Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomclancy T kullanıcısına yanıt
    Türkçe olmayacak. O ilerde olacak oyunda days gone

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomclancy

Arkadaşlar oyun Türkçe olur mu? PS Türkiye sosyal medya hesaplarında Türkçe altyazılı fragman yayınladı bir de Sony Türkiye temsilcisi bir röportajda Spider-Man'in Türkçe olmayacağını ama ilerleyen zamanlar için bir sürprizleri olduğunu söylemişti 2-3 ay önce. Gerçi yapımcı Rokstar ama...
    Oyuncular olarak görevimiz ps türkiyenin yayınladıgı o videonun altına sert tepkimizi yazmak olmalı hem fiyat poitikası için hemde bu kadar yüksek fiyat verdigimiz oyunlarda türkçe alt yazı destegi olmadıgına dair ps türkiyenin başındaki zat etliye sütlüye karışmadan orda oturuyor.
  • Ubisoft oyunları bile 340 TL iken seni çok fazla 299da tutmazlar eeyyy RDR2
    Alacak olan alsın 2 gün sonra şakk 550 TLyi yapıştırırlar o zaman indirimle bile alamazsınız 299a.
  • 299 da durmalı bu oyun sürümden kazansılar ne var yani durmuyorsa bile 369 olmalı 550 nedir hocam naptınız hiç bir oyunu oynayamayız o fiyatlarda olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 23 Ağustos 2018; 15:45:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

299 da durmalı bu oyun sürümden kazansılar ne var yani durmuyorsa bile 369 olmalı 550 nedir hocam naptınız hiç bir oyunu oynayamayız o fiyatlarda olursa.
    Hocam her an her şey olabilir keşke en azından bu fiyatta kalsa ama ben kesin gözüyle bakıyorum fiyatın oldukça yükseleceğine. Eskiden ''59 TL altı oyunlar indirimleri'' bile şimdi ''100 tl altı oyunlar indirimleri'' olarak değişmiş store'da.
    Adam 2 sene önce çıkan oyunlara bile zam yapma derdinde değilse tazecik misss gibi rdrye neden zam yapmasın. Kimse oyuncuları düşünmüyor maalesef.
  • 500 lira da olmaz abartmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

500 lira da olmaz abartmayalım
    Bundan 2-3 ay önce 300 de olmaz abartmayalım oha dünyanın en pahalı oyunu bizde diyorduk. Oyunun çıkışına 2 aydan fazla süre var. Belli olmaz..
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam. 499 olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    oyuncuları değil hocam biz türk oyuncuları kimse düşünmüyor diger oyuncuların keyfi yerinde collector bile yapıştırıyorlar adamlar store da 50 tl nin altıda var hocam 2 tane indirim yapmış bu sefer store biz türk oyuncular için oyun oynama dönemi yavaştan bitiyor gibi artık 1-2 sene geriden takip edicez anlaşılan piyasayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 23 Ağustos 2018; 16:4:45 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Korsan oyun satışlarını çok etkilemez bunun araştırmaları var. İkinci el satışları daha fazla etkiliyor bence.

Nedeni 2 defa satmak istemeleri. Hem konsola satacaklar. Hem de PCye. GTA Vte hem kim bilir ne kadar kar elde etmişlerdir.

Tabi optimizasyon zart zurt bunlar yalan. Hepimiz biliyoruz ki 2K çok aç gözlü bir firma. Para için yapmayacakları yok. Bu da onların yöntemleri. Rockstar sadece üretir oyunu pazarlamacı sıkıntı. Dice eminim Battlefront 2'de kartları sokmak istememiştir ama EA zorluyorsa yapacak bir şey yok.

• Bu oyunun halen fiyatı 299sa sebebi Rockstar oyuncularının dağıtıcısı sony tr olduğu için.yalvar yakar bi süre böyle tutalım satıldığı kadar satılsın demişlerdir.Mustafa yiğit ilk röportajda bununla ovunecektir dursun burada demişti dersiniz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Bu oyunun halen fiyatı 299sa sebebi Rockstar oyuncularının dağıtıcısı sony tr olduğu için.yalvar yakar bi süre böyle tutalım satıldığı kadar satılsın demişlerdir.Mustafa yiğit ilk röportajda bununla ovunecektir dursun burada demişti dersiniz :))
    Xbox için oyun ilk fiyat olan 369TL ile satılmaya başlandı. PS Store'da ise hala 299TL. Sony Türkiye'nin etkisi olabilir fiyatının değişmemesi konusunda. Mustafa Yiğit etkili olmuştur belki de :D

• Çok güzel bir fan çalışması, telefon arkaplanında çok hoş duruyor.

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]
  • Korsan bence etkiler.
    Araştırmaları bir ara bende duydum ama hiç aklımda kalmamış.
    Şu an düşünüyorum, nasıl araştırdılar acaba diye soruyorum kendime.
    Hangi bilimsel verileri derleyip de sonuca vardılar?
    Sokağa çıkıp "yüz kişiye sorduk" mu yaptılar?
    Bana pek mantıklı gelmiyor, korsan kullanıcı tayfanın vicdan rahatlatma çabaları gibi geliyor bana.
    Her neyse, bu benim görüşüm.

Farz edelim etkilemiyor, ama işin prestij kısmı da var.
    Örnek vermek gerekirse;
    İhraç fazlası "orijinal" Lacoste tişörtlerin semt pazarında satılması gibi bir durum bu.
    Bunu kimse istemez.

İki kere satmak istemesi de önemli bir sebeptir,
    Benim aklıma gelmemişti. Teşekkürler.
    Hocam siz yazarken öyle bir boşluk bırakıyorsunuz ki bir süre sonra yazdıklarınızı şiir okur gibi okumaya başlıyorum
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    İltifat olarak alıyorum, öylesi işime geliyor. Teşekkürler.

Benim ekran 16:9 olduğu için yazılar sağa doğru uzayıp gidiyor.
    Okuması da zor oluyor, hatta çoğunun yarısını okumuyorum bile.
    Bir başından bir sonundan okuyup ortayı kendim akıl ediyorum.
    Başkaları da aynı durumdadır diye bu yöntemi buldum, bu şekilde okuması daha rahat.
    Rica ederim hocam ne demek
    Yazılar çok uzun olunca okunmuyor zaten en mantıklısı bu şekilde yazmak. Okurken akıp gidiyor
  • 500₺ olur mu bilinmez ama 299₺ kalmayacağı kesin.
  • tomclancy T kullanıcısına yanıt
    Onun etkili olduğu tek konu o koltukta oturabilme becerisi.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.