Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.078
Cevap
152
Favori
786.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğenir beğenmez onda sıkıntı yok hocam benim de eksi yönleri olarak gördüğüm şeyler var. Lakin sürekli her yerde defalarca eleştirmek bir garip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rockstardan para alanlar nasıl aldığını yazarsa sevinirim ben de almak isterim.

• Don Drapperz kullanıcısına yanıt

Rockstarın işi gücü yok para verecek millete. Zaten beğendim veriyorlarsa 50 dolar hemen alayım. Uyan hayal dünyadan bir daha da onur filan karıştırma altından kalkamazsın.

• Yaşadığın kafayla mutluluklar dilerim. Yaş 34 artık saçmalık kaldıramıyorum.

• Müzikalite M kullanıcısına yanıt

abi kimse yok mu? herkes bu görevi kusursuz mu yaptı? İmkansız?

• The Witcher 3 den sonra, tekrar oynamak isteyeceğim tek oyun..
    Arthur'daki değişimi gözlemlemek, müthiş manzaralarda at sürmek oldukça keyifliydi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar fff hatası almaya başladım bunun net bir çözümü var mı? nette biraz araştırma yaptım ama net bir sonuca ulaşamadım, yaşayıp bu sorunu düzelten var mı acaba?

Steam üzerinden oynuyorum.

• Gamepasste aldığım rdr 2 PCde Türkçe yama icin düzenleme yapılır mı?

• ffrisby kullanıcısına yanıt

Yapılır ama felaket meşakatli bir olay hocam. Uğraşırken gözü kanıyor insanın.

• Haritada sadece javier escuella görevi görünüyor diğer görevler görünmüyor. Görünen görev de blackwaterda olduğu için girer girmez öldürüyorlar. Bunun çözümünü bilen yazsın lütfen.

• Vay be yıl 2016, oyun piyasaya çıkmadan önce ben de dahil birçok insanın John yerine Arthur adında kimsenin bilmediği etmediği ne olduğu belirsiz yeni bir adamla oynamamızdan nasıl nefret ettiğini ve rockstar'a döşediğini hatırlıyorum. Ama gel gör ki Arthur belki de oyun tarihinin gördüğü en sağlam karakterlerden biri olduğu ortaya çıktı. O kadar iyi işlenmiş ki karakter hayranlık duymamak elde değil. Arthur'un oynamaktan onur duyduğum en etkileyici karakterlerden biri oldu .

Affet rockstar baba. Biz sana öyle demek istememiştik  

• Oyunda kasabalarda vs her eve mekana girilebiliyor mu?

• Falcao1905 kullanıcısına yanıt
    genelde evet

bazı terkedilmiş evlere girilmiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    rdr2 gamepass den kalkmamışmydı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt

Merak ediyorum Gta 6 çıktığında hangi seviyede olacak.

• Falcao1905 kullanıcısına yanıt

RDR 2 kalitesinde olmayacağı kesin gibi. Çünkü, binlerce insanı adeta kırbaçlaya kırbaçlaya, 8 yıl boyunca it gibi çalıştıra çalıştıra yapılmış bir oyun bu. Zaten bu şirket politikası ve kültürü ortaya çıktıktan sonra pek çok tartışma olmuştu bununla ilgili. Haftalık 100 saat çalışma sürelerinden bahsediliyordu. Bu olaylardan sonra Rockstar yöneticileri çalışma politikalarını değiştirdiklerini söylemişlerdi. Yani lafın özü tek bir oyun için insanları bu denli acımasız sürelerde çalıştır(a)mayacaklar artık ve bununla beraber şirketin kurucu ortaklarından olan ve RDR 2'nin yazar kadrosunda da yer alan Dan Houser'ın şirketten ayrılması gibi bir durumda var. Son GTA Trilogy Definitive Edition rezaletini de denkleme eklediğimiz vakit sıradaki Rockstar oyununun RDR 2 kalitesinde olmayacağı oldukça aşikar gibi gözüküyor. En azından beklentileri asgari düzeylerde tutmak lazım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 25 Ocak 2022; 2:54:45 >
  • Rockstar Games Launcher üzerinden kullanabileceğim RDR 2 Türkçe yaması var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 27 Ocak 2022; 18:47:32 >
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.