Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 PC Versiyonu Detayları ve Ekran Görüntüleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Dokuları NVIDIA filter ile hallederiz hocam sorun değil, ama resimlerin gerçeği yansıttığını sanmıyorum, ultra'da grafikler konsoldan daha iyi gözükecektir, ayarlarda pc için birde native resolution scale özelliği getirirlerse NVIDIA filter'a da gerek kalmaz.
    Keskinlik efektiyle olacak iş değil bu.O zaman tüm düşük çözünürlüklü dokulara keskinlik ver net gözüksün.Bu flu çekilen bi fotoğrafa keskinlik atıp net çıkmış gibi göstermeye benziyor.Orjinal hali yüksek kalitede olmalı ve olacaktır da.Dediğim gibi burada biraz kalitesiz gözüküyor nedense.Yakında 4k bi trailer gelecekmiş o zaman anlaşılır herşey.Digital foundry de bi inceleme yapar üstüne cila niyetine.
  • Ekran görüntülerinden farkı anlamanız mümkün değil. Mesela Steam'de sıkıştırılmamış halde ya da Geforce Experience ile aldığım ekran görüntüleri, oyunda gördüğüm kadar etkilemiyor beni (çok iyi bir foto mizanseni yoksa). Bu yüzden en güzel farkı oynayarak tecrübe edersiniz. Tek başına 60 FPS olması bile çok etkileyici olacaktır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu yorumlara bakan da oyun ülkede milyonlar satacak sanır herkes çıktığı gibi alacağım demiş. Yalana gerek yok arkadaş hepimiz torrentte düşmesini bekleyeceğiz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Şu görsellere bakıyorumda bildiğin Xbox one X'teki görsel kalite, Ben daha fazlasını beklerdim doku moku olarak..İlk bakışta belirgin bir fark yok...Tabikide yan yana katınca Uzaktaki nesneler,otlar motlar daha fazla olacak PC'de ama ben Bir GTA 5'in PS3 versiyonu ile PS4 versiyonu arasındaki kadar bir fark görmedim..Bu daha çok GTA 5 PS4 vs PC gibi olacak...Ultracılara hitap ediyor yanii...Konsoldada gayet güzel gözüküyormuş demek ki..

Hacı sen GTAV'i ps4'te ve sonra PC de oynadın mı hiç? Merak ettim ondan soruyorum.. Ciddi fark olacak ben tahmin edebiliyorum. Özellikle netlik açısından ve +40 küsür gb daha yer kaplayacakmış oyun. Şu an RDR2 konsolda 109gb civarlarında. o 40gb büyük ihtimalle dokulara gidecek.
  • 4. bölüm sonunda kalır hikayeye ara veririm. Tüm yan görevleri yapar oyunu ancak öyle bitiririm. Mazi kalbimde yaradır, anladın sen..
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Tabi o yüzden seçeneklerde auto aim var
  • betadragon kullanıcısına yanıt
    Auto aim falan kullandığım yok sen nasıl klavye iyi kullanıyorsan bende game pad okadar iyi kullanıyorum dediğim gibi bu yetenek işi pc konsol farketmez kan alırım mp de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deswaaa

Auto aim falan kullandığım yok sen nasıl klavye iyi kullanıyorsan bende game pad okadar iyi kullanıyorum dediğim gibi bu yetenek işi pc konsol farketmez kan alırım mp de

Tabi atış serbest.. Yürü be hacım kim tutar seni.
  • Exclusive hacı ya nasıl PC'Ye geliyor(!)
  • Bilen varmı acaba oyun 60Fps kilitli olmaz dimi ?
    ve ayrıca gtx1080 ve 7700K ile 100fps üstü alırmıyım sizce ? tabiki high yada ultra ayarlarda ?
  • Adamlar resmen konsolda beta yapıp full sürümü pc ye çıkarmışlar :) (Not oyunu konsol da bitirdim PC ' ye çıkmasına seviniyorum)

• Daha fazla fark beklerdim, özellikle su görsellerinde. Sanatsal açıdan (ortama uyması, renk vs) yeterliydi konsolda, ama teknik açıdan çok zayıftı 'su' fizikleri, transparan efektleri, ripple, dalga gibi çöznürlükleri. SSR'da çok iyi değildi. DF analiz yapmıştı bu konuda.

Özellikle sistem gereksinimi sonrası tahminim tuttuğu için (konsoldan başarılı bir şekilde gelirse çok mütevazı bir sistem istemesi gerektiğini yazmıştım detayları ile, matematiği ile) zaten az çok bunu beklemeliydim, ama ironik olarak daha fazlasını bekledim.

Net-temiz bir konsol portu. İş modculara kaldı :) 60 fps'de deneyimlemek şimdilik tek merak uyandıran noktası.

• quote:

Orjinalden alıntı: sertacr88

Bilen varmı acaba oyun 60Fps kilitli olmaz dimi ?
    ve ayrıca gtx1080 ve 7700K ile 100fps üstü alırmıyım sizce ? tabiki high yada ultra ayarlarda ?

