Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.920
Cevap
279
Favori
451.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende su an pc olmadigi icin konuyu cok zor guncel tutabiliyorum, diger uyelerin de faydalanmasi icin konuyu devrediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunla ilgili başınızdan geçen olayları vs. spoiler adı altında paylaşsanız? Keyfimiz kaçmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_bıyık

Ya oyun öyle bir şey ki başta bi afallıyorsun lan diyorsun oyun güzel mi ? O kadar hype yaptık değdi mi ? Beklentimi karşıladı mı ? Diye söyleniyosun kendince oynadıkça Ve bir takım şeylere adapte oldukça seni bağlamaya başlıyor net olarak 5. Günün akşamın da 10. Saatin sonunda tam olarak oyuna ısınıp işte budur ya dedim. Her köşebaşın da bir olay, bir mevzu söz konusu çok kısa bir örnek verecek olursam saint Paris kasabasına doğru yol alıyordum hava sisli kapalı tam yanımdan hızlıca bir adam geçti yardım edin kolum çok kötü dayanacak halde değilim şehirdeki doktora götür beni diye feryat etti aldım götürdüm.

Dedim sonrasını izleyeyim öyle bir sahneki adamın kolu kangren olmuş bağladı iple testereyle kolunu kesti adam bana teşekkür edip 30$ verdi. Bu gibi sahneleri gördükçe hayret ediyorsun. Özellikle de hava şartları acayip yapılmış seni için çekiyor atmosfer dediğimiz kavram müthiş yansıtılmış ağzın açık kalıyor bir anda yağmur fırtına gök kuşağı inanılmaz. Köy havasını doğasını hepimiz severiz ineklerin otlaması kuzuların sesi dere şelaleler ıssız tarla bayırlar işte rdr bunu çok iyi yapıyor seni o havaya sokuyor işten geldim sırf 2 saat atla dolaştım kuzuları seyrettim ceylanların tavukların hareketlerini izledim yani utanmasam piknik yapıcam öyle kaptırdım kendimi :) böyle şaheser bir daha gelir mi ta ki rockstar yapana kadar ..
    Hocam o sahne banada denk geldi izleyim dedim bakayım bişey yapıcak mı harbiden adamın kolunu bez parçasıyla sıktı sonra testereyle kesti aldı çöpe attı parçayıda heryer kan doktorun kollar kan müthiş detaylı bir oyun yapmıs adamlar ben küçük detayları çok seven bir oyuncu olarak noughty dog oyunlarına bayılırdım ama rdr 2 ve rockstar baya baya aşmışlar kendilerini anismasyon ve npc hareketlerinde tek üzüldüğüm nokta ingilizcem yok çok fazla birşeylere hakim olmadan oynadım 2 gün boyunca dolu dolu iş gereği şehir dışındayım sabırsızlıkla ne zaman eve gitmeye fırsatım olur diye kovalıyorum

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    R2 tuşuna tamamen basınca, hafif basılı tuttuğun süre kadar sana nişan alma süresi tanıyor. Bilmem anlatabildim mi? Yani hafif basılı tut,sonra basılı tutma şiddetini biraz arttırarak tamamen bas tuşa,nişan al ve ateş et. Tuş resminin çevresindeki daireyi tamamen beyaz yap ki daha çok nişan alma süren olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

oyun 3 günde 750 milyon dolar gelir sağlamış (gta v 1 milyar dolarmış)

şirketin hisseleri %9 yükselmiş

http://fortune.com/2018/10/30/red-dead-redemption-2-sales-record/
    Yalnız GTA bildiğim kadarıyla PS3/PS4/XBox'ın modelleri gibi minimum 3 platforma çıktı.
    Bu ise sadece PS4 ve Xbox'ta var. Bunu da hesap etmek lazım :)
    Muhtemelen diğer platformlara çıkarsa (PS3 ve PC gibi) GTA'nın toplamda 6 milyar dolarlık rekorunu geçecektir. PC kullanıcıları zaten aportta bekliyorlar. Anında çullanacaklar.
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar dinamit ile patlat dediler ama senin söylediğinede bir bakayım hocam sağolasın bilgi verdiğin için
  • Atın sırtına aldığımız derilere ne oluyor onları nereye götürmek lazım nasıl envantere geçecek bunlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

