Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Teşekkürler birde bu vulkan ile dx12 arasında ne fark var

Alıntıları Göster
    vulkan biraz daha fazla fps veriyor ama görüntü dx12'de daha iyi... ben vulkan'da 4k'da, 50-60 fps arası, balanced 1 tık üstü oynuyorum. aslında res. scale'i düşürüp, dx12'ye de geçebilirim.

çok uğraşmıyorum çünkü geçen sene bu zamanlar ps4 pro'da 2k@30 fps low-med ayarlardaki görüntüyle 100 küsür saat oynadıktan sonra şimdi vulkan'ı, dx12'si bana hepsi harika geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 4 Aralık 2019; 16:38:14 >

• Yeniada kullanıcısına yanıt
    Ultimate 400'ü geçmez umarım, geçer mi yoksa
  • Steam çıksın hemen alır başlarım diyordum. 13 Aralık'ta Path of Exile yeni lig deneyecektim sararsa 2si beraber zor olacak diyordum ama steamde herhangi bir avantaj yok şuan online da daha fazla vakit kaybetmeden ilerleyim demek dışında o yüzden hemen 5inde almayabilirim özel bir şey sunmansa. 1 ay daha beklerim.
  • son bölümlere doğru kızılderilinin sokak dövüşü görevinde grafikler kayıp oyun kapanıyor. buraya kadar oyunda hiç kapanma olmamıştı. var mıdır yaşayan veya bir çözüm bilen?
  • ultramavi kullanıcısına yanıt
    ilginç bir şekilde oyunu vulkan dan dx 12 ye alınca düzeldi. başına gelen olursa denesin.
  • multi oynamadığım için daha bilmiyorum. ama single da gayet kolay aldm ben de. youtube de videoları da mevcut. yerine kadar gösteriyor.
  • STEAM FİYATI 299 TL OLARAK YAYINLANMIŞ!
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 4 Aralık 2019; 20:37:8 >
  • oyunu kayıt edemiyorum kilit simgesi var, bi kere aranma şifresi yazdım hay yazmaz olaydım hile kullanınca save olmuyormuş peki bunu 4 saat oynadıktan sonra öğrenmem. Napıcam şimdi save yapmanın bir yolu yok mu? oyunu bırakıcam tekrar oynayamam oraları chapter 5 i bitirdim adadan yeni eve geri döndüm. Burada olup save dosyasını atmak isteyen var mıdır?
  • oyunun multisinde tren-banka soyma gibi saran etkinlikler var mı?
    online'ı sarıyor mu beyler? ona göre para verelim.
  • Steam de satışa açıldı,ön yükleme başladı.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
  • hani steame gelince 200 olur diyenler vardı ne diyecekler şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Steam de satışa açıldı,ön yükleme başladı.

Oh, sonunda.
  • Oyunu sadece offline oynayacağım. Anladığım kadarıyla Ultimate'in benim için bir avantajı yok.

Special edition almaya değer mi yoksa standart alıp geçmek mi lazım?

Edit: Steam forumlarında yazılanları okudum da değmez gibi. Direk standart alıp geçiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 4 Aralık 2019; 21:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

STEAM FİYATI 299 TL OLARAK YAYINLANMIŞ!
    Çok para aralıkta indirim alırmı acaba
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    alacağını sanmam GTA almamıştı.
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz geç oldu ama anca müsait olabildim oyun içi görüntüleri paylaşıyorum. Dilerseniz ayar ekranını da paylaşabilirim
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• Steam candır aldım hemen oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Red Dead Redemption 2 : 199 TL
    https://www.gamebillet.com/red-dead-redemption-2?affiliate=1c8adfeb-78f3-4d89-9a91-5b697ec73e37

edit: steam bekleyip "keşke" diyenler için bakiyesi olanlar için de şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 4 Aralık 2019; 22:8:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

Hocam biraz geç oldu ama anca müsait olabildim oyun içi görüntüleri paylaşıyorum. Dilerseniz ayar ekranını da paylaşabilirim
    Ayarları da paylaşır mısın? Sistemimiz benzer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guest-5993D5759 G kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam.Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.