Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çöp bu at... staminasına, hızına bakarak at seçmelisin...

stable'da at için yer de alman lazım bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 5 Aralık 2019; 9:34:36 >
  • Bu sıralar oyun yüzünden Western filimlerini izliyorum...
  • arkadaşlar

steamden alıcam bende

300 tl normal fiyat biliyorsunuz

special edition falan almaya değer mi? 380 tl çünkü ultimate saymıyorum bile
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Bence değmez. Taban fiyatı iyidir.
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Bence de değmez. Yılbaşını bekle bari..
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    Daha yeni geldi dostum steam e yılbaşında indirim göreceğini ben sanmıyorum.Bir umut ama tabi
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    online'a girmeyeceksen standart al geç.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Epic ve RGL’a da yeni gelmişti. Efso Cuma indirimlerine girdiler. Steam söz konusu olduğunda mutlaka girer. İndirime girmemesi için steamde çok satması lazım ki sanmıyorum, bir çoğunluk diğer platformlarda oynadı. Ben dahil...
  • yılbaşında indirime gireceğini pek sanmıyorum arkadaşlar

oyun yeni geldi ve steame geç geldi, oynayan oynadı yani aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0meNtS

Epic ve RGL’a da yeni gelmişti. Efso Cuma indirimlerine girdiler. Steam söz konusu olduğunda mutlaka girer. İndirime girmemesi için steamde çok satması lazım ki sanmıyorum, bir çoğunluk diğer platformlarda oynadı. Ben dahil...
    Açıkcası ben steam de örneğini görmedim.Yani oyun bugün çıktı indirimler 20 gün sonra desen çok inandırıcı gelmiyor bana.Bekleyip görmek lazım.Bende RGL de ultimate olarak almıştım oradan oynuyorum.Bir kaç sene sonra belki steam e de kütüphanede dursun diye alırım.Çünkü hak ediyor fiyatını.
  • Dün gece güzel güzel oynuyordum, geceden sabaha ne değişmiş olabilir acaba sevgili R*

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar sonlara doğru oyun bug'a giriyor ya sizde de oluyor mu
  • Sabah steamde indirmem bitmişti ancak henüz açılmiyordu saat kaç gibi cikcacak acaba iş çıkışı direk masaya kurulmayi planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 5 Aralık 2019; 11:51:10 >
  • Arkadaşlar ingilizcem iyi değil şuan başlanmadi ama türkçe yama yapılacak oyuna eğer online da yama gibi eklenti ile girersek ban yer miyiz ? Gta online da banlaniyormus , hikaye modunu oynamak için yama beklicem o süre içinde online girmeyi düşünüyorum dil sıkıntısı çeker miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

klasik korsancı bahanesi...

alacağım ama paraya kıyamıyorum falan desen daha samimi bulurdum.

Alıntıları Göster
    Tanimadigin insanlar hakkinda bos yapma.
  • hala blur sorununa çözüm yok dx12 de daha iyi görünüyor diyorlar dx12'yi kullanamıyoruz gerçekten ben pişman olmaya başladım oyunu aldığıma

2015 de çıkan witcher 3 daha net görünüyorsa bu rockstarın beceriksizliğindendir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 5 Aralık 2019; 13:32:24 >
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.