Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
153
Favori
787.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _GRKM_

Konsol olarak arada fark olur ama 4K GTA 5 (PC) ve 4K RED DEAD REDEMPTION 2 (PC) arasında "çok" kadar fark olacak mı ?

Alıntıları Göster
    Olacak. Bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Olur RDR 2 sadece ışıklandırma doku kalitesi olarak değil, modelleme ve efekt olarak da daha üstün, 4K pc oyunculuğu için şu anda ölçü değil ama birşey değişmez yine.
  • Ps4 e 300 tl verip almıştım, pc için malum yollardan indirir türkçe yamayla oynarım, bi daha para vermem

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Bu mesaj silindi.
    yok artık
  • son 3 saat
  • GTA V i kaldıran her sistemin bu oyunu da rahatlıkla üstesinden geleceğini düşünüyorum.
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Neredeyse aynı sisteme sahibiz r5 2600x bendeki.
    Üzeceğini hiç sanmıyorum içinizi ferah tutun.

• Steam'den mi almak mantıklı olur, yoksa Rockstar'ın kendi uygulamasından mı acaba? Online oynamayı düşünüyorum bende satın alıp ama hangi platformdan almak lazım, bunun içinden çıkamadım.
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Rockstar Launcher ek içerik hediye edecek, ayrıca yanında seçebileceklerin arasından oyun hediye edecek diye okumuştum sanki. steamde olur mu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Rockstar Launcher ek içerik hediye edecek, ayrıca yanında seçebileceklerin arasından oyun hediye edecek diye okumuştum sanki. steamde olur mu bilemem.
    Steam'de yok. Kendi launcher'larına özel veriyorlar bu hediyeleri ve teklifleri.
  • Ben x360'da ilk RDR'i bitirdiğimde biraz oynamıştım Multisini. Sonra çıkan Max Payne 3'ün multisi gibiydi fakat pek sarmamıştı. GTA da ise ne eski nesilde nede şimdikinde hiç uğraşasım gelmedi multisi ile. Fazla zaman gerektiren yapıları var, o yüzden RDR 2'de de uğraşmayacağım sanırım. TPS'leri zaten Controller ile oynamayı seviyorum.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Sarohan kullanıcısına yanıt
    Hayır hayır, benim tamamen merak ettiğim husus şu; diyelim ki Rockstar Launcher üzerinden satın aldık, online oyuncu sayısında sorun olur mu acaba? Steam'in kendi platformu var sonuçta, Rockstar'dakiler ile birleşerek mi oynayabileceğiz yoksa ayrı ayrı mı olacak nasıl olacak bunu merak ediyorum.
    Hocam Steam kendi oyunları dışında hiç bir oyuna server/sunucu desteği sağlamıyor. Bu durumda PC tarafında hangi platformdan alırsanız alın Rockstar'ın sunucularında oynarsınız.
    Tabii ki birleşecek. GTA 5 de birleşiyor. Social Club üyeliği gibi düşünün. Benim tek korkum yeni açılan launcherda oluşabilecek hatalar..
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    torkema61 kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim cevaplarınız için. O halde fiyatı bir görelim madem
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

son 3 saat
    son 3 saat neden hocam ön sipariş içinmi?
  • neo1209 kullanıcısına yanıt
    He

• standart edition 299 tl diyor yuh ön siparişte
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.