Oha aynı sistem :D GTAV için böyle bir kilit olmadığından hiç ihtimal vermem RDR2'de. Hacı nabacan 100 fps yi msi afterburner ile sabite 80'e yağ gibi ak 1440p de. Şahsen öyle yapma planım var. High değil, denildiği gibi olursa rahat ultra akarsın.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Şu görsellere bakıyorumda bildiğin Xbox one X'teki görsel kalite, Ben daha fazlasını beklerdim doku moku olarak..İlk bakışta belirgin bir fark yok...Tabikide yan yana katınca Uzaktaki nesneler,otlar motlar daha fazla olacak PC'de ama ben Bir GTA 5'in PS3 versiyonu ile PS4 versiyonu arasındaki kadar bir fark görmedim..Bu daha çok GTA 5 PS4 vs PC gibi olacak...Ultracılara hitap ediyor yanii...Konsoldada gayet güzel gözüküyormuş demek ki..</blockquote>

Hacı sen GTAV'i ps4'te ve sonra PC de oynadın mı hiç? Merak ettim ondan soruyorum.. Ciddi fark olacak ben tahmin edebiliyorum. Özellikle netlik açısından ve +40 küsür gb daha yer kaplayacakmış oyun. Şu an RDR2 konsolda 109gb civarlarında. o 40gb büyük ihtimalle dokulara gidecek.

Oynadım ne varmış abartılacak, Fazladan olan elektrik teli gölgelerimi..Daha fazla otmu bumudur yanii devasa fark..

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    1440p de neymiş ya ben anlamıyorum :) 1080p yeter şimdilik çünkü yüksek detaylarda 120 sabit fps almak isteyen birisiyim ben. Blur efektine uyuz oluyorum. msi afterburner zaten hep yüklü değerleri kontrol etmek ve O.C. için. yalnız GTA5 de bile aman aman fps vermiyor ultra ayarlarda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacr88

1440p de neymiş ya ben anlamıyorum :) 1080p yeter şimdilik çünkü yüksek detaylarda 120 sabit fps almak isteyen birisiyim ben. Blur efektine uyuz oluyorum. msi afterburner zaten hep yüklü değerleri kontrol etmek ve O.C. için. yalnız GTA5 de bile aman aman fps vermiyor ultra ayarlarda.

Hocam kalabalık içinde gtx 1080 im var ve 1080p de oyunları oynuyorum deme, yemin olsun bak yaşına başına bakmaz döverler.. 1070 bile 1440p ve üstü için ideal kart iken sen 1080'i sadece 1080p de kullanırsan tabii ki alamazsın fps..DSR diye bir şey var ona bak, öğren ve hiç bir ayara dokunmadan sadece GTAV'te çözünürlüğü 2560x1440 yap bak ne kadar değişiyor fps değerleri. O kart (gtx1080) 1080p çözünürlükte tam verimle çalışmaz..

• quote:

Şu görsellere bakıyorumda bildiğin Xbox one X'teki görsel kalite, Ben daha fazlasını beklerdim doku moku olarak..İlk bakışta belirgin bir fark yok...Tabikide yan yana katınca Uzaktaki nesneler,otlar motlar daha fazla olacak PC'de ama ben Bir GTA 5'in PS3 versiyonu ile PS4 versiyonu arasındaki kadar bir fark görmedim..Bu daha çok GTA 5 PS4 vs PC gibi olacak...Ultracılara hitap ediyor yanii...Konsoldada gayet güzel gözüküyormuş demek ki..</blockquote>

Hacı sen GTAV'i ps4'te ve sonra PC de oynadın mı hiç? Merak ettim ondan soruyorum.. Ciddi fark olacak ben tahmin edebiliyorum. Özellikle netlik açısından ve +40 küsür gb daha yer kaplayacakmış oyun. Şu an RDR2 konsolda 109gb civarlarında. o 40gb büyük ihtimalle dokulara gidecek.</blockquote>

Oynadım ne varmış abartılacak, Fazladan olan elektrik teli gölgelerimi..Daha fazla otmu bumudur yanii devasa fark..

Şu yorumunun üstüne cevap yazsam olur mu hocam şu şu şu çok farklıydı şahsen ben vs vs desem parmaklarıma yazık. Aynn qanqa haklısın, hadi kolay gele sağa.

• quote:

Orjinalden alıntı: Antikaruh

Daha fazla fark beklerdim, özellikle su görsellerinde. Sanatsal açıdan (ortama uyması, renk vs) yeterliydi konsolda, ama teknik açıdan çok zayıftı 'su' fizikleri, transparan efektleri, ripple, dalga gibi çöznürlükleri. SSR'da çok iyi değildi. DF analiz yapmıştı bu konuda.

Özellikle sistem gereksinimi sonrası tahminim tuttuğu için (konsoldan başarılı bir şekilde gelirse çok mütevazı bir sistem istemesi gerektiğini yazmıştım detayları ile, matematiği ile) zaten az çok bunu beklemeliydim, ama ironik olarak daha fazlasını bekledim.

Net-temiz bir konsol portu. İş modculara kaldı :) 60 fps'de deneyimlemek şimdilik tek merak uyandıran noktası.

4-5 resimden mi çıkardın bu kadar detayı ? Fazlasını beklerdin de sistem gereksinimleri de o denli artardı o zaman. Deneyimlemek diye bir kelimenin olmadığını önce öğren sonra biliyormuş taklidi yaparsın.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    DSR olayını yyapmayı bilmiyorum malesef. Ben bu dediğiniz şeyi yaparak daha yüksek FPS alacağımımı düşünüyorsunuz gerçekten ? Aslında 2K monitöre geçmeyi düşünüyorum şimdi kafamı karıştırdınız :)
  • Sistem gereksimi açıklandıkdan sonra 1 kesimi RDR2 PC konularında görememek sevindirici oldu en azından konu kirlenmiyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.