Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla hangisine yetişicez belli değil bu yıl cüzdanlar boşalıcak harbi kenara şimdiden birikim yapmak lazım
  • Bütün işlemler PC üzerinden yapılacak, kendi bulduğum yöntemdir internette herhangi bir türkçe ingilizce kaynak bulamadım. İngiltere VPN ile PSN UK hesabı ve paypal.uk üzerinden paypal hesabı açıyorsunuz. PSN UK hesabı açarken kullandığınız ingiltere adres ve posta kodu bilgilerinizi paypal hesabı açarkende aynı şekilde kullanıyorsunuz. paypal hesabına herhangi bir türk banka kartı veya Sanal yada normal KK ekliyorsunuz, Ben Yapı Kredi banka kartı ekledim. sonra vpn açıkken UK PSN giriş yapıyorsunuz, PSN NOW hizmetine gelip 7 günlük trial hizmetine tıklıyorsunuz, sizden bir ödeme yöntemi kaydetmenizi isteyecek paypalı seçip vpn hala açıkken giriş yapıyorsunuz. ve PS NOW hizmeti sepetinize düşmüş oluyor sepete gidip ilerleyip ücretsiz hizmeti satın alıyorusunuz. bu işlemleri yaparken sıkıntı yaşarsanız paypal hesabını PSN UK hesabına eklemeden önce offgamers üzerinden 15 Pound gift kart alıp uk hesabınıza tanımlayın, sonra vpn açıkken 7 günlük trial hizmetine tıklayıp oluşturduğunuz Paypal hesabına giriş yapın. bütün işlemler başarılı olduğunda PS4 ayarlar - hesap yönetimi - hesap bilgileri - wallet - purchase settings - Fund wallet automatically ve onun üstündeki kısmı NO yapın, yine hesap bilgileri - PlayStation subscription kısmında PSN NOW hizmetine tıklayıp RENEW OFF yapın 7 günün sonunda sizin isteğiniz dışında herhangi bir ücret hesabınızdan çekilmeyecek, 7 gün sonunda PS NOW hizmetini ücretsiz olarak sınırsız kullanabileceğiniz yöntemi aşağıda yabancı bir arkadaş açıklamış. önümüzdeki hafta 7 günlük süre dolduktan sonra bu yöntemi deneyeceğim için net birşey söyleyemiyorum, olmadı offgamersdan gift kart alıp NOW hizmetini ücretli olarak uzatabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 2 Mayıs 2018; 16:3:31 >

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok cok güzel bir anlatım, rehber olmuş. Anlattığınızı birebir uygulayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son xbox 360 varken oynayıp bitirememiştim özlemişim valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 11 Şubat 2018; 15:32:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsunSayısız kez bitirdim.Gelmiş geçmiş en efsane yapımlardan biridir.Çok zevk alacağınızdan eminim.

• Benim için yazın makarna dönemi başlıyor]

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Yalnız Revolver GUN'dan önce çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

evet.Gun dan esinlendiler
    Revolver,Redemption dan bir önceki oyun sadece

Cikis tarihleri revolver mayis 2004,gun Kasim 2005 yaziyor internette.

doğrudur.red dead redemption yapımcısı röportajında Gun dan esinlendiklerini söyledi.oynanış dinamiklerinden yararlandıklarını söylemişti.Gun oyununu övmüştü yani
    Red Dead Redemption'da GUN'dan esinlenmiş olabilirler o zaman.

• evet
    RDR 2 çok farklı olacak.bu türde oyun yapmaya neredeyse kimse yanaşmadı.
    ertelemeden sonra bilgi paylaşacağız dediler.o da yalan çıktı galiba,ses yok.
    Aynı GTA V'te de olduğu klasik sessizliğe gömülme taktiğini uyguluyorlar.Sesizliklerini güzel bilgilerle bozmakla ünlüdür R* :)Tabi sessizliklerini ne zaman bozarlar Allah bilir.

• ses yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

ses yok.

ertelendi ya , bir süre daha ses çıkmaz

en erken olacak şey e3 'de gameplay vermeleri olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Şubat 2018; 12:57:45 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    erteleme haberinde yakın zamanda bilgi vereceğiz dediler.E3 de demediler,taşlarlar yoksa firmayı
    yakın zamanda oynanış yada rdr remastered haberini verecekler bence.ancak tepki öyle azalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

erteleme haberinde yakın zamanda bilgi vereceğiz dediler.E3 de demediler,taşlarlar yoksa firmayı
    yakın zamanda oynanış yada rdr remastered haberini verecekler bence.ancak tepki öyle azalır

valla umarım dediğiniz gibidir, zira rockstar fazla umursamıyor öyle gelen tepkileri falan bence haklılar da her türlü satıyor adamlar
    Doğru çn sipariş yapıcam çıkar çıkmaz Zurih te

Sonunda ban süresi bitti.

Adamlar "ne de olsa GTA V'ten milyarlar kazandık o yüzden sülalemiz rahat" kafasındalar haklılar da.R*ı biliyoruz bi sustular mı ağızlarını bıçak açmazAma sessizliklerini bozdukları zaman da bomba bilgiler ile gelirler orası ayrı👍

• Pyun r* ın en buyuk yapımı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya niye remake çıkarmıdılar ps4 e valla sırf last of us ve bunun için almıştım yazın ps4 ü

• Türkçe alt yazı kesinleşmedi mi Hale’n?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.