Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
787.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

O ölücülük işi sıkıntılı diyorlar hocam. Çalıntı hesapları veriyorlarmış 1-2 ay sonra iptal olabiliyormuş vs vs . öyle saçma şeylerle uğraşmak istemiyorum. Ben legal yoldan indirim kuponu vs şu bu varsa diye merak ettim

Alıntıları Göster
    Cevap yazdığını arkadaşın dediği insanların kendi hesaplarında bölge değiştirip daha sonra vnp den de yardım alarak 114 TL alması. Ona bir şey yapmıyor epic.

Sizin dediğiniz olay 50-60 TL satılan hesaplar için geçerli.

• Uğraşmak istemedim Steam'den aldım inince oynarız artık. Teşekkürler
  • noir06 kullanıcısına yanıt
    Muazzam bir fark var gtx 1080ti ve rtx 2070 super rx 5700 ile aynı performansı veriyor. Hatta amd'nin ufak da olsa geçtiği yerler oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • noir06 kullanıcısına yanıt
    apple.com'dan xbox one kolu alın 500tl, amazondan da tplink bluetooth adaptörü alın 50tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Muazzam bir fark var gtx 1080ti ve rtx 2070 super rx 5700 ile aynı performansı veriyor. Hatta amd'nin ufak da olsa geçtiği yerler oluyor.
    Harbi büyük adaletsizlik
  • Xbox one ayarları her kart için mi ?

• Bu konu vasıtasıyla ben dahil aylarca pek çok kişi kullandık bu ayarları ve memnun kaldık. Hatrı sayılır sayıda beğenmeyen kişi olmadı. Dolayısıyla buradan çıkarım yaparsak sorunuza evet diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende mi bir sorun var yoksa bulanıklık normal mi ? sis mis olunca böyle iğrenç mi oluyor ? bu birde iyi hali orman tarafında sadece karakter gözüküyor geri kalan her şey bulanık oluyordu, bütün AA'lar kapalı, çözünürlük 1.25 1080p, reflection, near volumetric ve global illumination hariç her şey ultra, saydıklarımı ultra yaptım yine böyle gözüküyordu

sanki bir şey ters gittide grafiksel bir sıkıntı oluşmuş gibi duruyor

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

edit; oyunu resetleyince düzeldi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 27 Haziran 2020; 22:3:51 >

• Bende rx570 var 60 fps alıyorum. Acaba 30 fps alıp ayarları değiştirsem düşük fpsde oynamaya değer mi ?

• Ben yüksek ayarlarda düşük fps de de oynadım xbox ayarlarıyla 60 fps de oynadım. 1080p de çok bir fark hissetmemekle beraber oyun 60fps çok daha keyifli oynanıyor bence.

Ama tabi iş çözünürlük yükseltmeye gelince o zaman düşük fps sineye çekilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 27 Haziran 2020; 21:48:4 >
  • 1080p 75 hz monitorum böyle devam edeyim. İnsan full grafik oynamak istiyor böyle bir oyunu :)

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu bende yaşamıştım.Ayarları sıfırlayıp yeniden yapınca düzelmişti ama belirli bir süreden sonra tekrar oldu.2 tane ayar vardı adını hatırlayamadım şimdi onları kapatınca düzelmişti.
  • Arkadaşlar arthur sigaradan bir fırt çekip atıyor yok mu şöyle sürekli içmesi için bir tuş

• beraber oynamak isteyen varsa steam : btrlp_ksrgl
    bu aralar full collector kasıyorum deli para veriyo
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Ultrayı düşünemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    https://crackwatch.com/game/red-dead-redemption-2

kırılma yok :) bu oyun ve fifa 20 kırılsaydı şimdiye kadar kaç kere kırarlardı. Ben uğraştıklarını bile düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.