Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben videoyu izledim aynen dediğin gibi oldu klasik mustafa yiğit işte euro arttı avrupa bölgesindeyiz falan filan e euro arttı da 8 olmadı ki şu an euro dan hesapalasan bile 425 lira yapıyor kalan 50 tl yi kim cepliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa yiğiti dinleyince adama hakverdim . Adam ne yapsın arkadaşlar fiyatları kafasına göremi belirleyip satsın .Yapacak birşey yok herşeyin pahalı olduğu bugunlerde bu adamlarada kızamayız. Oyunu hangi psn de ucuz bulursan ordan alacağız artık .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ara psn de satılan oyunlarada vergi gelecek deniyordu fiyatın böyle olması belki ondan kaynaklanıyordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Zaten bu yapılan röportaj arka planda anlaşılarak yapılmış bir şeydir.Çok tepki olunca, kendisini aklamak ve masum gözükmek için böyle bir şeye ihtiyacı vardı. Masumu oynayıp birçok kişinin fikrini değiştirecekler , tepki azalacak.Bunda da başarılı olmuşlar gibi.

• kur farkı yüzünden gelen zamları anlayabiliyorum Mustafa yiğit te de kabahat bulamıyorum fakat alım gücü denen bir şey var alım gücünün bu kadar düşük olan ülkelerde 469tl bize çok geliyor normal olarak..

mutlaka bölge kilidi gelmedi ve alım gücü hesaplanarak bu fiyatlar sabitlenmeli tabi bence..
  • Dijital de vergi yoktur daha önce bu konular konuşuldu zaten daha fazla Fiyat mevzusunu uzatmayalım kısaca Güzel ülkemin cahil milletini çarpan çarpana biz sirkelenip kendimize gelmediğimiz sürece fiyatlar düzelmez tepki gösterip Tr den almamalıyız ve lütfen bari burda mustafa yiğitin suçu yok naraları atmayın komik oluyor gerçekten kur kur diyorsunuzda 60 euro olan darksiders 3 nasıl 179 tl ye ön sipariş te o oyun için neden kur 3 e sabitlenebiliyorda diğerleri için euro 8 den hesaplanıyor demek ki oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalbey12 -- 6 Ekim 2018; 12:7:37 >
  • pilot arkadaşım var bak böyle bir oyun var kardeşlik var diyorum boşver ben kendi ana hesabıma alırım diyor düşünmeden neden? çünkü adamın alım gücü yüksek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

pilot arkadaşım var bak böyle bir oyun var kardeşlik var diyorum boşver ben kendi ana hesabıma alırım diyor düşünmeden neden? çünkü adamın alım gücü yüksek..
    e bir zahmet yani pilot olmuş adam
  • neyse konu gene fiyat konusuna geldi değiştirelim;

dün red dead 1 e baktım hala oynatıyor kendini bu nesile bu oyun neden çıkartmadılar hayret şimdi çıkartsalar hemen alırım ve baya bir satacağından da eminim.
  • Biz Asya bölümün de olalım o zaman Avrupa’ya bile rahat seyahat edemiyorken Euro üzerinden hesaplayıp siz Avrupa birliğinden sayılırsınız demeyi biliyorlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Biz Asya bölümün de olalım o zaman Avrupa’ya bile rahat seyahat edemiyorken Euro üzerinden hesaplayıp siz Avrupa birliğinden sayılırsınız demeyi biliyorlar..
    işlerine gelince biz ortadoğulu oluyoruz , sizi ab ye almayız diyorlar

işlerine gelince siz avrupalısınız , dökülün euroları diyorlar
  • Adam emek vermiş çevirmiş siz mustafa şöyle böyle diyorsunuz boşverin mustafayı Arthur a John a odaklanın lütfen

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Hocam pilot arkadaşın senin ana hesaba da bedava bir rdr2 hediye patlatmalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedya -- 6 Ekim 2018; 12:45:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Zaten bu yapılan röportaj arka planda anlaşılarak yapılmış bir şeydir.Çok tepki olunca, kendisini aklamak ve masum gözükmek için böyle bir şeye ihtiyacı vardı. Masumu oynayıp birçok kişinin fikrini değiştirecekler , tepki azalacak.Bunda da başarılı olmuşlar gibi.
    Danışıklı dövüş bir video çektirmek istemeseydi zaten gidip SDN'den Hakkı Alkan'a konuk olmaz. Vermiş parasını istediği gibi konuşmuştur. Gereksiz bir video olmuş, adam da boş ve işe yaramaz Türkiye'deki insanları kazıklar paramı cebime atarım diyor resmen. Gereksiz iki adam başbaşa oturmuş Sony Türkiye kraldır diyor diğeri de evet kralsınız diye yalıyor geçiyor.

