düşünüyorsanız en yakın kaydınızı yükleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 31 Ekim 2018; 11:40:36 >
  • AIchera kullanıcısına yanıt
    Akşam eve geçince denerim artık doktoru oraya gitmesini söylerken yanlışlıkla vurmuştum umarım doktor öldü diye o olay bitmemiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

oyunda 3 efsane at var

arabian ve mustang. bunların haritadaki yerleri belli.

yeri belli olmayan tek at var o da american paint, armadillo’da karşıma çıktı.

uğraştırdı ama yakalayabildim.

Hocam arabianı buldum ve aldım. Diğer bahsettiğin at ne tarafta yazarsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Oyunun HDR'i bozuk entegre edilmiş. Oyundaki HDR'i ayarlardan kapatıp, TV'deki HDR'i açıp kullan.

PS4 Pro kullanıyorsan da Çözünürlüğü 1080p ye almayı unutma. Öyle bir sıkıntı var Pro'da şuanlık.

Alıntıları Göster
    Çözünürlüğü nereden 1080p ayarlıyoruz acaba? Oyunun kendi grafik ayarları içerisinden mi yoksa PS ayarları içerisinden mi?
  • Fast travelı acmama rağmen yapılmıyor sebebi nedir acaba.

Bir diğer sorumda elde ettiğim hayvan derilerini kamptaki elemana veriyorum ama craft yapılmıyor. Mesela bizon derisi vermiştim. Craft yapmak istdiğimde gerekli materyallerde bizon derisi sıfır görünüyor. Yanlış birşey mi yapıyorum.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam yine versen versen sen verirsin cevabını chapter 2 başındayım fence denen satıcı hangi görevden sonra açılıyo bi yazarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

Ormanlarin icinde bir evden geciyordum icerden şisko bi herif cikti cok dost canlisi davraniyor yemege davet etti. Sonra karisi geldi. Hayatim misafirimiz olduginu soyleseydin ona gore suslenirdim falan deyip cilve yapmaya basadi. Aha dedim theresome mevzulara girecez

Bir icki ikram ettiler ictikce ortam flulasti. Sonra kendimi ormanlik icinde yqnimda bir cesetle uyanmis halde buldum . Tum parama cokmusler. Gidip intikami aldim tabi. Herifin kafaya shotgunla tek atis, kadinin da bogazini kestim

Karısı değildi aslında beraber olduğu kişi kız kardeşi Evet bir o kadar iğrenç ama sonu güzeldi hepsini gebertebiliyoruz :)

• FirstDr3aM kullanıcısına yanıt
    Chapter 2'de Hosea'nın bir görevi var onu yaparsanız açılıyor. Görev chapter'ın başlarında yakında gelir o görev.

• oyunu bugün bitirdim darısı size arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honor seviyesine göre insanların davranışları nasıl değişiyor?

• Geçen gece bir çiftliğin önünden geçerken güzel bir at çaldım ve götürüp sattım. 460 dolar gibi bir rakam Ödemişti satıcı. Bugün okuyunca anladım Mustang cinsiydi at

Bilseydim satar mıydım

• FirstDr3aM kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda 4 Fence görünüyor belirtilen noktalarda. Detaylı olarakhttps://rdr2map.com sitesinden bakabilirsin. Sol taraftan "HIDE ALL" diyip sonra alttan Fence Vendor'u seçerekte görebilirsin interaktif olarak.

Edit: Ben sorunuzu nasıl olduysa Fence'yi nerede bulurum diye okumuşum :D Nasıl açılacağının cevabı da verilmiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 31 Ekim 2018; 12:32:11 >

• Bounty hunt missionları haritada gözükmüyor artık. Bu honor seviyesiyle mi ilgili bilen var mı? Bir anda kayboldular

• Oyunu ps4 pro da oynuyorum. Hdr yi kapatınca grafikler coştu.

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.