Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (810. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
153
Favori
787.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt

Bu oyunu benim bizzat kendi gözlerimle dünyayı gördüğüm hâlimden daha iyi oynuyorsunuz valla. Ben hayatı böyle göremiyorum, bu nedir arkadaş.

• Hahaha teşekkür ederim.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Acaba 10 yıl sonra bu oyuna remastered falan yapılınca nasıl gözükecek ben de onu merak ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daha önce ps4 pro, xbox series x’te oynadım. Geçtiğimiz hafta pcye yaptığım işlemci ve ekran kartı güncellemesi sonrası steamden rdr2yi aldım. 1080p monitörde, R5 5600 ve RTX 3070TI için hangi ayarları önerirsiniz?
    Normalde huyum değildir ama iyi bir Türkçe yama varsa onu da deneyebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Bu oyun için yüksek çözünürlük şart grafik ayarları aynı olsa bile 1080p-2K arasındaki fark muazzam ilk iş resolution scale ayarını yükseltin diğer AA ayarları kapalıyken taa-msaa-fxaa.

Ben 2K monitörde 1.500 resolution scale kullanıyorum bu 1080p monitörde 2.000 gibi olur. İlk oynayışımda scale arttırmadan TAA ile bitirmiştim ama şuan yüksek çözünürlüğün tadı bir başka oyunun her sahnesi damakda kalıyor.

Fazla fps den ziyade fazla çözünürlük lazım burada 60 fps alacak şekilde grafik ayarlarını elden geçirin bazı ayarlar vardı ekstra fps yiyen tree tesellation ve water physics barı gibi bu barı sonun bir altına alın mesela.

FSR-DLSS kullanmayın TAA gibi ağaç yaprakları otlar garip bir hale geliyor bende baş ağrıtıyor hatta o görüntü.

Monitörü 2K yapın.Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

Benim önerilerim bunlar.

Birde oyunu kapatıp açınca TAA yeniden açık hale gelip resolution scale sıfırlanıyor unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Temmuz 2022; 19:44:21 >

• Cevabınız için teşekkürler. Dediğinizin ben de farkındayım. Fakat şu an monitör için epey erken. Bu ara teknolojik çok alışveriş yaptık ve onu ertelemek zorunda kaldım açıkçası. 1080p dahi olsa bu kart ile güzel bir görüntü yakalayamaz mıyım?

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Resolution scale arttırınca alırsınız ama bulanıklık devam eder orjinal çözünürlüğü 2k yapmak lazım bulanıklıktan kurtulmak için.

Soldakiler 1080p+TAA sağ 2K.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Temmuz 2022; 20:24:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhteşem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç sorum olacak

Ölü taklidi yapan sıçan öldürme mücadelem var da yanına yaklaşınca mı ölü taklidi yapıyor?

Havaya ateş nasıl edilir?

Peş peşe 8 küçük hayvan öldürme yapamadım. Kümeste tavuklara ok atıyorum tamamlanmadı. Nasıl yapılır?

Keskin gözde tek seferde 3 kişinin şapkasını uçurma nasıl yapılır? 1 kez ateş edince keskin göz bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya dahil olmayan adam kullanıcısına yanıt
    “U” tuşu ile silahı havaya kaldırıp ateş etme tuşuna bas.
    Keskin göz hemen bitmemesi lazım senaryoda ilerledikçe bile süresi artıyor bir de yanlış hatırlamıyorsam Guarma Rom’u kalıcı olarak süresini arttırıyordu

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

Bölüm kaç oluyor hatırlamıyorum da işte en son Bronte'den Jack'i kurtardık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rtx mobile 3060 kart ile oynuyorum bende bu efsaneyi. Bir sorum olacak sizlere.

Advanced ayarlarındaki Reflection MSAA ayarını açmalı mıyız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3D'ne BANDIM -- 15 Temmuz 2022; 13:42:46 >
  • Bende de DLSS kapalı. Fakat oyun çok bulanık. Neredeyse tüm ayarlar Ultrada.

Taa Sharping de % 75 civarında.

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.