Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (809. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Filmi çok be hocam. TRT'de de sık yayınlanıyorlardı bir zamanlar. Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] RDR 2'nin filmi olursa sıradan Amerikan kovboy filmlerinden bir farkı olmayacağı çok açık. Taş yerinde ağırdır. Oyun olarak güzel, çok tatlı, nefis ama film olursa çok linç yer. Umarım böyle saçmalıklara girmezler ileride.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon prime ın bu ayki verdiği fena değilmiş. Navy revolver ve 5 gold bar. Diğer ikisinden biri yelek diğeri de emote veriyor sanırım.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, tek sıkıntı şu:

Bitmesine 267 gün kaldı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt

Neyin bitmesine anlamadım.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Çok seyrek geliyor hocam bu bonuslar, onu diyorum, misal LoL oyununa her ay geliyor. Ama rdr online kısmına 260 günde bir geliyor her halde :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten harika bir dünyası ve atmoferi var.Oyunun dünyasında kaç gündür bomboş gezip kafa dağıtıyorum.Ülkenin karanlık atmosferinden biraz olsun uzaklaşmak adına iyi oluyor.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 7 Temmuz 2022; 17:55:52 >
  • Öyle hocam. Muhteşem bir çevre dizaynı ve açık dünyası var oyunun. Çok doğal hissettiriyor.

• Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• Arkadaşlar makine çeviri olmayan türkçe yama var mı?

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah buldum yeniden indirme vakti gelmiş

• Bu yıl, çok ekstrem güncellemeler olmayacakmış.

Yeni telegram görevleri, yeni oyun modları gelecekmiş. Ayrıca deneysel bazı özellikler? ve quality of life tarzında küçük güncellemeler olacakmış.
    Yani yeni role vs yok. Büyük güncelleme beklemeyin diyorlar bu sene. En azından sonunda bi güncelleme gelecek haberi geldi!

Resmi sitesinde açıklamayı okuyabilirsiniz. Linki şuan bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 7 Temmuz 2022; 23:19:0 >
  • aldık bakalım 120 tlye steamden indirimle, biraz ağır ilerliyor açılır inşallah.

• BayTuruncu kullanıcısına yanıt

O ağırlık oyunu bitirene kadar rahatsız edebilir ikinci başlayışınızda hiç rahatsız olmazsınız üçüncü oynayışda kendiniz yavaşdan alırsınız bu oyun böyle.

• Bu yüzden oyunu 5-10 saat oynayıp sildim. Atı kaybetti, dedim lan yürümem. Başlarım dedim çektim sildim Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]  Fazla ağır, reğalistik xD . Marvels Guardian kırıldı o bile çok daha keyif verdi. He RDR2'yi 100+ fps oynasaydım flick ata ata belki sarardı. Diğer türlü bana gelmiyor. Flicksiz oyun oyun değil. COD MW örneğin Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] FC6'nın havası bile daha hoş geldi. Gene tabi hızlı olduğundan. Kayma animasyonu sağolsun Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

• MordSithh kullanıcısına yanıt

Sabır şart benimde ilk oynayışda sinir olduğum anlar oldu bazen bir göreve npc ye yaklaşırken yürüyüşü yada atı ekstra yavaşlatmasına uyuz olurdum ama nihayetinde 3 kez bitirdim.

• Oynamamış olanlar çok şanslıRed Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

• Konuyu üstlerde göre göre dayanamadım bende açtım ay ışığında hazine avı.

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.