Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun çıkmasına maksimum 6 ay kaldı halen ne bir gameplay ne doğru düzgün bir bilgi yok Online modu olacakmı o bile belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 10 Aralık 2017; 2:5:57 >
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    PSX'ten umutluyduk,herifler sabah akşam geyik yaptılar ki R* konferansa katılmadı bile.Rockstar'dan açıklama bekliyoruz,ne bir trailer ne çıkış tarihi ne başka birşey.Anlamadık gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar hiç bir konferansa katılmaz, kafasına göre takılır istediği zaman çıkış tarihi verir. 2018 İlkbahar dediler büyük ihtimal Mayıs ayında çıkıcaktır.
  • 2014'te GTA V'in PS4 sürümünü E3'te duyurmuşlardı,yanı kısmen de olsa katılıyorlar abi.Haziran-Temmuz gibi çıkar gibime geliyor.Ağustos-Eylül gibi de GTA VI'yı duyururlar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 10 Aralık 2017; 13:4:27 >
  • GTA V'de Sony ile anlaşma yapmışlardı diye biliyorum. RDR 2 ile Online ve içerik kısmında anlaşma felan olucak mı bilemiyoruz olursa görürürüz. İlk oyun Mayıs ayında çıkmıştı. Microsoft atak yapmazsa Sony ile tekrardan anlaşma yapabilirler.
  • Abi Microsoft'un kendine hayrı yok hala 4K 60 FPS Minecraft peşinde koşuyorlar.Microsoft'tan bu konuda beklentim yok. Zaten pek sıkı-fıkı oldukları büyük şirketler yok EA'i saymazsak.

• Microsoft E3 2018'de özel oyun duyurmazsa işleri çok zor, Sony tekel olarak ilerliyor şuan zaten rekabet felan kalmadı. Bizim açımızdan tekel olmaları çok kötü, rekabet olursa bizim için o kadar iyi.

Rockstar'da parayı seven bir firma doğal olarak hangi şirket parayı verirse ona göre içerik sunar konsola özel.
  • Haklısın abi,XONE X'te 1-2 özel oyun ya var ya yok.Adam gibi kendini oynattıracak oyun yoksa ne yapayım ben 4K 60 FPS'yi.Rakipsizlik olunca rahatlık ve sorumsuzluk da bir o kadar artıyor.

Aynı şekilde dediğin gibi R* parayı seven bir firma,Microsoft'ta Sony'nin yanında çok geride kaldı.Sony'ye yetişmek için Rockstar'yüklü miktarda para verip,özel içerik konusunda anlaşabilirler.Aynı şeyi Sony Microsoft'tan önce yapabilir ama.

• Bu oyun 2018 sonbahara ertelenecek gibi geliyor. Bu da nerden baksan 1 yıldan fazla erteleme demek

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Mayıs-Haziran gibi RDR2 çıkar,Ağustos-Eylül gibi de GTA VI duyurulur bence.

• Ps4 ile Red Dead Redemption 2 icin anlaşmaları var nereye duyuruyor microsoft. Ayrica RDR2 ciktiktan 6 ay sonra gta 6 duyurulma ihtimali yok RDR online dan para kazanacaklar gta 6 RDR2 den 1 yil sonra en aşağı duyurulur.

Brand new multiplayer experiences yaziyor oyun ilk duyuruldugundan beri

• O kadar erken duyurulacağını sanmıyorum hocam GTA 6'nın...
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    GTA V çıkalı 5 seneden fazla oldu.Yeni nesil konsollar da 2019 gibi duyurulacak deniyor.R*ilk Trailer'ı verir diye düşünüyorum Ağustos-Eylül gibi.

