Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayo3327

Türkçe alt yazı kesinleşmedi mi Hale’n?

Kesinleşmedi ama yüzde doksan altyazı olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    genelde yüzde 10 luk ihtimaller gerçekleşiyor ama..
    hangi dayanağa göre yüzde 90 hocam.kaçırdığımız bir ipucu mu gördünüz Türkçe olması hakkında?
    en son bizim duyduğumuz başvurduk dönen olmadı hala bize...
  • Türkçe olacağını zannetmiyorum. Olsa bir yerlerden sızardı öğrenirdik. Umarım yanılırım..

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Hocam detroit in Türkçe olduğunu öğreneli bir ay olmadı. Yani iki üç ay kala öğrendik alt yazı olduğunu. Oyun sonbahar da çıkacak. Daha süre var. Ağustos gibi belli olur yüksek ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu beni biraz umutlandırdı hadi bakalım bekleyip göreceğiz.

• R.star'dan bi yetkili abimiz gta 5 Türkiye satışlarından memnunuz gelecek oyunlar için umutluyuz Türk oyuncular bizden haber beklesin gibi bişey dedi. Zaten ardından sony partnerliğini duyurdu 2 ay sonra Mustafa yiğit irtibat halindeyiz her fırsatta dile getiriyoruz gta satışlarından hep söz ediyorlar vs gibi açıklama yaptı yani ben yüzde 80 diyorum olacaktır olursa iyi bi satış grafiği yakalayacaktır

• mr_bıyık kullanıcısına yanıt
    Acaba oyun türkçe olursa sadece playstation a mı yoksa xbox a da mı türkçe olacak? Benim kendi tahminim sadece playstation versiyonu olur. Sizin fikriniz ne bu konuda?

• Arkadaşlar çıkış tarihi açıklandı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar çıkış tarihi açıklandı mı

Çıkış tarihi aciklanmadi ama Sonbahar da çıkacak diye bir bilgi var ...2018 sonu diye....Fakat erteleme felan olursa 2019 da cikacak diyenlerde pek az degil....

Benim fikrim de 2019 da cikar...Bekleye bekleye kanser ederler bizi sonra da çıkartırlar 😂😂😂😂

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    O zamana kadar ps5 çıkar

• Hocam Sony partner olduğu için sadece ps için gelir amaç oyunu ps de sattırmak zaten

• Sony Türkiye akıllı davranırsa RDR 2 Türkçe altyazı yaparsa, PS4 yok satar diyim. Xbox tayfası bile PS4 alır. Sadece PS4'e özel Türkçe xbox'cular kudurur.

Bu arada oyun 27 Ekim 2018'de çıkıcak (ertelenme olmazsa)
  • Umarım öyle olur hocam. Ülkemizde bu 2k nın oyunları iyi satıyor. Buna istinaden bir türkçe alt yazı seçeneği konusunda playstation ile anlaşmalı.

• Rockstar oyunları Türkçe olsun artık. Nasıl EA oyunları oluyorsa. Rockstar oyunlarıda bu saatten sonra Türkçe olması lazım.
  • Aynen hocam. Türkiye de ps4 sahibi olup da gta sı olmayanı taşlıyorlar gibi bir durum var.

• Oyun ps4 exclusive değil ki.
    PS4e TR gelirse xboxa da gelir, Türkçe gelsin de varsın Switche bile gelsin (imkansız tabi. )
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Dağıtıcı Sony hocam?

• Evet sony ama daha önce böyle bi durum bu nesilde oldu mu bilmiyorum, ben olasılık vermiyorum.
    Ama olursa millet xboxu sokakta parçalar valla
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Valla Sony cüzdanı acıcak yapacak rekabet istiyorlarsa :))

Bir ihtimal artık. Sony kendi oyunlarına yoğunlaştı zaten zor gibi

• Sony Türkiye ekibi, exclusive oyunlarını kendisi Türkçeleştirme yaptırıyor yani tamamen kendileri uğraşıyor.
    Ama R* Tutup da al şunu çevirin diye kendi oyununun dil dosyalarını bizimkilere göndereceğini sanmıyorum. Eğer oyun Türkçe gelirse R* kendi bünyesinde yapacaktır bunu.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.