Başka bir video izleyin, vaktinize yazık.
  • venge V kullanıcısına yanıt
    Sevgili kardeşim,
    Hepimiz kendi çapımızda oyuncuyuz,
    Acını anlıyor ve paylaşıyorum.
    Ama, bu "fiyat artışı" meselesinde,
    Sony TR'ye merkez şirket muamelesi yapmak haksızlık.
    Ne desin Sony TR PSStore'a?
    İşaret parmağını sallayıp "Yapmayın lan!" mı desin?
    Adam söylüyor işte, PSStore bambaşka bir firma diyor.
    Nasıl Vatan, D&R gibi dağıtımcılar var,
    PSStore da onlar gibi bir firma diyor.
    Örnek de vermiş, bak kutulu 359 TL diyor adam.
    Biz bu kadarını yapabiliyoruz, ama dijital satış başka firmanın elinde diyor.
    Hayır bu anlaşılmayacak bir konu da değil ki.
    Şaşırıp kalıyorum bu yorumları okudukça.
  • kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Dijitalde vergi var kardeşim.
    Yasa çıktı, Spotify ve Netflix dahil hepsinde KDV var.
    Sizinki cahil cesareti, bilmeden sallamak.
    İnsanları karalamak kötülemek ne kadar kolay?
    Mustafa beyin suçu yoktur evet.
    İstediğin kadar gül, ama komik değil.
    Senin dünyadan haberin yok.
  • Fiyat muhabbeti tamda gittiydi nereden röportaj vereceğin tuttu be beceriksizin teki işte uzatmayalım diğer psnler ne güne duruyor

Fiyatların ve mustafa yiğit in verdiği röportajın tartışılacağı konu

https://forum.donanimhaber.com/konsol-fiyatina-oyun-devri-basliyor-dolar-6-50-euro-7-50--133282776

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 6 Ekim 2018; 13:2:43 >
  • Bu Mustafa Yiğit'i savunanlar herhalde adam sizlere beleş plus üyeliği filan dağıtıyor.

Bu adamı her daim antipatik bulmuşumdur. İtici bir tarzı var.

Oyuncudan yana değil oraya açıklama yapmış olmak için açıklama yapıyor.

Hava ona hoş. Milyarları cebine indiriyor. Promosyonlar geliyor, E3 her yere beleşe gidiyor.

Adam PS4'e ve oyunlarına para bile vermiyor. Senden benden mi anlayacak?

Türkiye'de insana değer yok zaten.

Kendisi bir zaman oyun alamıyorsanız kardeşlik yaparak alın diye bir cevap vermişti birilerine twitter'dan.

Kısacası ben kendisini kaile bile almıyorum.

Savunanlara da anlam veremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 6 Ekim 2018; 13:4:6 >
  • Bakın arkadaşlar, ben kimsenin avukatı değilim.
    Ama bu ülkede yakın tarihte Nintendo olayını yaşadık.
    Çıktı gitti adam ülkeden.
    Ne oldu?
    G**tüm g**tüm baktık arkasından.
    Kim mağdur oldu?
    Biz!

Neredeydi o zaman bugünkü;
    "tepki gösterelim" delikanlıları?

Xbox TR'ye geleli daha 4-5 yıl oluyor.
    Neredeydi MS bizi sallamaz iken bu klavye tepkicileri?

Mangalda kül bırakmıyorsunuz maaşallah ama ortada icraat yok.
    Hepsi boş laf bunların.

Sony TR etkisiz, evet.
    Ama bunun sebebi Sony merkez.
    Sen adamın yetkisinde olmayan bir konuda baskı yapmasını istiyorsun,
    Yapmadığı zaman da tepki koyuyorsun.
    Adil mi bu?
    Lütfen artık boş yapmayın.
    Gördük mü bir tane change.org linki buralarda.
    Klavye tepkiciler, klavye başından başlatabilecekleri "tepki"leri bile başlatmıyor.
    Bırakın bu işleri.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Ellerinize sağlık hocam büyük emek vermişsiniz ama maalesef halen fiyat tartışması var bende tepki gösterdim 3-5 mesaj ama bunlar bırakmak bilmiyor sürekli aynı şeyler yazılıyor çiziliyor oyunla ilgili. Bilgiler arada kaynıyor

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.