• WrathofGlatzeman kullanıcısına yanıt
    Red Dead Online'ın GTA Online etkisi yaratıp yaratamayacağını bilemeyiz. Red Dead Online tutmazsa mecbur GTA VI'yı duyuracaklar.RDR2 ile Sony'nin anlaşması olduğunu nerden çıkarttın?Kaynak ver.Ayrıca ben Ağustos-Eylül gibi duyurulur dedim çıkacak demedim.Duyurulduktan 2-2.5 sene sonra çıkacaktır ki bu de Red Dead'in satılması için fazlasıyla zaman var demek.

L.A Noire'ı hatırla, oyun çıktıktan birkaç ay sonra GTA V duyurulmuştu ama oyun duyurulduktan yaklaşık 2.5 sene sonra çıkmıştı. Bildiğimiz var da konuşuyoruz.Direk çıkışmana gerek yok.

Ki bunların hepsi tahmin ℅100 tutacak diye birşey yok.

Hatta tam tarih vereyim:L.A Noire çıkış tarihi; 17 Mayıs 2011.GTA V ilk trailer;2 Kasım 2011.Yorum yapmadan önce hiç mi araştırmazsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 10 Aralık 2017; 21:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Brand new multiplayer experiences yaziyor oyun ilk duyuruldugundan beri

yazdığımı okursanız Online dedim yani GTA Online gibi multiplayer farklı bir şey.
    Bu arkadaş yazılanları okumadan yargılama yapıyor ve haliyle yanlış yorumlar yazıyor.Mishal ata bindim köye gidiyorum diyecem,adam ata bindim yazısını görüp gerisini okumuyor ve direk ata bindin nereye gidiyorsun diye soruyor.Biraz yukarıdaki yorumlara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Ne alakasi var okumamakla nereyi okumamışım gösterin.

RDR2 de onlime ve multiplayer ayrimi nasıl olabilir aynı makineden oynamayı kast etmediklerine göre? Ayrıca Red Dead Online in haklarini aldi geçen yıl TakeTwo.

• Birader biliyo gibi yazmışsın La noire ile Red Dead aynı marka değerine mi sahip?La noire gelistiren firma bile farkliydi Rockstar dagitimini yapti. LA Noire remastered bile reklamini yapmadan çıkarttılar,suan bi RDR remasteree gelse La noire gibi mi olurdur çıkışı? Her ay reklamini yapardi Rockstar oyunun çıkışa 3-4 ay kala.

https://blog.eu.playstation.com/2016/10/20/red-dead-redemption-2-playstation-and-rockstar-games-announce-partnership/

Al kaynak bide bana laf ediyosun okumadan yazıyor diye. Gta online kadar kazanmayacaklari kesin ama Red Dead gibi büyük bir markadanda iyi para kazanacaklar ve olasi bir Gta 6 duyurusu bütün dikkatleri o tarafa çekecek. Rockstar RDR2 yi tam 3 yil sonra duyurdu Gta 5 ten. RDR2 den 1-2 yil faydalanacaktir,Gta 5 gibi 3 yıl boyunca baska oyun duyurmayacaklar demedim?

Bütün bunlar bir yana siradaki oyunun Gta 6 degil Bully2 olacagina dair cok fazla dedikodu var. Gameinformer yanlışlıkla "bully2:kevin's back jack" ismiyle listeledi,4chande daha Rdr2 duyurusundan once siradaki oyunun Rdr2 sonraki oyunun bully2 olacagini sizdirmisti ve bunun sizdiran adam gta online a gelcek guncellemeleride aylar oncesinden sizdirmisti. Biseyler biliyoruz yaziyoruz.

• WrathofGlatzeman kullanıcısına yanıt
    Dostum saçamalayı kes artık,yukarda GTA VI ile ilgili yaptığım yorumda alakasız saçma sapan birşey yazmışsın.Şimdi de gelmiş nereyi okumamışım diyorsun.

Online ve Multiplayer ayrımı nasıl olabilir ki demişsin,yetkililerin ağzından MP ile ilgili birşey çıktı mı?Oyun modunun adı bile "Red Dead Online" buradan da birşey çıkaramıyorsan yuh artık.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.