Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GUN mu RDR'nin atası ?

Red Dead Revolver diyeyim, bilenler anlar zaten.
  • Para kazanmak istiyorlarsa zaten çıkarmak zorundalar, ama yok konsollarla yetinerim nasıl olsa gta 5 den kazandıkları tüm şirket geçindirir. Büyük ihtimal konsollarda paraları yedikten sonra PC'ye çıkarırlar. Switch için de çıkması lazım 720p gayet iyi oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

kardeşik ile ben de 3-5 oyun aldım ama hiç adını duymadığım sırf merakımdan aldığım 20-25 liralık küçük oyunlardır. Ya arkadaş God Of War ı bile kardeşlik ile almaya çalışıyorlar. Ulan sen bu oyunun zaten hayranıysan yıllarca bu oyunu bekliyorsun demektir. 5 yıl sonra çıkan yeni bir GoW oyunu için sen 200 lira veremiyorsan oynama kardeşim bırak. bu ülkede oyun oynamak, oyun satın almak da herkese göre değil. Oyunun çıkmasına 3 ay var koy her hafta 10-20 lira alırsın oyunu.

Bari Türkçe çıkan oyunları kardeşlik ile almayın rica ediyorum ya zaten durum kötü.

Hey Allahim GOD OF WAR online var mi ? Al bitir oyna sat Singleplayer. niye elimde tutiyim niye 350 tl vererek KAZIKLANIYIM ?!?@

Online oyunlari kendim alirim. Sadece Singleplayer olan oyunlari bekleyip indirime girince oynarim sonucta SINGLEPLAYER biryere kacmiyor.

• PC için çıkma ihtimali çok büyük çünkü GTA 5 hala PC'de deliler gibi oynanıyor. Youtuber mıdır nedir onların en çok oynadığı oyunlardan biri, acayip acayip modlar falan var süper kahramanlardan tut bir dünya şey. RDR 2 içinde aynı sürecin yaşanmasını isteyeceklerdir. Para kazanmadan yana bu adamlar sıkıntı yaşamaz. GTA 5, 90 milyonu devirmiş

Switch içinde çıkarsa kesin grafiklerde falan düşüş olacaktır ama çoğu oyuncu umursamaz. El konsolunda tatmin eden grafiklerle RDR 2 oynamak ayrı bir keyif olur.
  • PS3'de Red Dead Redemption 480p idi hocam millet gidip bu oyun için X360 almıştı 720p ide çalışıyordu onda hala öyle mi bilmiyorum. Bir abinin PS3'ünde oynadık grafikler 1080p ekran da çamurlaşıyor bazı yerlerde.

Switch için çıkması lazım el konsol olarak çok güçlü bir cihaz. Rockstar çıkarır gibi hissediyorum.

Onun dışında bu nesilde en çok satan oyunların arasına giricektir ondan şüphem yok. Online kısmı pek umrumda değil, açıp bakmam bile benim için single iyi olsun da gerisi önemli değil.
  • 350 tl ?
  • Hocam 480p ya da biraz daha fazlaydı ama her anını ağzımın suyu akarak zevkle oynadım.
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    480p
    544p
    640p
    720p
    900p
    1080p

pixseller böyle gidiyor. Bu oyunda ben hiç grafik-çözünürlük aramadım oyunun hikayesi, karakterleri, oynanışı, müzikleri ve tabi ki dünyasına hayranım. GTA'dan daha çok sevdiğimi çok kez söylemiştim aynı şekilde L.A Noire da iyi oyundur. Bu nesilde L.A Noire oynayamadım fiyatı düşmüyor mübarek
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    GUN’ı PC ci olduğum dönemlerde bitirmiştim bana göre oldukça vasat bir oyundu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun çıkış tarihini ertelemelerinin nedeninin, PubG gibi battle modu da koymak istemeleri olduğunu düşünüyorum. tabi rockstar bu modu da sağlam yapmak için yoğun çaba içine girecektir. yetişmezse belki bir daha ertelenir.
  • RDR ve GTA 5'den dolayı oluşan beklenti ile belkide bu nesilin en çok satan oyunu bile olabilir. Aklı olan firma RDR 2'nin çıkış takvimine oyun falan çıkarmaz.:)
  • Online modlari güzel şeyler olursa tadından yenmez

Çıkış tarihi açıklandı mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro Exodus da Sonbahar aylarında gelicekmiş hocam umarım kapışmazlar
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    evet.Gun dan esinlendiler
    Revolver,Redemption dan bir önceki oyun sadece
  • Single soluksuz bitirtecek gbi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

evet.Gun dan esinlendiler
    Revolver,Redemption dan bir önceki oyun sadece

Cikis tarihleri revolver mayis 2004,gun Kasim 2005 yaziyor internette.

• PS NOW da RDR ye başladım yenisi çıkana kadar bitirelim. Şuan 7 günlük trial sürümünü kullanıyorum, sonra da yeni PSN hesap açıp save dosyalarınız silinmeden süreci tekrarlıyabiliyormuşuz böylelikle bedavaya geliyor NOW hizmeti, olmazsa oyun bitene kadar ücretli olarak uzatırım. PC ve PS4 de sorunsuz çalışıyor. min 5 ile 12 mbit arası maks bağlantı istiyor 100 mbit vdsl superonline kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 10 Şubat 2018; 16:57:29 >

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de merak ettim. Deneyeceğim bunu

• Onlar kapışır olan bizim cüzdanlara olur
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Hocam abone olurken kart istiyor onu nasıl hallettiniz ?

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.