Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 PlayStation Store Fiyatları Düşürüldü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
4.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 60 dolar 280 lira ediyor su an. Mantıklı bir fiyata inmiş bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkar çıkmaz alırım, yıllardır bekliyoruz şu oyunu. Mükemmel olacağı ortada. Tepki gösterecek olan 20 lira ucuza abd’den alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanları yanlış yönlendirmeyin god of war önsiparişini iptal ettirmiştim ben sony çağrı hattından.
  • insanları yanlış yönlendirmeyin god of war önsiparişini iptal ettirmiştim ben sony çağrı hattından.
  • Yazın bir kenara, bu oyun çıktıktan 2-3 ay sonra %60 indirime girecek PSN de.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikurt95

insanları yanlış yönlendirmeyin god of war önsiparişini iptal ettirmiştim ben sony çağrı hattından.

Paran nereye yattı onu söyle
  • PC'de korsan oyun oynayanlara demedikleri lafı bırakmayan konsolcu arkadaşlar PS4 kırılınca korsanı savunmaya başlamışlar ironiye bak...
  • psn hesabına ya da ödeme yaptığınız kart hesabına mı diye sordular
  • Arkadaşlar bir şey söyleyeyim mi?

"Alanı kerksinler!"
  • Daha ürünü teslim almadan 70 TL kazıklanan adam ne olacak ?
  • Ps da kardeşlikle oyun oynamak korsanın kralıdır. Adam alıyor oyunu 200 liraya bitirip yine 200 liraya satıyor. Bunun korsandan hiçbir farkı yok ki. Resmi olarak oyunu 1 kişi alıyor daha sonra üzerine sonsuz sayıda kişi arasında el değiştiriyor..Oyun firması 1 oyun satıyor ama oyunu 50 kişi oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen alanlar dusunsun
  • boşuna demiyoruz 3 5 ay bekleyin diye ama asgari ücretli zenginler kafaları çalışmıyor fiyatlara bakılınca yine alınmaz 200ün altına düşmeyen oyuna para vermek günahtır
  • inanılmaz indirim hemen 50 adet sipariş veriyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.