Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
787.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne zaman gelecek ulan import edilmiş türkçe yaması? isyannnnnnnnnnnnnnnnnnn

• laurent_blanc kullanıcısına yanıt

Para için Arthur u kastırma birak adamcazzz hayatini yaşasın diyorum,görevlerden yetecek para gelecek zaten..balik tut,avlan doğayi gez,arap atini bul yakala,kamp.kur,banyo yap,yanlislikla wanted durumlarda polislere vs silah çekme teslim ol,pay bounty yukseltme bosuna..muhtaçlara yardim et şanın yürüsün..Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] oyuna doyduktan sonra kopar kayışı gitsin,ôlúmlü dünya Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

Para için Arthur u kastırma birak adamcazzz hayatini yaşasın diyorum,görevlerden yetecek para gelecek zaten..balik tut,avlan doğayi gez,arap atini bul yakala,kamp.kur,banyo yap,yanlislikla wanted durumlarda polislere vs silah çekme teslim ol,pay bounty yukseltme bosuna..muhtaçlara yardim et şanın yürüsün.. oyuna doyduktan sonra kopar kayışı gitsin,ôlúmlü dünya  

hocam arap atı için googledan yardım almalı mıyım sence ? yoksa yardımsız mı bulmalıyım ?

Ne arap atıymış arkadaş, kimi görsem arap atı kovalıyor. Sanki diğer atları süs diye modellemiş adamlar Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

Hangi videoya baksam hangi ss i görsem arap atı. Öh ama be, başka at mı yok o kadar güzel cicili bicili dağ gibi atlar var, bu arap atına binice ohh çok iyi oldu mis gibi hızlı gitcem filan mı diyor millet. Ayrıca oyunda atlar arası hiç hız farkı yok desek abartmış olmayız. Hangisi gözünüze güzel görünüyorsa onu alın işte.

Mesela yan görevlerin birinde bize verilen gizli bir rare golden horse var. Yemişim fındık gibi arap atını. Kimileri için spoiler olacağı için videoyu koymuyorum. Aratırsanız görürsünüz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 18 Aralık 2020; 2:13:48 >

haritanin sol ust tarafinda ismi isabel gölü olmasi lazim,google bak kolay bulursun,ilk 1-2 ana gorev yaptiktan sonra gidersin..mesele arap atinin cok hizli vs vs olmasi degil,beyaz karli firtinali bir arazide beyaz bir ati yakalayip uzerine binip rodeo gibi tepinmek eglenceli..Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] yoksa oyunda at sucuk yapacak kadar çok var..Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

• arap atını bir ben sevmiyorum heralde, gözüme küçüçük geliyor. favorim Turco 950 doları da bayıldık

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    herkes Küba bölgesinde sıkıldım vs diyordu da 1 saat anca sürüyor orası sıkılmayı nasıl becerdiniz, ben baya uzun sürer diyordum şaşırttı
  • Safaklk kullanıcısına yanıt

SC name : Gregar85

• arkadaşlar selam oyunu türkçe yaması çıkacak dendiği zamanlar edinmiştim ama o iş rafa kalktı sonra sağolsun yeni bir yama oluşturmuşlar altyazıları çeviren onunla oynamayı düşünüyorum. aranızda bu yamayı kullananlar yorum yapabilir mi çeviriler düzgün mü göz kanatıyor mu? ayrıca genel olarak sanırım oyunda 6 chapter var sanırım ilk chapterı hızlıca bitirip kalanında açık dünyada takılmaya başlamak tavsiye ediliyor siz ne önerirsiniz?

• envanter deki bi silah kendi kendine yok olur mu

carcano rifle silahim uctu gitti nolduysa.

• Arkadaşlar yardım edin lütfen ben rdr2 yi kurdum dx 12 de yamalı güzel bir şekilde oynuyordum sonra görüntü bulanıklığı nedeniyle ekran kartı driverını güncelledim (ddu ile kaldırarak) ama şimdi oyun vulkan ile çalışıyor ama dx12 ile daha yükleme ekranı gelmeden çalışmayı durdurdu hatası veriyor sorun nerde bilemiyorum witcher 3 dx12 oyunu mu bilmiyorum ama çalışıyor mesela dxdiag dan baktım dx12 kurulu gösteriyor çok moralim bozuldu şimdiden teşekkürler

• Hocam yeni yamanız vulkan da çalışcakmı yoksa yine sadece dx12 mi

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Online tarafını mı oynuyorsunuz bilmiyorum ama Kampınıza sandığa bırakmış olabilir misiniz acaba silahı?
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt

online henuz gecmedim,hikaye bitmek uzere..

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    John Uncle ve Charles ile yeni ahşap ev yaptiktan sonra silah kayboldu gitti..yeni evdeki dolaba da baktim yok..mesele degil nasilsa Micah geberdikten sonra 20 bin papel geldi,yenisi ni aldim ama

aslinda merak ettigim şu Tab tuşu ile yerdeki bir silahi alirken eğer elinde kendi silahin varsa onu siliyormu envanterden,oyle bisey mi oldu anlamadan..Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

Tam emin değilim ama eldeki silah atın eyerine gitmiş olabilir. Sanki öyle bir durum oluyordu gibi aklımda kalmış
  • Herkese iyi pazarlar !!!

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
    Yani o zaman 2.ihtimal yukarıdaki arkadaşında söylediği gibi atınızın üstünde olabilir. Onun dışında açıkçası pek bişey gelmedi aklıma. Böyle denk gelmedi silah kaybolması gibi bi durum 😕
  • Oyunu bitirdim bundan sonra kolay kolay hikayeli oyun beğenir miyim ? sanmiyorum. İnanılmaz bir deneyimdi.

• Biraz İngilizcem var oyunu almak istiyorum konusunu anlayabilirmiyim malum Türkçe yaması yok oyunun

• 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.