Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.934
Cevap
279
Favori
452.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Battlefield 1 nasıl olmuştu hocam? EA mı yaptı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1 sonuçta EA yapımı bir oyun hocam. Adamlar o kadar paragöz ki belki de İstanbul'da sokaktan 3-5 kişiyi toplayıp alın şu text dosyalarını oyunu Türkçe yapın demiş bile olabilirler
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

• Tüm oyunlarda arayüz ve TR alt yazı ne zaman göreceğiz acaba bu kadar zor ve maliyetli birşey olduğunu zannetmiyorum

Oyunu oynuyoruz ne için oynuyoruz amacımız ne hicbirsey anlamadan oyunu bitiriyoruz

bir film de tr alt yazı olmazsa ne oluyor ne bitiyor birşey anlamazsın

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Oyun fiyatları bu haldeyken çok zor. Uzun uzun tartışırdık ama en özet geçmek gerekirse '' alım gücü '' diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyun fiyatları bu haldeyken çok zor. Uzun uzun tartışırdık ama en özet geçmek gerekirse '' alım gücü '' diyebilirim.

Satış için değil bence başka bir sebebi var

Sen bir yap bakayım Tr alt yazi filan bir bak satış fiyatların artıyor mu artmıyor mu

Bir oyunda en az 8 değişik dil görüp Tr dil olmaması çok saçma

Brezilya çok mu potansiyeli var

Adını bile duymadığım diller var

Benim anlamadığım firma bunu yapsa zarar mı eder

Veya çok mu bütçe ayırması lazım ne için yapmıyor sebep ne

• Altyazı eklenmesi mantık olarak maliyetsiz bir iş gibi gözüküyor. Tek yapçakları orjinal metni alıp türkçeleştirmek fakat bu hem doğru hem değil. İşin sıkıntısı olan yer, firmaların oyunlarına dil eklemek için istedikleri para. Uncharted oyununa altyazı eklemek istiyoruz diyelim. Oyunu ülkeye getiren firma ( yada büyük firmaların Türkiye ayağı EA SPORTS FIFA Türkiye gibi ), yapımcı firmaya altyazı için başvuruda bulunuyor. Yapımcı firmada oyuna dili ekleriz ama bunun ücreti şu kadar diyerek geri dönüşte bulunuyor. Ülkeye getiren firmada bir hesap kitap yapıyor kendince. Değerlendirmelerden sonra oyunun dil akıbeti belli olmuş oluyor.
  • Dijital için ön sipariş ne zaman açılıyor? Herhangi bir bilgi verildi mi?
    Bi de takip etmediğimden soruyorum, PC Xbox PS cephesinde mi çıkacak oyun yoksa gene PC üvey evlat mı
  • Birinci oyunu oynayamayan(ben ve diğerleri) için bi remastered gelmez mi acaba? Bir ara söylentiler dolanıyordu kaldı öyle.
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun yüksek ihtimal pc ye gelmeyecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    Hocam ses seda yok. Bekliyoruz ama daha haber gelmedi. Belki e3 de bir şeyler görürüz.

• O zaman Pro'da akacağız belli oldu
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    Ben hala Remastered getirirler diye umutla bekliyorum.

• Remastered gelseydi neslin başlarında gelirdi pek sanmıyorum artık bu saatten sonra geleceğini.
  • Artık Eylül'de gelirse kara Cuma'da falan alabilirim ben bunu

• Yeni Red Dead ve GOW için PS4 alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CollatZ2508

Hocam oyun yüksek ihtimal pc ye gelmeyecek.
    Öyle bir şey olursa Rockstar kendi bacağına kurşun sıkmış olur. Hala pc'de gta V online'ın ekmeğini yiyorlar
  • Oddie O kullanıcısına yanıt
    Red Dead Redemption Remastered olarak PC ye gelmedi.yakın zamanda gelmezse RDR 2 de gelmeyecek gibi
    bu oyun konsola özel kalmaya devam edecek görünen o
    eskiden çok korsan oynanıyor diye böyle bir hamle yaptılar.GTA V satışlarından dolayı RDR nin PC ye gelmesi gerek aslında.bakalım firma ne karar verecek.
  • Oddie O kullanıcısına yanıt
    Hocam Red dead redemption pc ye gelmedi ve gayet de satışlardan memnundular. Pc de kitle çok ama önemli kesimi korsan kullanıyor. O nedenle girmiyorlar. Gta 5 o yüzden geç geldi. Korsan korkusu nedeniyle. Mesela battlefield 1 den örnek veriyim. Ps4 de online oyuncu sayısı xbox ile pc dekilerin toplamı kadar. Bu diğer oyunlarda da böyle aşağı yukarı.

Konsollarda kullanıcı sayısı daha fazla olduğu için firmalar konsollara daha çok önem veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 9 Nisan 2018; 14:10:58 >
  • PC'ye gelirse 2 sene sonra gelir. Aynı anda çıkmaz kesinlikle. Rockstar para gözdür, korsanı sevmez. İlk konsolların kaymağını yemesi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.