Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
10.912
Cevap
104
Favori
354.511
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
Giriş
    5945 Mesaj

Evet var etkisi.Ama oyunda kaliteli bir görüntü için kesinlikle öneririm.30-45 arası oynadım ben oyun iyi olduğu için pek önemsenmiyor.Res. scale oyun daha da güzel bir hale getiriyor.Performansdan mutlaka ödün verin hocam görüntü için değecek emin olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 23 Mart 2020; 22:35:16 >
    |
    |
    Dante_08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nunbolg -- 26 Mart 2020; 23:58:41 >
    |
    |

Siz hangi RS oranı ile oynuyorsunuz ? Merak ettim.
    |
    |
    Bahsedilenler: R-10

1.25 ile başlamıştım ama 1.75 e kadar çıkardım daha sonra.Tavsiyem 1.50 de kullanmanız.
    |
    |
    borealatis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanıyorum 1080p üzerinden yapıyorsunuz.Bende uzun süredir 1.5 de kullanıyordum, açıkcası fps i 30 un altında görmedim hiç, ayarlarım da yüksektir fakat daha fazla fps için bu aralar 1.25 e çektim. 1.50 görüntü olarak çok daha iyi ama performansı orantısız şekilde düşürüyor, şimdilik 1.25 de mutluyum. Şuanda online oynuyorum, hikaye modunda oynarken 1.50 ye çekmeyi düşünüyorum :)
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj
    Sistemim R5 3600x MSI 1070TI 16GB DDR4

Yaklaşık çıktı çıkalı şu postu takip ediyorum halen hangi ayarda hangi performans söylemleri varsa Allah belanı versin rockstar. Nedir bizlerin çektiği anlamadım gitti bi stabiliteye kavuşmadımı, atması girmemesi görsel hataları. Oyunu alıp oynayacaz oh be şu güncelleme ile harika oldu diyene rastlayamadık daha.

Nekadar daha beklemeli anlamadım.
    xtreme28

Online için bşy diyemem ama 1080p xbox one x ayarları gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yurdakull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Tuf B450 Pro Gaming // Ryzen 7 3700x // Sapphire Rx470 4gb Nitro+ oc // Gskill RipjawsV Ddr4 3200mhz Cl16 4x8gb // Aigo Darkflash Tracer Dt-240 Liquid // Samsung 970 Evo Plus 500gb m2 // WD Blue 1TB 7200rpm 64mb 3,5" sata3 hdd // Pioneer APS-SL3N 240gb sata3 ssd + Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 256mb 3,5" sata3 hdd (StoreMI) // Xigmatek Beast 4x120mm X-Power 650w 80plus // Gamepower Gpr24c1ms144 curved 144hz 1ms
  • Binbaşı
    1230 Mesaj
    Dısconnet hatası devam ediyor mu arkadaşlar onlıne için. Geri dönmeyi düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj

Çok fazla var,görevden göreve yükleme ekranında atıyor girerken de 2-3 kere atıyor.Ama dün garip bi şekilde 2 kere attı sonrasında kesintisiz oynadım

|
    |
    deluxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1230 Mesaj

Hay lanet girsin yahu arkadaş ile beraber oynayalım demiştik birde ...

|
    |
    FlowMotion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj

Ben de arkadaşla aldım oyunu 1 hafta önce,rezil rüsva rockstar kaç yıl geçmiş hala fixleyememişler bu hataları.fazlasıyla da bug var bu arada son yaptığım 3-4 bounty görevinden altın almadım mesela.Saçma sapan yerlerde at glitchleniyor,görevler sıkıntılı.Aldık diye oynuyorum sırf çok güzel oyun ona laf yok ama bu hatalar cok can sıkıyor

|
    |
    deluxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1230 Mesaj
    Peki son zamanlarda atmaması için bir yol bulan oldumu arkadaşlar?

• Yarbay
    3517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

Peki son zamanlarda atmaması için bir yol bulan oldumu arkadaşlar?
    Ben 2 saat oynayıp oyunu iade etme yolu bulmuştum

kesin çözüm olmuş

|
    |
    .Tolga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

kesin çözüm olmuş
    Benimki işin şakası tabi ancak ben atma problemi yaşamamıştım story ağır ilerliyor ve sabrım kalmamış artık ara sahnelere diye iade ettim

edit:Umarım yakın zamanda çözülür probleminiz.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 26 Mart 2020; 14:14:24 >
    xtreme28

Spoiler olabilir de olmayabilir de

Oyun bitti malum John vayn amcamla free takılırken suçluları yakalama işine girdim online oynamak yerine story devam ama şu sahne beni benden aldı paylaşmak istedim silahı üflemediği kaldı sonrasındaki good bye demesi tebessüm yarattı adamlar yapmış dedirtiyor insana 😎

https://www.youtube.com/watch?v=krt9U0CH85E&feature=youtu.be

Asus Tuf B450 Pro Gaming // Ryzen 7 3700x // Sapphire Rx470 4gb Nitro+ oc // Gskill RipjawsV Ddr4 3200mhz Cl16 4x8gb // Aigo Darkflash Tracer Dt-240 Liquid // Samsung 970 Evo Plus 500gb m2 // WD Blue 1TB 7200rpm 64mb 3,5" sata3 hdd // Pioneer APS-SL3N 240gb sata3 ssd + Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 256mb 3,5" sata3 hdd (StoreMI) // Xigmatek Beast 4x120mm X-Power 650w 80plus // Gamepower Gpr24c1ms144 curved 144hz 1ms

• Binbaşı
    1230 Mesaj

Statıc IP ye geçtim. Oyundan atma problemi yaşamadım. Bugün tekrar dener genel bilgilendirme yaparım.

|
    |
    .Tolga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1057 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Spoiler olabilir de olmayabilir de

Oyun bitti malum John vayn amcamla free takılırken suçluları yakalama işine girdim online oynamak yerine story devam ama şu sahne beni benden aldı paylaşmak istedim silahı üflemediği kaldı sonrasındaki good bye demesi tebessüm yarattı adamlar yapmış dedirtiyor insana 😎

https://www.youtube.com/watch?v=krt9U0CH85E&feature=youtu.be
    45 saniyelik video ile tekrar başlama isteği geldi hocam :)

• Yarbay
    2819 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xtreme28

Ne mutlu o zaman bana 🙂 ben hala oynuyorum TR yama çıkınca tekrar başlıcam. Çıkmadanda başlayabilirim 🥴🙂

|
    |
    desparados_532 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.