Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (687. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2500k ve r9 270xle oynanır mı oyun en düşük ayarlarda 1080pde ne dersiniz?

• Roger Clark'ın Arthur'u seslendiren adam olduğunu bildiğimi düşünemedin sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    O zaman yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren sensin. Roger Clark konuşurken herhalde Arthur konuşuyor sanacaksın. “ Roger Clark’ın ağzından çıkan her kelimede Arthur aklıma geliyor” desen biz de insanlık yapıp cevap vermezdik. Türkçe öğren.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saf mısın? Türkçe öğren diyeceğine önce yazılan cümleyi anla sonra yorum yap. Okuduğunu anlamayan tipler gibi boş boş okuyup geçerek "zaten seslendiren kişi o" der gibi yorum yapma.

• Scofield1 kullanıcısına yanıt

1050ti düşük-orta ayarlarda 900p'de 30-40 alıyorum

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Ekran kartınız 4 GB ise 1050Ti ile yakın değerler alırsınız diye düşünüyorum. Aynı ekran kartının 2GB modellerini kıyaslamışlar hep.

Bir tane 4GB modelini buldum.

Benim amacım ne dalga geçmekti ne de dediğiniz tipler gibi davranmak. Sizden özür bile diledim yanlış anlaşılma için ama siz anlamadınız işte. Neyse iyi günler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Roger Clark'ın Arthur Morgan rolünü seslendirmesiyle aldığı ödül videosunu paylaşan arkadaşın Roger Clark'ın Arthur Morgan'ı seslendirdiğini bilmesi kadar olağan bir şey yoktur herhalde, değil mi? Ayrıca seslendirme yapan kişilerin sürekli seslendirdiği karakter gibi konuşması gerektiğini düşünmek de yanlış. Tek tek anlatmayayım ya da örnek vermeyeyim, en azından aksan, tonlama ve vurguda farklılık olabilir, değil mi?

Bir de iki-üç cevaptan fazla uzayan kişisel ilişkilerinizi özelden devam ettirin arkadaşlar. Forumda şık durmuyor.

• Oyun bitti bende bittim yaşadığım duygular tarif edilemez yüreğim burkuk bitti aah ah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Orjinal oyundaki ayar dosyasını atıp birebir aynı ayarda deneme yaptım oyunu oynayacaklara tavsiyem yüksek fps yerine yüksek grafikleri tercih etsinler bu oyun düşük fps yi fazla hissettirmiyor.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Benim kart 2 gb. Hiç boşuna bulaşmayayım. Zaten Türkçe yamayla oynamadıktan sonra da bir manası yok benim adıma.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Biraz daha zaman geçsin alışırsın :) tekrar başlayasım gelmiyor o yüzden ama yeni gpu aldıktan sonra 2k veya 4k olarak bakıcam sadece zaman geçirmek için baştan başlaya bilirim malum ortalarda bi görev var en son o görev kalana kadar ilerler sonrasında o görevi yapmadan devam :)

Tekrar bitirilecek bir oyun değil bence çünkü bir kere hikayeyi neyin ne olacağını biliyoruz
    Şu anda Türkçe altyazılı videoyu izleyip ikinci kez öyle bitireceğim o şekil hikayeye daha çok hakim oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu hayvanlara 3149349 kere sıkıyorum varmint rifle ile ama acaba ben boncuk falan mı sıkıyorum asla anlamadım Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]  Hayır yani sen bir domuzsun, pigsin sen yani 5 kere sıktım öl yani senin artık ölmen lazım, tüm haritayı dolaştı yine ölmedi. Bir de üzerine peltler vs hep poor oluyor haliyle, sürekli kafasına da sıkılmıyor ki, bir kere sıksan kaçıyor ebesinin körüne, bir daha sıksan yine kaçıyor. Kafa, kafa değil sanki metal zaten ben anlamıyorum. Bunun bi olayı espirisi bir şeyi vardır anlatın güzel kardeşlerim, perfect pelt nasıl elde edicem ben bu şekilde..

Bizon öldürücem mesela, yavru bizon en az 13 kurşun yedi zaten bi de perfect olacak bak yav. Acaba bow daha mı iyi ki?

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Vermint ve bow ile kuş sincap vurmalısınız. Domuz gibi hayvanları repeater ile vurmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

• Starrk35 kullanıcısına yanıt

Evet yazdiktan sonra bi arastirayim dedim, study dedikten sonra show info ya basinca soyluyormus hangi silah ile vurulmasi gerektigi. Hosea bana bow ya da varmint rifle ile avlanmalisin yoksa peltler zarar gorur falan demisti, ben onu her hayvan icin sandim, sanirim davsan icin soylemis Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]  Mermi türleride var bu arada silah seçilen ekranın ortasından ayarlanabilen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Mermi türleride var bu arada silah seçilen ekranın ortasından ayarlanabilen.

Onu farketmistim ama m&kb da hangi tusla degistirecegimi pek bilemedim. Rifle ile vuracagim zaman 0.22 mermisine gecmem mi gerekiyor? Hosea bu mermiden bahsetmisti ama artik ona guvenmiyorum Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Onu farketmistim ama m&kb da hangi tusla degistirecegimi pek bilemedim. Rifle ile vuracagim zaman 0.22 mermisine gecmem mi gerekiyor? Hosea bu mermiden bahsetmisti ama artik ona guvenmiyorum  

Alıntıları Göster

Onu dinlemeyin mermilerin etkisi üstte gözüküyor seçince.

• Şrfsz Hosea, teşekkür ederim öyle yapayım. Avlanmak çok hoşuma gitti, chapter 3 e geçmek üzereyim sanırım. Geçtiğim gibi bir süre ana görevlere ara verip avlanacağım. Demek ki bu yüzden legendary ayı bey 60 kurşun yedi benden, repeater ile vurmam gerekiyormuş Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] 

Hızlı bir soru, fishing görevi olacak mı? Yanlışlıkla legendary fish spotu buldum ama fishing yapmadım hiç. Görevi olmayacaksa ekipman falan alayım deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 27 Ekim 2020; 12:25:10 >
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.