Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (435. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun açıldı.Ön yükleme dosyalarını çıkarıyor şimdi.Kısmet olursa gireceğiz.
  • Oyunu sonunda bitirebildim. Doğrudan ana görevlere gitmek yerine yan görevleri bitere bitire ana görevleri yaptım.

Görevler bittikten sonra oyun çok sıkıcı oldu birden oynayası gelmiyor insanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu çıkarması için ne kadar boş alan gerekli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas3869

https://www.turkceyamaci.com/rpg-turkce-yama/red-dead-redemption-2-turkceyama-yayinda/.html

Türkçe yama diyor virüs sanırım bilgisi olan varmı ?
    Virüs bu, Technopatte konusu vardı buyur bak:
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/rdr-2-tuerkce-yamadan-virues-girdi.794217/

• beyler aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? daha oyun cıkalı olmuş 1 ay, gerçekten birilerinin çevirip çıkarttığına inanıp nasıl indirirsiniz böyle tehlikeli virüsleri pcnize?

böyle bi oyunun yaması çıktığında zaten gümbürtü cümbüş şamata olur forumlarda. siz böyle bi şey gördünüz mü?

ha diceksin adamlar translate'den geçirip oyuna yedirmişlerdir belki falan. ee? bu oyundaki ağdalı dili ve ağır diyalogları makinelerin düzgün çevirebileceğini mi düşünüyorsunuz bu durumda?

iki türlü de akıllara zarar bi durum. itibar göstermeyin lütfen
  • Benim daha 15gb var. Anca gece yarısı biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Virüs bu, Technopatte konusu vardı buyur bak:
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/rdr-2-tuerkce-yamadan-virues-girdi.794217/

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Oyunu sonunda bitirebildim. Doğrudan ana görevlere gitmek yerine yan görevleri bitere bitire ana görevleri yaptım.

Görevler bittikten sonra oyun çok sıkıcı oldu birden oynayası gelmiyor insanın.
    Kaç saat sürdü her şeyi tamamlamak Single'da?
  • "Unable to locate the Rockstar Games Launcher"

İtiraf edeyim bir ara sorunsuz açılacak diye heyecan yaptım Neyse indirdim girdim bu GTA 4'ten kötü anılarımız olan arkadaşı.

"Red Dead Redemption 2 exited unexpectedly" ile devam.

Arkadaş beceremiyorsunuz işte platform işini, oyununuzu yapın bırakın Steam yayınlasın...

Oyun açılırken bir şeye tıklamadım bu sorun da gitti. Nihayet oyun açıldı, bir karakter yarattım başladım.

Oyunun grafikleri fena değil ve akıcı. Ama ayarlara girince 4+4 8Gb ekran kartım var crossfire ile, 3 Gb olarak görüyor. Onu halledeceğim bir yolunu bulabilirsem. GTA V'te ne güzel hepsini görmüştü, uğraştıracak anlaşılan bu oyun adam edene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 5 Aralık 2019; 21:28:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Kaç saat sürdü her şeyi tamamlamak Single'da?

Alıntıları Göster
    Oyun çıktıktan bir kaç gün sonra almıştım ve neredeyse her gün 3-4 saat oynadım belki de daha fazla bile ama ben full oynadım yani haritayı tamamen gezim avlandım çok oyalandım ve tükettim tamamen oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Oyun çıktıktan bir kaç gün sonra almıştım ve neredeyse her gün 3-4 saat oynadım belki de daha fazla bile ama ben full oynadım yani haritayı tamamen gezim avlandım çok oyalandım ve tükettim tamamen oyunu.

Alıntıları Göster
    Güzel bi' 100 saate yakın sürüyor yani iyice suyunu çıkarırsak.
  • Oyuna girince steam den launcher a ayrı giriş yapmak gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 5 Aralık 2019; 21:32:46 >
  • Steam'den alanlar oynamaya başladımı? Online'ın story görevlerini yapacağım matchmaking'de kimse bulunmuyor, steam tayfası gelince bulunur sanırım o yüzden soruyorum.
  • mndrs86 M kullanıcısına yanıt
    106 gb oyun.2 katı gerekli diyorlar sanırım.Boş yer olduğu için bende dikkat etmedim.
  • yok abi türkçesi çıkmadan girişmem ben bu oyuna
  • Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Bakarken üşüdüm.
  • Arkadaşlar rgl üzerinden ultimate sürüm almıştım bonusları nereden alacağım?

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    allah versin başka kapıya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 5 Aralık 2019; 23:25:13 >
  • paran yoksa git çalış... milletten para dilenme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 5 Aralık 2019; 23:24:9 >
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.