Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (785. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
153
Favori
787.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün legendary moose kestim, attım postu atın arkasına. gelirken bir tane de legendary fish vardı orada, onu da çantaya attım yakalayıp, bir tane de treasure vardı yol üzerinde, onu da bulup postu satmak için trapper'a geldim ki post görünmüyor. yani post atın arkasında duruyor ama envanterde görünmediği için satamıyorum. oysa boynuzları falan görünüyor envanterde.

nette biraz bakınınca şu tavsiyeleri yaptım ama fayda etmedi: kendimi öldürdüm (ki atın arkasından da gitti o zaman); postu suya attım (post suda görünüyor, alınamıyor); kamp yapıp bir gün geçirdim.

sonuç olarak aynı durumu yaşayan varsa tavsiyelere açığım.

yukarılarda birisi yazmıştı, oyun 10/10 başlıyor sonra 8/10'a düşüyor diye. bu tespite katılıyorum ben de artık. gerek bu ve benzeri birkaç bug yüzünden gerek animasyonların özellikle kart oyunlarını çekilmez hale getirmesi yüzünden üzmeye başladı beni. tabi yine de çok iyi oyun.

• oyunu bitirenlere bir şey sormak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim:

emin değilim ama sanırım bir yerden sonra morgan yerine marston ile devam edeceğiz. işte o kısma geçmeden önce yapmadığımız birtakım şeyler için geçiş sonrası iş işten geçmiş oluyor mu? atıyorum efsanevi balık/hayvan olsun ya da yan görev tarzı bir şeyler olsun falan.

özetle, "şunu yapmadan önce şunları yap ki yarım/eksik kalmasın" tavsiyeleri olan varsa, lütfen belirtin.

• Yan görevler in birkısmı (Arthur a ozel görevler) hariç devam ediyor hocam.Sadece john a gectikten sonra 1 2 saatlik çiftlik görevi var orada erişemiyorsunuz, o görevden sonra bütün silahlar, kıyafetler vs hepsini kullanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkmngr9153 -- 15 Ocak 2022; 8:37:19 >
  • frkmngr9153 kullanıcısına yanıt

arthur'a özel görevlerden kastettiklerinizi kaçırmam değil mi? normalde yan görevleri vs yapıp en son ana göreve gidiyorum fakat atıyorum bir şeyi tetiklemediğim için aktif hale gelmezse mesela, kaçmasınlar.

• Ben de sizin gibi ilk yangorevleri yaparak oynadim, sonra ana gorevlere gittim.Youtube dan da baktim iyunu bitirdikten sonra oynamadigim yangorev yokmus, sadece yaptiginiz secimlere gore (iyi kotu secimi, kötü karakter olarak oynamak vs) bazi gorevler cikmayabiliyormus.

• Hocam bunlara kısaca Missable Content diyoruz. Şurada tam listesi var:

https://reddead.fandom.com/wiki/Missable_Content_in_Redemption_2

Bunların dışında Stranger görevlerini malum kısma gelmeden yapmanızı tavsiye ederim. Oradan sonra yapınca aynı tat alınmayabiliyor.

• linkten bakınca özellikle kamp sakinlerinin isteklerinin neredeyse tamamını kaçırmışım, baştan oynasam yeridir. biraz hevesim kaçtı açıkçası ama yapacak bir şey yok. teşekkürler hocam.

@frkmngr9153 yukarıda bahsettiklerimi de yan görev sayarsak benim epey kaybım olmuş. yavaş oynadığımı sanıyordum ama baya hızlı gitmişim meğer. 75 saat civarı oynamışım, en son guarma'ya gelmiştim. kalan kısmı daha detaylıca oynayayım bari.

• İlk olarak ps4de oynamıştım. Sonrasında pc de bitirdim geçtiğimiz günlerde de Türkçe yama ile tekrar baştan sona tamamladım. Oynadığım yüzlerce oyundan sonra söylemeliyim ki oyun dünyasının nirvanasi bu. Hem hikaye hem etkileşim insanı fazlasıyla içine çekiyor. En basit bir yan görev dahi bağlıyor karakterlere.

Örneğin
    gazi hamish ile ava çıkmak onunla balık avladiktan sonra baligi alması sonrasında kurtlarla olan mücadele ve hepsinin postunu duvara astıktan sonra bunları beraber yaptık demesi arthurun bakış ve iç çekerek tepkisi harika, arthur öleceğini bile bile yardım ederken sevinmesi sanki gerçekte yaşanıyormuş hissiyatı veriyor.
    bu oyunu oynayan ayrı pişman oynamayan ayrı pişman oluyor. Aslında ben oynamak istemezdim ilk başta çünkü ciddi ciddi sizde büyük bi etki bırakıyor hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 16 Ocak 2022; 5:6:25 >

• Arkadaşlar, iki yıl evvel bitirmiştim tekrar bitirmek istiyorum. 117 gb indirmek açıkçası 3mb internetle çok zor. Repack versyionunu indirip epice tanıtabilir miyim?

• bero 20 kullanıcısına yanıt

Ben tanıttığımda olmuştu yaklaşık bir sene önce. İndirim beklerken dayanamadım indirdim, daha sonra indirime girdiğinde oyunu satın alınca o şekil dosyaları tanıttım sıkıntı olmamıştı. Tam hatırlamıyorum ama üstüne belki birkaç gb kendi indirmişti sadece.

• Venom59 V kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam indireyim o zaman. Oyun eğer kurulurysa hangi dosyalar var foto atabilir misiniz, crack falan varsa silmek gerekir.

Onları silmen yeterli olacaktır. Onun dışında yüksek boyutlu dosyaları silmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom59 -- 16 Ocak 2022; 22:25:41 >
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Red Dead Online için güncelleme sunmayan Rockstar Games, Red Dead Redemption oyuncularından tepki topladı.

Red Dead Online oyuncuları bu duruma daha fazla dayanamadı ve Twitter üzerinden #SaveRedDeadOnline kampanyası başlattı.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]twitter.com
    Twitter'da #SaveRedDeadOnline etiketi
    https://twitter.com/hashtag/SaveRedDeadOnline?src=hashtag_click

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perturbator -- 17 Ocak 2022; 1:27:8 >

• Perturbator kullanıcısına yanıt

Dostum valla dayanamadım bende yazdım birşeyler , 20 yıldır oyun oynarım her zaman demişimdir gördüğüm en iyi oyun tartışmasız.Nasıl bu kadar boş bırakıyorlar anlam veremiyorum.

• Oyunu Torrent den indirdim. 2 Problem var.

Kulaklıkta ses yok Hoparlörde var.

Oyun kendini 2 dk sonra kapatıyor.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Paylaştığınız için teşekkürler.

ne farkeder? yüklerken de indirmek kadar sürüyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Oyun şimdi de %72 GPU sıcaklığına gelince kapanıyor.

• RDR2 Hikayesini oynamayıp sadece online alıp 150 saat oynayan tek kişi ben miyim acaba merak ettim. Online almamın sebebi 40TL idi ben alırken şuan 150 sanırım. 1 sene önce bırakmıştım hiç bir şey eklemiyorlar adam akıllı yazık oldu zaten hileden geçilmiyordu.

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.