Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oynarken free roam secsem dahi meslekleri yapabiliyor muyum? Ana menuden de seciliyor da anlamadim tam olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free roam seçeneği ile son oynadığınızda karakterin haritada kaldığı bölgeden oyuna devam edersiniz başka bir özelliği yok.

• İmzamda bulunan sistemle stabil 60 FPS oynamam için yapmam gereken nedir? Bu oyunu nedense stabil şekilde 60 FPS 1080p oynayamıyorum. Sistemin oyuna tamamen yeterli olmasına rağmen güzel grafik ve iyi bir FPS değeri almamak biraz saçma geliyor. Çok hevesli ve istekliyim fakat ne denediysem olmadı bire bir sistemime uygun ayar bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Bu bende de oldu çözümü şurada. Harddiskte yer varsa arttır ben low 25 high 40 gb yaptım kurtuldum ki windowsun öneriside low kısmı sistemdeki belleğin 1,5 high kısmı 3 katı olmalı şeklinde. Şimdi bu dediklerimden bir şey anlamadın ama videoyu izle anlayacaksın :D

Pc' imde 16 gb bellek olmasına rağmen RDR2 oyunun da bahsedilen "out of virtual memory" hatasını alıyordum,

bu mesajınız sorunuma çözüm oldu.

Teşekkür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 24 Aralık 2020; 23:47:56 >

• Arkadaşlar steam üzerinden read dead online almayı düşünüyorum ama aldığım zaman online'ı oynamak için rdr2 orijinal yani ana oyuna ihtiyaç duyuyor mu yoksa ana oyun haricinde sadece online oyunu alıp oynayabiliyor muyuz? yardımcı olabilir misiniz?

• Cagistus kullanıcısına yanıt
    Oynayabiliyorsunuz story modu oynamak içinde 140 TL ayriyeten vermeniz gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen bilir bir görevde at alıyoruz 3 tane beyazı bizde iken götürüp 3 atı yok parasına ikizlere veriyoz o atları geri almanın yolu yok mu 600 doları ben vereydim bana vereydi namıssızlar:D

• kayamtky K kullanıcısına yanıt

Rica ederim sevindim çözüme ulaşmasına.

• Amd rx 570 8gb lık orta derece bir ekran kartıyla bu oyunu (RDR2) oynuyorum.

144 hz monitörüm de grafikler akıcı, çok güzel ve gerçekçi.

Bazen verilen görevi bırakıp, zevk için at ile ormanlarda, ovalar da geziniyorum, dere kenarında kamp kuruyorum, balık tutuyorum, suyun akışını izliyorum, kuşların sesini dinliyorum, çünkü gerçeğe çok yakın.

Ayrıca,

At sürmek çok gerçekçi.

Görevlerde çift tabancayla kötü adamları öldürmek çok zevkli.

Ya o 1800 lü yıllarda ki kasabaların gerçekçi görüntüsüne ne demeli, sanki kovboy filmi seyrediyormuş gibi.

Harika bir oyun yapmışlar.

Rockstar' a tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 25 Aralık 2020; 13:8:31 >
  • Bu efsaneye 2. Kez başlanır mı arkadaşlar ? Tekrar başlayıp aynı zevke yaklaşan oldu mu ? :D hikayeyi bildiğim için niyeyse o tadı vermeyecek gibi hissediyorum.
  • Net kesin başlanır hocam. Hani hikayeyi bilmek bir nebze heyecanı götürse de Rockstar'ın efsane açık dünyası ve atmosferi sağolsun tekrardan oyun başında tutuyor adamı.

• Steam için 40 liralık RDO + 140 liralık hikaye dlc şeklinde almaktan daha ucuz bir yöntem var mı? ve bu şekilde almanın bir zararı var mı ilk çıktığında profilde sorun yarattığı söyleniyordu ama çözülmüştü sanırım.

Bir de oyunun hikayesi yan görevleri falan tekrar başlamadan (NG+ yapmadan) kaç saat sürüyor?

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Neden Steam şart hocam? Ben epic üzerinden aldım GTA var ikisi aynı yerde olsun diye oyun sonuçta Social Club ile bağlanıyor. 140+40 yerine 200 üzerinden 60 kupon ile 140'a bundle şekilde alabilirsiniz. Eğer Steam üzerinden almanız için ekstra bir ihtiyacınız yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEOnuralp

Neden Steam şart hocam? Ben epic üzerinden aldım GTA var ikisi aynı yerde olsun diye oyun sonuçta Social Club ile bağlanıyor. 140+40 yerine 200 üzerinden 60 kupon ile 140'a bundle şekilde alabilirsiniz. Eğer Steam üzerinden almanız için ekstra bir ihtiyacınız yoksa

hikaye modu 200 tl, kupon ile 140 tlye geliyor. online'da yine aynı şekilde 40 tl. 180 tlye geliyor toplam. dediğiniz gibi 140 tlye ikisini de nasıl alabiliyoruz bundle olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 26 Aralık 2020; 9:59:24 >
  • first9 kullanıcısına yanıt

Hocam online çıktıktan sonra normal oyun paketi değişmedi sadece Rocstar, online modu alanlara indirim yaparak hikaye modu satışı yapmaya başladı. Epic üzerinden aldığım ekran görüntüsü bu şekilde 200tl olan oyunun komple standart iki modu bulunan versiyonu, bakıp teyit edebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • CEOnuralp kullanıcısına yanıt
    Xbox one settings + resolution scale 1.25 ayarı

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam, forumda TR dil yaması için açılan konuda YouTube üzerinden paylaşılan rehberi gördüm, şu an o ayarlarla gayet iyi gibi. İşinize yararsa linke bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147150669

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEOnuralp -- 26 Aralık 2020; 10:18:54 >
  • CEOnuralp kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu ilk bu dediğim ayarlarla bitirdim yama çıkacakmış Türkçe olarak bir kerede o ayarları deneyeceğim sanırım xbox ayarlarından daha iyiymiş ama daha çok sistemi zorluyor diye biliyorum

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam oyun konsoldan port edilince ister istemez bu tarz sıkıntılar olabiliyor, sistemim göreceli olarak iyi denecek sistem şu an o rehberi denedim online 45 60 arası gidip geliyor FPS, bu Türkçe yama umarım GTA'da oyun dosyaları yüzünden ban yeme durumu gibi bir durum doğurmaz. Pek bilgim yok açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.