arkadaşlar öldükten sonra loot ettiğim ayı postu ve diğer itemler gitti soyuldummu acaba varmı bir çare dımdızlak kaldım ortada
    trapper'da açılmıştır o post sorun değil. öldüğün yere git duruyordur ama
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Post elimizde durmasa bile bir kere yüzmüş olmak yetiyor mu ? Atın sırtına attıklarımız göstermelik mi sadece ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Tüh be..
    Ben de aldım hasta adamı ama,
    Salak ben, yolda domuz gördüm..
    Dur şunu bi vurayım, hem kitaplığımız gelişsin hem animal fat alırım diye.
    Hayvanı öldürdüm, döndüm baktım ki adamcağiz mort.
    Neyse bıraktım leşi oracığa, yoluma devam ettim.
    Bi domuz b**kuna 30 USD dan olduk iyi mi.
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    Sağol, deneyelim akşam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

GTA 5 'den iyi mi hocam?

tüm oyunlardan iyi

Alıntıları Göster
    Bu 2 örnek gülümsedi

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 31 Ekim 2018; 10:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unborn

Post elimizde durmasa bile bir kere yüzmüş olmak yetiyor mu ? Atın sırtına attıklarımız göstermelik mi sadece ?
    evet trapperde o post ile açılan şeyleri satın alabiliyormuşsun yine, sadece postu satıp gelecek parayı kaybediyorsun post yoksa
    Bu olay iyiymis. Her seferinde trappera gitmek zulum gibi olur

Postu nasıl satıyoruz peki ? Çantamıza attığımız küçük hayvan derileri gözüküyor fakat büyükler gözükmüyor atın sırtında olsa bile gözükmüyor.Bir de trapper için geçerli olan durum diğer craft yapabileceğimiz npc’ler için geçerli mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bu 2 örnek gülümsedi

Alıntıları Göster
    Kiyaslamak hata ama god of wardan cok daha iyi ve emek harcanmis bir oyun oldugu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: joof

Ormanlarin icinde bir evden geciyordum icerden şisko bi herif cikti cok dost canlisi davraniyor yemege davet etti. Sonra karisi geldi. Hayatim misafirimiz olduginu soyleseydin ona gore suslenirdim falan deyip cilve yapmaya basadi. Aha dedim theresome mevzulara girecez

Bir icki ikram ettiler ictikce ortam flulasti. Sonra kendimi ormanlik icinde yqnimda bir cesetle uyanmis halde buldum . Tum parama cokmusler. Gidip intikami aldim tabi. Herifin kafaya shotgunla tek atis, kadinin da bogazini kestim
    Parayı geri alabildiniz mi peki?
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Orda grafik olarak kıyaslıyorduk hocam.hangisi daha iyi bence tartışılır sonuçta odakları farklı oyunlar.hikayeyi ele alışı ve inanılmaz oynanışı sayesinde gow beni daha çok etkilemişti. Ama emek konusunda rdr2 farkını koyuyor gibi.muhteşem bir açık dünya yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zencefiladam

Parayı geri alabildiniz mi peki?

Alıntıları Göster
    Aynen geri aldim

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Öncelikle, bunlar benim şahsi görüşlerim.
    Başta söylemek isterim, otorite de değilim.
    Gömmeden önce bunu göz önünde bulundurun.
    Fikrim;
    GoW'daki sinematik anlatım ve dövüş mekanikleri RDR2'yi döver.
    Öyle böyle değil, o balta var ya o balta..
    Bunu kenara koyalım,
    ama RDR2 açık dünyası ve çevre etkileşimleri bambaşka bir boyutta.
    Kısaca,
    GoW bir hikaye anlatıyor, sen oynuyorsun.
    Sinema gibi.
    RDR2 de ise, bir ana hikaye var ama gidişatı sen belirliyorsun.
    Kaderci bir hayat gibi.
    Hangisini daha çok seviyorsunuz?

İkisi de evlat gibi, ayıramıyorum.
    Hele bi bitsin, o zaman netleşir.
  • 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.