Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
153
Favori
787.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl sonu gelir kesim dedim 2 ay daha erken geliyor tr çevrilme olasılığı yüksek ne diyelim hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

steam buyuk publisher lardan %30 almıyor. zaten oyun steamde sattıkca oran %18 e kadar dusuyor steamde de.

fakat dediginiz gibi maksimum kazanc icin boyle yaptılar. insanlar epic yerine rockstar dan alıcak. her şey rockstar a kalıcak

Şaka bir yana sanırım Epic sadece 1 aylık exclusive satın alabildi

Alıntıları Göster
    Yine de o ilk satışlarda (150-200 bin kopyaya denk geliyor tahminimce) %30 luk komisyon uygulanıyor. Benim için önemli olan fiyatı. Platform o kadar da umrumda değil. Ps4 de kutulu 200 tl ye bulunuyor o yüzden 200tl den 1 kuruş fazla vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 4 Ekim 2019; 21:47:35 >

• Oyunun çevirisini krallar üstlenmiş harika haberi verdiler 😊 ağır İngilizce olduğu için yarım bırakmıştım ultra ayarlar da öff be muazzam olacak .

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle burayı yıkarlae.

Bu oyun, gtav’ten aldığımız kadar fps verir mi acaba ? Yani oyun motorları ne kadar aynı?

• Epic games çok güzel indirimler yapıyordu daha ön siparişte olan oyunlara. Belki de rdr2 yi en ucuz epic satar.
  • Ps4 Onlineda ki account Pcye aktarabilicek miyiz acaba?
  • Bakalim PC'de uygun alabilecek miyiz
  • oo haberler güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

Öncelikle burayı yıkarlae.

Bu oyun, gtav’ten aldığımız kadar fps verir mi acaba ? Yani oyun motorları ne kadar aynı?
    Zannetmiyorum aynı değerleri vereceğini. Gta V; Ps3, Xbox 360 döneminden kalma bir port. Rdr 2 başlı başına next gen bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 5 Ekim 2019; 0:37:57 >
  • Takip mesajı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Zannetmiyorum aynı değerleri vereceğini. Gta V; Ps3, Xbox 360 döneminden kalma bir port. Rdr 2 başlı başına next gen bir oyun.

Alıntıları Göster
    Yalnız şu var, konsoldaki grafiğin kat kat fazlasını grafik olarak verdi PC. Ondan kaynalı sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

Yalnız şu var, konsoldaki grafiğin kat kat fazlasını grafik olarak verdi PC. Ondan kaynalı sordum.

Alıntıları Göster
    Aynı şey Rdr 2 için de geçerli olacaktır hocam. Oyun zaten konsolda muazzam görünüyor. İnanılmaz detay var. Pc'de tahmin bile edemiyorum.

• Dead Eye olayı PC'de çok OP olacak bence onu nasıl kotaracaklar en merak ettiğim olay bu, zaten oyunda zorluk seçeneği yok.

Keşke PC tarafına zorluk seçeneği ile falan gelse 1-2 vuruşta ölme - öldürme gibi.
  • Fiyatı ne zaman belli olacak acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konsolda bitirdim ama PC içinde alacağım arkadaşlarımla online oynamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Oyunun çevirisini krallar üstlenmiş harika haberi verdiler 😊 ağır İngilizce olduğu için yarım bırakmıştım ultra ayarlar da öff be muazzam olacak .

Onlar parayla haksız satış yapıyor. At çöpe gitsin. Qnoops çevirsin onu bekler millet.

