Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.080
Cevap
153
Favori
787.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farukclkk

Hocam bende gtx 1080 var. 7200'e toplamıştım. 6600k, 2k monitör,ssd 240. Ben topladım birkaç ay geçmeden dolar yükselişe geçmişti. Ekran kartını da 2 bine almıştım indirimle.
    bende hocam benzer sistem 14 temmuz 2016 dolar 2.62 tl idi ertesi gün darbe oldu
  • Steam fiyatı daha uygun olmaz ama 1 ay için niye steam dışından alayım ki? 6 ay 1 yıl falan fark olsa o zaman rs den alınırdı tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende öyle düşündüm ama dayanamadım. almıcaktım steam beklicektim ama oynanış videoları vs. çıktı karşıma sürekli, bastım bende.
  • Hangi VPN kullanıyorsunuz? Birde hangi ülke ukrayna mı yoksa belirli bir ülke var mı?
  • İnat ettim, Steam'de bakiye biriktirmeye devam. Aralık ayına kadar herhalde tamamlayacağım. Bu arada Steam'e GEARS 5 gibi birde geliyormuş 150 TL fiyatla. Olasılık dışı fakat düşünmesi bile güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

Hangi VPN kullanıyorsunuz? Birde hangi ülke ukrayna mı yoksa belirli bir ülke var mı?
    Ukrayna en ucuzu. Ekstreye 48,23 dolar olarak yansıdı ultimate versiyonu..

Total UAH 1199.00 = 286,28 TL
  • CooperCrew kullanıcısına yanıt
    Ben normal şekilde bile alamadım iş Banksı Banka Kartı ile hata veriyor. Sanırım sadece Kredi kartı ile alış yapılıyor. Şimdi bankadaki arkadaşımla görüştüm sanırım yurt dışı internet alımı default kapalı olduğu için olabilir. İşcepten açtım bakalım eve gidince tekrar deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 15 Ekim 2019; 9:53:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

İnat ettim, Steam'de bakiye biriktirmeye devam. Aralık ayına kadar herhalde tamamlayacağım. Bu arada Steam'e GEARS 5 gibi birde geliyormuş 150 TL fiyatla. Olasılık dışı fakat düşünmesi bile güzel.
    gears 5 92 tl steam de
  • Rockstar'da bölge kilidi olayı var mı? Yani şimdi vpn açıp, Ukrayna üzerinden aldıktan sonra vpn açmadan kullanabilir miyiz? Yoksa vpn açarak mı kullanmamız gerekiyor
  • AVB44 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam hangi vpn programıyla yapacağım bunu? Piyasada free olarak gördüklerimin hiçbirinde yok.
  • Ah bide Türkçe yama yapacak baba yiğitler çıksa parasal katkı vermeye hazırım şahsen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumlar hep sakız orucu bozar mı tarzı olmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün fragman gelir mi acaba? salı günleri rockstarın günleri malum
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

bugün fragman gelir mi acaba? salı günleri rockstarın günleri malum
    22 Ekim veya sonraki günlerde gelir bence.
  • Son 20 gün az kaldı.
  • onurk kullanıcısına yanıt
    BU oyuna kesinlikle Türkçe yama çıkacaktır.
  • #şafak 20
  • Türkçe yama çalışması oyun çıktığı gibi başlanacak zaten kesinleşti. Bende yamayı bekleyeceğim.

https://forum.donanimhaber.com/red-dead-redemption-2-turkce-yama-calismasi-anonymous-ceviri--140292520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 15 Ekim 2019; 13:30:53 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    saymayın geçmiyor..
  • Arkadaşlar bende 299 tl ye aldım Türkiye’den fakat işlem hala provizyonda sebebi nedir?ü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.