Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (700. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1. görev var ama o bölgeye gidemiyom şerifler öldürüyor :D teslim oldum yine olmadı mail e gittim kefalet ödemek için borç yok nasıl geçer ?
    2. nal simgesi gözüken yerde 1 yazıyor gidiyorum bişey olmuyor

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehriman21

Merhaba arkadaşlar 2 sorum olacak.

1. görev var ama o bölgeye gidemiyom şerifler öldürüyor :D teslim oldum yine olmadı mail e gittim kefalet ödemek için borç yok nasıl geçer ?
    2. nal simgesi gözüken yerde 1 yazıyor gidiyorum bişey olmuyor

Dümdüz kırmızı yoldan değil de o sarı görev simgesinin yanındaki burundan karşıya geçiliyo olması lazım . O kırmızı yoldan gidiceksen de dümdüz aşağıya değil de kıyının dibinden gizlenerek gitmek gereiyor ama sudan karşıya geçmek çok daha kolay. Javier ve Charles yerde yatmış dürbünle karşı tarafı izliyor olmaları lazım onlara yaklaşınca otomatik ara sahne giriyor.

Nal simgesindeki sayı sahip olduğun toplam atları gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RxCan

Oyunun online tarafını merak edenler kaçırmasın. 5 dolar arkadaşlarınızla ya da tek başınıza vakit geçirebileceğiniz bu oyun için bedava gibi bir şey.

https://www.rockstargames.com/newswire/article/89k8a5545577ka/get-red-dead-online-as-a-standalone-game-on-december-1st

Bu olayı hala anlayamadım, biri aydınlatabilirse müteşekkir olurum.

- Şuan satışta mı?

- Bize 40 TL'ye mi mal olacak?

- İlerde fiyat artacak mı?

- Single ve offline takılmak istersem ne olacak?

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

1 aralik itibariyle store eklenecek bildigim kadariyla..fiyat icin su an birsey soylemek niyet okumak gibi birsey sanirim..subat gibi fiyati artacak..bu sadece online oyun,hikaye modu yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.

Fiyat netleşmediyse o zaman bize 5 USD gelmez maalesef. Eğer bu gelişme ile single modlu RDR 2 ucuzlayacak mı bakalım.

• Adini veripte reklama girmeyelim ama bi site de rdr online belli bir süre sonra belirli bir platformda ücretsiz yapilabilecegi yazilmiş, ben epic diye tahmin ediyorum burayı yine de steam üzerinden rdo 30-40 liraya satilirsa kütüphaneye eklerim yoksa rgsc üzerinden oynamaya devam.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Red Dead Online olarak oyunun online tarafını ayrıca ana oyundan bağımsız olarak satın alıp oynayabileceksiniz. Story bölümüne sahip olmayacaksınız, eğer isterseniz bir yükseltme ile onu da alabileceksiniz.

Şu an oyun bizde 300₺ yani 38$'a satılıyor. Yerel fiyatlandırma yapılmış ve kur 5₺ olarak alınmış muhtemelen. Tek başına ayrı oyun gibi satılacak olan Red Dead Online ise 5$'a satılacak. Kur yine ana oyunda olduğu gibi 5₺'den hesaplanacaksa 25₺ yani bir nevi bedava gibi bir şey olacak.

Yani Red Dead Online 25₺ ile 40₺ arasında bir fiyata bugün çıkacak diyebiliriz. Aşırıya kaçan hile kullanımından bağımsız olarak söylüyorum ki 40₺ bile bedava, arkadaş ortamıyla çok keyifli oluyor(du). Maalesef o kadar çok hileci var ki Online tarafı şahsen benim için aylar önce bitti. Belki bu durum düzelmiştir ya da bir önlem alınmıştır bilmiyorum ama buna dikkat etmek gerekiyor satın alırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 1 Aralık 2020; 16:13:48 >
  • Tarih Saat bellimi? Ne zaman geliyor?

• RxCan kullanıcısına yanıt

Bence de online tarafı uygun fiyatta gelirse hileciler doluşur artık.

Daha önce satın almış olanlara ne olacak?

• Saat kaç gibi steam’e düşer acaba şu Online modu , beklemedeyim
  • Duyuruda 1 aralık denmişti hala steam'e veya başka bir platforma düşmedi.Ne zaman satışa çıkıcak bilgisi olan var mı?

• Epic Games e geldi. Oyun %75 indirimle 40 Lira

• Rockstar Games’e de geldi 39 küsür lira .
  • Steamde yok onemli olan steam ya :)
  • Ben aldım Epic Games'ten mevcut değil hatası alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: donda

3-5 GB arası ufak bir indirme var

3 - 5 GB ufak mı?

Hocam ben kendi PC'imde "Counter-Strike v1.6" (200 MB)

zor indiriyorum superonline sağolsun :-)

• Steam'de 2.4 GB'lik bir güncelleme geldi. Oynayacaktım, indirmeyi bekliyorum...

Bu arada Red Dead Online'da Trader'ı mı Collector'u mu önerirsiniz arkadaşlar? Collector bana daha cazip geldi ama Trader daha çok kazandırıyor diyenler de var.

• henrymorgan92 kullanıcısına yanıt
    Collectorla çok rahat para kasarsın, öncelikle collector aç
  • Oyunun optimizasyonu iyileştirildi yazıyor. Optimizasyonu önceki versiyona göre nasıl ?

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.