Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (423. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam saçlarda ve çimlerde cok fazla grain görüyorum FXAA aç ve Soft Shadows kapat
  • Denerim hocam.
  • GTX 1060 6 GB Satıp rx580 yöneleyim mi?Sadece bu oyun için değil Cyberpunk vb çıkıcak oyunlar için de doğru bir tercih yapmış olur muyum?Gtx 1070 almak istiyordum ama 1060 satıp ya 1080 al ya da hic satma diyorlar.
  • kim bilebilir ki hocam. ne apisiyle geleceğini bilmiyoruz. belki 11/12 değişimli gelir. pascal serisi 11de iyi iş cikariyor hâlâ. ama 11 oyunları da azaliyor gibi

bence siberpunkı bekleyin. rx 580ler bi yere kaçmıyor. illaki bulursunuz diye düşünüyorum

her seyi geçtim, rtx 2060lar o zamana kadar epey ucuzlamış olur.
  • En iyisi sistemi komple satıp bi PS5 almak önümüzdeki sene. Ondan sonra tekrar bu işlere heves edersem AMD tabanlı bi sistem kurma niyetindeyim. O zamana kadar da laptop ve PS5 iş görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Konsolda oyunların 30 kare/saniye oranında bile akıcı görünmesinde en büyük iki etken stuttering ve tearing problemlerinin olmayışıdır. PC'de oyunları 30 kareye kitlediğinizde atlamalar ve yırtılmalardan ötürü konsoldaki kadar akıcı olmuyor kesinlikle. Ayrıca 30Hz'de FreeSync'den yararlanmakta pek mümkün değil zira çoğu monitörde FreeSync'in çalışma aralığı kapsamına 30 Hz dahil değil.
    Konsolda oyunların 30 fps ile bile akıcı olmasının temel sebebi gamepad kullanımıdır. Bu oyunu pc de gamepad ile oynayın, hak vereceksiniz.
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdikten sonra oynamak sıkmıyor değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ben bu luncherdaki update mantığını anlamadım. Yine geçen seferki gibi oldu. 2 küsur gb gösteriyor ama 300 mb civarı bir şey indirip bitti diyor. Herkeste mi böyle oluyor?
    Benimde aynısı oldu
  • Bu ayarlardaki geometric level of detail var. Ben onu hiç kurcalamamıştım. Bugün bir videoda gördüm adam kısıyordu fps arttırmak için. Bende az önce denedim, yarıya çektim. 50 ile oynarken 55 e çıktı fps. Oyun içinde bir farkını görmedim grafik.kalitesi olarak. Sizce bu önemli bir grafik ayarı mı? 5 fps için şaheser görüntüden feragat etmek istemiyorum ama grafik kalitesine çok etkisi olmayan bir unsur ise böyle kalsın. Nedir bu geometrik detay seviyesi olayı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Bu ayarlardaki geometric level of detail var. Ben onu hiç kurcalamamıştım. Bugün bir videoda gördüm adam kısıyordu fps arttırmak için. Bende az önce denedim, yarıya çektim. 50 ile oynarken 55 e çıktı fps. Oyun içinde bir farkını görmedim grafik.kalitesi olarak. Sizce bu önemli bir grafik ayarı mı? 5 fps için şaheser görüntüden feragat etmek istemiyorum ama grafik kalitesine çok etkisi olmayan bir unsur ise böyle kalsın. Nedir bu geometrik detay seviyesi olayı hocam?
    hocam belli mesafeden sonraki objelerin render kalitesini arttırıyordu

bazı yerlerde hiç fpsyi etkilemezken bazı yerlerde fpsyi etkileyebiliyor

2-3 tık genelde yeterli

ama garip şekilde tüm konsollar bvunu fullde oynatıyormuş. ben de anlamadım ve anlam veremedim. bu lod hakkında detaylı adam akilli bi karşilaştirma da bulamıyorum. ben de henüz fikirsizim. ben 3 tikte oy nuyorum

• Doğru hocam her yerde aynı oranda arttırıyor mu fps yi bende bilemiyorum. Anlık fps göremiyorum bir süredir oyunda.maalesef. ne radeonun kendi sayacı ne de msi afterburner oyunda aktif olmuyor. Mecburen her ayar değişikliği yaptığımda oyunun kendi benchmark testini yapıyorum. Orada farkettim 5 fps fazla çıktı.

O zaman bende bu ayarı yarıda kullanayım. Görüntüde ofsayt bir durum yaratmıyor anladığım kadarıyla. Teşekkürler
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    yok
  • Steam niye açılmadı hâlââââââââââââââ
  • Ulan övmez olaydık update geldiğinden beri oyuna giremiyordum, girsem bile bir kaç saniye sonra crash yiyordum dx 12'den vulkana geçtim problem çözüldü, update'den önce de vulkan problemliydi dx 12 kullanmak zorunda kalıyordum şimdi de tam tersi. Vulkan'da kötü görüntü ve tesselation problemim vardı şu an o problemlerden eser yok, gerçekten çok enteresan bir oyun her sistemde, her güncellemede kişiye özel problemler çıkarabiliyor.
  • Vulkanda 50 fpsdenm yukarı almıyor cpu darboğazı yapıyor
  • Şu oyunun görsellerine bitiyorum valla

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 2 Aralık 2019; 23:4:20 >

• Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• Online 1 km teka tan adamlar var ,hile durumu başladı sanırım oyunda
  • Online da çok fazla hile var şehirlere hayvan spawn atan mı dersin, gemiyi şehrin ortasına koyan mı dolu.
  • 1440p galiba...
  • 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.