Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel arkadaşlarım, adam bana 1 soruyu 4 kere sordu,4 kere de cevapladım.Ama hala aynı şey yazıyor mu diyor.Önceki sayfaya gidin bir okuyun.Aynı soruyu 4 kere sordu.4 kere cevapladım hala aynı soruyu soruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yeri karıştırdığım yok,tartışma konusu RDR ile ilgili.Konu dışında birşey yok.2 kişi tartışınca 3.dünya savaşı çıkmış gibi tepki veriyorsun.Bu arkadaşla görüşlerimiz zıttı.Tartıştık o kadar. Anormal birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 11 Aralık 2017; 10:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Brand new multiplayer experiences yaziyor oyun ilk duyuruldugundan beri

Senin kadar yalancı bir herif görmedim,sen işte denimişsin MP olacak diye.Şimdi de yanlış olduğunu anladın Online olacak diyorsun.Online olacak diyen sana zaten bendim. Milleti kandırmaya çalışıyorsun sonra suçlu biz oluyoruz yüzsüz seni.Alıntıladığım mesajda MP olacak demişsin ama yukarıdaki mesajında Online olacak diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Hala özürlü mözürlü diyo sevicem simdi belani. Ulan cahil herif ikisinde ayni sey yazmiyor mu ulan yazmiyor mu? Gta online olarak cikmadi mi? Gta 5 in farkli bir online versiyo nu mu vardi multiplayeri mi vardi? Ulan laf anlamaz insan ayni sey yaziyo ikisindede. Ayni sey yaziyosa ayni sey olcak iste. Ayni sey olursa nolacak red dead online olacak.

Bu mesajında da en sonda Red Dead Online olacak demişsin.Arkadaşlar bu adam sizi kandırmaya çalışıyor.

Sonra da suçu bana atıyor.Terbiyesizlikten başka birşey değil (!)

• Millet çok rahatsız olmuş bizim diyalogdan,bunlar da benden özür babında

• Size hak veriyorum fakat;forum hiç de iyi yerlere gitmiyor,bu arkadaş bana 4 defa aynı soruyu sordu, 4 defa da cevapladım sonra kendi savunduğunun yanlış olduğunu anlayınca, sanki o benim söylediklerimi söylemiş gibi yaptı ve kıvırmaya çalıştı.

Pesci09 diye bir arkadaş var, geçen günlerde ülkenin gidişatı eleştiren ve böyle ülkenin yürütülemeyeceğini anlatan aynı zamanda Atatürk'çü düşüncelerimi ön plana çıkartan bir mesaj yazmıştım. Artık ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü öven bir yorumu hazmedemediğinden midir nedir benim ona karşı hiçbir kızgınlığım olmamasına rağmen bana kin tutmuş, bana ters yorumlar yazmakta bu arkadaş.

Diğer arkadaşın sorusunu cevaplıyordum fakat anlamamakta ısrar ediyordu, üstüne Pesci09 boş yere beni kavgacı biriymişim gibi gösterince(ki diğer arkadaşa son yorumumda sadece anlama özürlü müsün demiştim o da 4.kez aynı şeyi bana sorduğu için)ben de inatla mesaj yazmaya devam ettim.Sizlere rahatsızlık verdiysem özür dilerim

Son olarak lise son sınıf öğrenciyim ve hasta olmam sebebiyle okula gidemedim bu yüzden de mesaj yazacak bol bol vaktim oldu.İşsiz değilim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 11 Aralık 2017; 15:29:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali129

Size hak veriyorum fakat;forum hiç de iyi yerlere gitmiyor,bu arkadaş bana 4 defa aynı soruyu sordu, 4 defa da cevapladım sonra kendi savunduğunun yanlış olduğunu anlayınca, sanki o benim söylediklerimi söylemiş gibi yaptı ve kıvırmaya çalıştı.

Pesci09 diye bir arkadaş var, geçen günlerde ülkenin gidişatı eleştiren ve böyle ülkenin yürütülemeyeceğini anlatan aynı zamanda Atatürk'çü düşüncelerimi ön plana çıkartan bir mesaj yazmıştım. Artık ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü öven bir yorumu hazmedemediğinden midir nedir benim ona karşı hiçbir kızgınlığım olmamasına rağmen bana kin tutmuş, bana ters yorumlar yazmakta bu arkadaş.

