Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (543. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
153
Favori
787.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    200 liralık riskten bile çekinen birinin sigara içerek hayatını riske atması da iyiymiş.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Sigara içen bir insanın kendi iradesi dışında bırakmakta zorlandığı bağımlı olduğu bir illet.

200 liralık risk dediğin şey ile sigara riski arasındaki bağı bu kadar anlamlı kurman düşündürücü.

200 liralık dediğin şeye bir kere veriyorsun, bu illeti bırakamayan insan bırakana kadar yada ölene kadar neyse artık ödeme yapıyor.

200 lira riske girip sonrasında bu riskte haklı çıkıp karşı tarafın sizi enayi yerine koyması hoşunuza gidiyorsa eğer önden buyrun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    öncelikle, aksi için çabalamana rağmen; Allah sana sağlık-sıhat versin, uzun bir ömrün olsun inşallah...

ben dediğin sitelerden birçok defa alışveriş ettim yani senin tabirinle zaten önden buyurdum. hiçbir zaman sorun da yaşamadım, yaşayanı da henüz duymadım. bu durumda fazladan para vererek kim enayi durumuna düşmüş oluyor, kim düşmüyor herkesin kendi takdirine bırakıyorum.

selamlar...
    Sigara yorumun çok saçmaymış. Ne alakası var onunla onun?
    Amin cümlemize inşallah.

Doğrudur sorun yaşamamış olabilirsin, yaşamadın diye yaşamayacakta değilsin. İlla ki yaşayan birileri vardır tabi ki konumuz tek tek onları araştırmakta değil. Oyunu alırken ne için aldığında önemli maddi için düşünüyorsan haklı olabilirsin 30 lira farkı vermek istemeyende var. 30 liradan kaçıcam fazlasından olmak riskini alan kesimden değilim ki hiç bir zamanda öyle yapmadım. Yapımcılarda bu işten para kazanıyor. Oyunların sonu hiçbir zaman gelmez o an alıp oynamak zorundada değil millet boğazından kısıyorsa bşy almak için ben ona karşıyım.

Aleykümselam.

• Abi çıldırıcam. Bu oyundan atma sorununu nasıl çözeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HA1990

Abi çıldırıcam. Bu oyundan atma sorununu nasıl çözeceğiz?
    Hocam kesin çözümü sadece statik ip satın alarak oluyor maalesef. Bazı vpnler ile de kopma süresi mimimuma inebiliyor. bende işe yaramasa da faydalı diyenler olmuştu vpn ile bağlanmaya.

Ben oyun ilk çıktığında satın alanlardanım. Netteki tavsiyelerden denemediğim yöntem, araştırmadığım forum kalmadı. Bu konuda da çok konuştuk yazdık ettik ama elle tutulur tek çözüm statik ip almak gibi gözüküyor. İSS ler maalesef alt yapı yetersizliğinden bazı kullanıcılara ortak ip kullandırıyor. Çok sık disconnect hatası alıyorsanız muhtemelen sizde CGN havuzundasınızdır. Yani sizde seçmece ve ortak ip adresi kullanıyorsunuzdur farkında olmadan.

Bu oyunda böyle garip bir sorun var maalesef. Hızla, pingle, kabloyla falan çözülemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeat

PC için optimizasyon şu an ne durumda?
    Tamamen geçti mi? Yoksa GTA IV gibi kronik vaka mı?

Hazır işi eve taşımış bol bol boş zamanım varken tekrar başlayasım var ama Pro ile değilde iyi ise PC cephesinden başlangıç yapayım dedim
    Bi cevabınızı alırım ama
  • Xeat X kullanıcısına yanıt
    hocam xbox ayarlari ile gtx 970 1080p de 30-60 fps arasi oynuyorum. goze batan bir takilma vs olmuyor bendr

• Cevap için teşekkürler. Sanırım ilk hali gibi değil optimize
    İlk hali nasıldı bilmiyorum ama optimize olmayan bşy göremedim gpu ağlatması haricinde ultra ayarda 30 fps bile gayet güzel bi oyun sunuyor. Yüksek isteyenler grafik ayarlarıyla biraz değişiklikten sonra daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ben 30 fps ile bitirdikten sonra xbox one x ayarlarına geçtim 60-70 civarına çıktı ultra ayarlar ile ikisi arasında bariz şu bu değişik denecek kadar fark yok.

Cevap için teşekkürler
    60-30 arası gidip geleceksem tekrar aynı oyuna para vermeme gerek yok gibi..

Yakın tarihli (Ocak 2020) GTX 1080'li bir benchmark videosuna baktım, sonuç o kadar da iyi değil (9900KS ile denemiş birde)
    7700k ve GTX 1080 ile 1440p high-ultra arası oynamam ve 60+ fps yakalamam imkansız gibi görünüyor

Pro var, onunla tekrar başlar Arthur ile hasret gideririm
  • Asus rx480 o8gb(1330c.clock 2000mhz mclock) var en optimize ayar ne olmalı bu kart ile yardımcı olabilecek var mı?
    Bu disconnect sorunu bende de var statik ip var ama yine de oluyor benim yurtdışı çıkışları biraz problemli. İss'yi aradım tracert ve ping görüntülerini attım request time out yiyor tracert da ping de atılmıyor hiç bir sunucuya hele google ve valve'a. İss bu problemi çözebilir umarım.
    Bi abide 2080 var 2k ultrada o bile 60 alamıyor 40 larda geziniyor. Ultra ayara yakın xbox one x ayarları 60tan çokta aşağı inmiyor rx470 4gb ile.

• Bi çağrı merkezini arayıp static ip olayının fiyatını sorayım.

Peki static ip'de sorun kesin çözülüyor mu hocam? ya 2070s ekran kartı aldık bu oyun için oynayamıyorum.
  • Ben almadım hocam statik ip. Rockstar'ın ve İSS nin mok yemesinden dolayı ben niye statik ip ye para vereyim dedim almadım.

Ama alıp da bu sorundan kurtulanlar var, bu konuda da önceki sayfalarda çokça konuşulmuştu.

Bir kontrol edin CGN havuzunda mısınız diye, emin olunca görüşün ama pek yardımcı olmuyorlar. Ben görüştüğümde statik ip alın ücretle demişlerdi.

• Şimdi aldım statik ip. Oyuna giriyorum bakalım atmazsa veya atarsa güncel yorumu bırakacağım.
    İşte onları da düşünüp vazgeçtim hocam
    Efendi efendi Pro'da akayım, hiç heyecan aramayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Eklerim hocam da bu oyunun online modu oynanmıyor ki doğru düzgün. Sürekli disconnect hatası. Bazen loadingi bile geçirtmiyor. Statik ip almadan çözümü yok.
    ben de de oynanmıyordu sürekli atıyordu modemden dmz yi açtım port forwing yaptım şuan atmalar çok azaldı enzaından oynanabilir hale hale geldi...
  • statik ip gerek yok bende 1080p fullhd ile ultra ayarda oynuyorum gtx 1070 var i7 770k ile genelde 55-60 fps arası rahat oynuyorum...
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.