Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Rusher- kullanıcısına yanıt
    evo_4 E kullanıcısına yanıt
    5 bine 2080 alıyorsun...

O kadar gerisi yok.
  • Oyun PC’ye gelmez diye ps4’de oynamaya başladım yakında bitecek iken PC haberi aldım hatta gta5 gibi bir çok grup oyunu çevirmeye çalışacak, işin yoksa PC’de bir daha oyna, gta5 degil ki anca at sürüyorsun sıkıyor bazen, ama PC kullanıcılarına hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi gelsin bi görelim
  • 9 Ekim'de ön siparişe açılacak ise büyük ihtimal videoda 9 ekimde gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta Rockstar tarafı oyuna senaryo DLC'leri gelmeyeceğini söylemişti. Konsol tarafında oyun çıktıktan sonra senaryo modunda herhangi bir güncelleme geldi mi acaba. Görev ekleme vs gibi.
  • Rtx 2070 ve 7700K, 1080p ultra'da bu oyunun üstesinden gelir mi sizce ?
  • İçinden geçersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar bu oyunda anladigim kadariyla single gorevler

co op gorevler

yeni online mod ?

free roam ?

seyi merak ediyorum online gorev varmi ? varsa baskasini oldurebilcegimiz bir gorev varmi ?

yoksa npc ye karsimi ben bu konularda eksik kaldim biraz . :D

oyun da online da rekabet hissi varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

arkadaslar bu oyunda anladigim kadariyla single gorevler

co op gorevler

yeni online mod ?

free roam ?

seyi merak ediyorum online gorev varmi ? varsa baskasini oldurebilcegimiz bir gorev varmi ?

yoksa npc ye karsimi ben bu konularda eksik kaldim biraz . :D

oyun da online da rekabet hissi varmi ?
    Oyunda bahsettiklerinin hepsi var. Mesela sen tek başına yada takımınla bir görev aldın diyelim tam görevin ortasında başka online oyuncu yada oyuncular senin görevine isterlerse dahil oluyor (buda şu şekilde oluyor senin görevinin yakınındaki oyunculara uyarı gidiyor görevinle ilgili ) ve senin görevini seni öldürerek kazanabiliyorlar. Bu tam tersi senin içinde geçerli olacak. Ancak sanırım sadece online içinde konulu görevlerde bu olmayacak. Online da neredeyse devamlı yardım, yada birşeyleri çalıp görevi verene teslim etme gibi ve bounty hunter gibi görevler var.

• PC'ye çıkmaz dediler sonunda geliyor, konsoldan daha güzel grafiklerle oynayacağız.
  • Siparişi nereden vericeksiniz beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    rockstar launcherdan sipariş vericem ben hem ön sipariş bonusu daha fazla olacakmış diğer platformlara göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E4F7CBD20

Rtx 2070 ve 7700K, 1080p ultra'da bu oyunun üstesinden gelir mi sizce ?
    2k ultra bile çok rahat oynanır
  • 60 dolarlık oyunun sahip olması gereken kalite bu. Sürekli birbirinden koplayan ubi oyunları da, ea oyunları da 60 dolar ne hikmetse.

Keşke Rockstar gibi; oyunlarında her detaya uğraşan, tembellik etmeyen firmalar daha çok olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A4C161DF0 -- 8 Ekim 2019; 13:13:25 >
  • İmzamdaki sistemin en azından mediumda 60 fps civarı alabilmesi ümidiyle...
  • Gta 5 in onlinedaki rezillikleri bunda da devam etmez umarım.Çinliden, hackerdan geçilmiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Gta 5 in onlinedaki rezillikleri bunda da devam etmez umarım.Çinliden, hackerdan geçilmiyordu.
    birde yükleme ekranları çok uzun sürüyordu.
  • Oyun görsel anlamda güzel ilginc detaylar var ama inanın hikayesi kolpa. Ben bir yerden sonra ana hikayeyi boş verip bütün haritayı temizlemiş. Artık birşey kalmadıktan sonra hikayeyi mecbur bitirmiştim.
  • yerimizi alalım
  • Ben Steamdan alacağım. Fiyat 250 ye kadar önsipariş verebilirim fakat üstüne vermem.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.