Diğer arkadaşın sorusunu cevaplıyordum fakat anlamamakta ısrar ediyordu, üstüne Pesci09 boş yere beni kavgacı biriymişim gibi gösterince(ki diğer arkadaşa son yorumumda sadece anlama özürlü müsün demiştim o da 4.kez aynı şeyi bana sorduğu için)ben de inatla mesaj yazmaya devam ettim.Sizlere rahatsızlık verdiysem özür dilerim

Son olarak lise son sınıf öğrenciyim ve hasta olmam sebebiyle okula gidemedim bu yüzden de mesaj yazacak bol bol vaktim oldu.İşsiz değilim yani

Bana oynama uzerimden prim yapamazsin ufaklik..

Ulu onder mustafa kemal Ataturk adina yasa var. Ve biz bu yasalarin uygulayicisi ve koruyucusuyuz.. cumlelerini dikkatli ve edep ile kur..

• Bu mesajımda nasıl bir edepsizlik gördün acaba?

Ayrıca ne primi?Bir oyun forumunun alt başlığında ne tür bir prim yapılabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 11 Aralık 2017; 20:48:43 >
  • üfffffffffffffffffffffffffffff
  • Harbi işin b.kunu çıkardınız artık.
  • Bi oyun hem online hem multiplayer olabilir. Sadece online ya da sadece multiplayer da olabilir ama artik sadece multiplayer oyunların sayısı hayli az olduğu için bu iki kavram aynı manada kullanılmaya başlandı doğal olarak. RDR Online'dan kadtedilen, tıpkı GTA Online'da olduğu gibi online multiplayer modu olması. Ikiniz de aynı şeyi söylüyorsunuz.

Tartışma görünce hiç duramam. :)

• The Last Beerbender kullanıcısına yanıt
    Dostum seni vallahi Allah gönderdi,4 defadır da söylemek istediğim buydu.Ama maalesef kimseyi inandıramadım.

• Herkesin görüşleri farklı olabilir o yüzden her yerde tartışma çıkabilir.Afedersin de neyin b*kunu çıkarmışız?Tartışma RDR 2 ile ilgili birşeyin b*kunu çıkardığımız falan yok.

Birbirimizle düşüncelerimiz uyuşmuyordu,tartıştık ki dediğim gibi RDR 2 ile ilgili.Hayatınızda zıt görüşlü bireylerin tartıştığını görmediniz mi hiç?

• Lan git birde bana salça olma birbirinize haraket ediyorsunuz sonra gelip bana burda laf atmaya çalışma.Rdr2 ile ilgili olsa dahil bizim burda sizin birbirinize cahil,kıt vb. kelimelerini okumak zorunda değiliz bir konuda tartışmak istiyorsanız ikiniz geçin özelden tartışın ikinizin mesajlarından başka birşey yok.Anlayacağın kabaca çok tartışmak istiyorsan git arkadaş ile özelden tartışın.

Edit:Banada cevap yazma kardeşim hiç yorma kendini konu kirliliği yaratmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ItsCawfeee -- 12 Aralık 2017; 22:35:43 >
  • R* çekip sündürmüş evreni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ölmüş yahu.Yokmu kimse ?

• Biyerde poster gördüm MAY 20 yaziyodu. Dogru mudur cikis tarih
    i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5A160BAB -- 25 Aralık 2017; 7:30:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

Biyerde poster gördüm MAY 20 yaziyodu. Dogru mudur cikis tarih
    i

Fake hocam bu oyunun içine yerleştirmişler öyle gündem yaratmak için bahar'da çıkacak denmişti gerçi ocak şubat ayında belli olur

• Ertelenecek bence. Oynanış videosu illa gelirdi çıkıştan 3-4 ay önce. GTA V'da bile birden fazla video yayınladılar oynanışı karakterleri tanıtan hatırladığım kadarıyla.
  • oyun iptal mi edildi ne oldu hiç haber yok oyundan
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.