Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
12.906
Cevap
113
Favori
420.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
Giriş
    4072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Teşekkürler birde bu vulkan ile dx12 arasında ne fark var

Alıntıları Göster
    vulkan biraz daha fazla fps veriyor ama görüntü dx12'de daha iyi... ben vulkan'da 4k'da, 50-60 fps arası, balanced 1 tık üstü oynuyorum. aslında res. scale'i düşürüp, dx12'ye de geçebilirim.

çok uğraşmıyorum çünkü geçen sene bu zamanlar ps4 pro'da 2k@30 fps low-med ayarlardaki görüntüyle 100 küsür saat oynadıktan sonra şimdi vulkan'ı, dx12'si bana hepsi harika geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 4 Aralık 2019; 16:38:14 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    527 Mesaj

Ultimate 400'ü geçmez umarım, geçer mi yoksa
    |
    |
    Yeniada kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam çıksın hemen alır başlarım diyordum. 13 Aralık'ta Path of Exile yeni lig deneyecektim sararsa 2si beraber zor olacak diyordum ama steamde herhangi bir avantaj yok şuan online da daha fazla vakit kaybetmeden ilerleyim demek dışında o yüzden hemen 5inde almayabilirim özel bir şey sunmansa. 1 ay daha beklerim.
    |
    |

ilginç bir şekilde oyunu vulkan dan dx 12 ye alınca düzeldi. başına gelen olursa denesin.
    |
    |
    ultramavi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

multi oynamadığım için daha bilmiyorum. ama single da gayet kolay aldm ben de. youtube de videoları da mevcut. yerine kadar gösteriyor.
    |
    |
    mteren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 4 Aralık 2019; 20:37:8 >
    oyunu kayıt edemiyorum kilit simgesi var, bi kere aranma şifresi yazdım hay yazmaz olaydım hile kullanınca save olmuyormuş peki bunu 4 saat oynadıktan sonra öğrenmem. Napıcam şimdi save yapmanın bir yolu yok mu? oyunu bırakıcam tekrar oynayamam oraları chapter 5 i bitirdim adadan yeni eve geri döndüm. Burada olup save dosyasını atmak isteyen var mıdır?
    |
    |
    online'ı sarıyor mu beyler? ona göre para verelim.
    |
    |

A.K.A ={ Cebrail, İlhan, Crescent416, Gressul, Side2side, Kuvvetmira, Lacerta, Rapido, smcro, CeboVV, N20, NX & MF }
  • Yarbay
    6402 Mesaj
    Steam de satışa açıldı,ön yükleme başladı.

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    4353 Mesaj
    hani steame gelince 200 olur diyenler vardı ne diyecekler şimdi
    |
    |

Orijinalden alıntı: R-10

Steam de satışa açıldı,ön yükleme başladı.

Oh, sonunda.
    |
    |

Special edition almaya değer mi yoksa standart alıp geçmek mi lazım?

Edit: Steam forumlarında yazılanları okudum da değmez gibi. Direk standart alıp geçiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 4 Aralık 2019; 21:18:19 >

Orijinalden alıntı: GUERRA

STEAM FİYATI 299 TL OLARAK YAYINLANMIŞ!
    Çok para aralıkta indirim alırmı acaba

alacağını sanmam GTA almamıştı.
    |
    |
    Perturbator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam biraz geç oldu ama anca müsait olabildim oyun içi görüntüleri paylaşıyorum. Dilerseniz ayar ekranını da paylaşabilirim
    |
    |
    sertacr88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    49 Mesaj
    Steam candır aldım hemen oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3485 Mesaj
    Red Dead Redemption 2 : 199 TL
    https://www.gamebillet.com/red-dead-redemption-2?affiliate=1c8adfeb-78f3-4d89-9a91-5b697ec73e37

edit: steam bekleyip "keşke" diyenler için bakiyesi olanlar için de şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 4 Aralık 2019; 22:8:54 >
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FelixSteiner

Hocam biraz geç oldu ama anca müsait olabildim oyun içi görüntüleri paylaşıyorum. Dilerseniz ayar ekranını da paylaşabilirim
    Ayarları da paylaşır mısın? Sistemimiz benzer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    749 Mesaj

Buyrun hocam.
    |
    |
    Guest-5993D5759 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.