• Rockstar kendi uygulamasını çıkarttığında bunun için olduğu belliydi zaten. Nereden satarsa satsın kayıp yaşamamak için kendi platformunu çıkarması mantıklı bir karar. Kendine diğerlerinden daha önce satışa çıkarması kararını da destekliyorum sonuçta kendi oyunu. Hatta ilk okuduğumda önce kendine sonra diğerlerine çıkarıyor gibi anlamıştım ama zaten oyun çıkış yapmadan Steam hariç diğer mağazalara da gelmiş olacak tek fark 22 Ekim'e kadar tek kendisinde olacak ve kendisinden alanlara güzel bonuslar verecek. Burada hoşuma gitmeyen kısım şu; Rockstar oyunlarının en fazla satıldığı mağaza olan Steam'e karşı Rockstar bence yanlış bir hareket yaptı. Kendine önce çıkarıp paranın tamamını almasını anlarım ama diğer mağazalar arasında böyle ayrım yapması hoş değil. Koskoca Rockstar, Epic önünde diz çökmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Rockstar kendi uygulamasını çıkarttığında bunun için olduğu belliydi zaten. Nereden satarsa satsın kayıp yaşamamak için kendi platformunu çıkarması mantıklı bir karar. Kendine diğerlerinden daha önce satışa çıkarması kararını da destekliyorum sonuçta kendi oyunu. Hatta ilk okuduğumda önce kendine sonra diğerlerine çıkarıyor gibi anlamıştım ama zaten oyun çıkış yapmadan Steam hariç diğer mağazalara da gelmiş olacak tek fark 22 Ekim'e kadar tek kendisinde olacak ve kendisinden alanlara güzel bonuslar verecek. Burada hoşuma gitmeyen kısım şu; Rockstar oyunlarının en fazla satıldığı mağaza olan Steam'e karşı Rockstar bence yanlış bir hareket yaptı. Kendine önce çıkarıp paranın tamamını almasını anlarım ama diğer mağazalar arasında böyle ayrım yapması hoş değil. Koskoca Rockstar, Epic önünde diz çökmüş.
    Hocam ben anladim.epic de veya steamda olmayacak mı?

• Arkadaşlar online kısmı aynı mı olacak.birisi online info su atabilir mi neler vardı vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Rockstar kendi uygulamasını çıkarttığında bunun için olduğu belliydi zaten. Nereden satarsa satsın kayıp yaşamamak için kendi platformunu çıkarması mantıklı bir karar. Kendine diğerlerinden daha önce satışa çıkarması kararını da destekliyorum sonuçta kendi oyunu. Hatta ilk okuduğumda önce kendine sonra diğerlerine çıkarıyor gibi anlamıştım ama zaten oyun çıkış yapmadan Steam hariç diğer mağazalara da gelmiş olacak tek fark 22 Ekim'e kadar tek kendisinde olacak ve kendisinden alanlara güzel bonuslar verecek. Burada hoşuma gitmeyen kısım şu; Rockstar oyunlarının en fazla satıldığı mağaza olan Steam'e karşı Rockstar bence yanlış bir hareket yaptı. Kendine önce çıkarıp paranın tamamını almasını anlarım ama diğer mağazalar arasında böyle ayrım yapması hoş değil. Koskoca Rockstar, Epic önünde diz çökmüş.
    Kendi mağazasından alanlara ekstra içerikler ve bedava iki oyun veriyorlar. Oyunu çıkar çıkmaz almak isteyen birisi için epic yerine kendi mağazalarından almak daha mantıklı. Aynı fiyata daha fazla şey almak var. Ayrıca epic'in istemciside rezalet.

Oyunların en çok para getirdiği dönem çıkısından hemen sonraki dönemmiş. Çoğu insanın epic yerine kendi mağazasından alacakları sanıyorum. Kendi mağazalarını insanlara kullandırmak için bir yöntem. 1 ay sürede steamden çıkısını beklemek için çok uzun bir süre değil. Hem kendi mağazasının kullanım oranını artıracaklar hemde haybeden para kazanacaklar. 1 ay süre çok uzun olmadığından pek tepkide görmezler insanlardan. Control için 1 yıllığına ödedikleri 10 milyon doları bu firma için 1 aylığına ödemişlerdir. Belkide çok daha fazlasını almışlardır. Her türlü rockstarın işine yarıyor bu durumda. Diz çökmek değilde, rockstar cin gözlük yapmış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pizza Steve -- 5 Ekim 2019; 14:25:35 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.