Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oynayıp sohbet edebileceğim arkadaşlar arıyorum. Eğer discord varsa katılmak isterim.
  • Bende şunu şöyle bırakayım, koleksiyonerlik yaparken bulduğum ufak bir balıkçı teknesine binmek için koyulmuş tahtanın üzerine oturmak için bile etkileşim verilmiş oyunda. Her zerresi detay ve mükemmelliyet dolu.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodello -- 15 Kasım 2019; 0:25:31 >
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    GeForce Experience kurulu ise oyun filtresini aktif ederek oyuna oradan keskinleştirme uygulayın bende işe yarıyor.
  • Online girebilen var mı? Girdikten 10 saniye sonra disconnect verip atıyor iyi ki güncelleme getirdiler sorunlar ortadan kalktı ÇÜNKÜ OYUNA GİREMİYORUZ SÜPER ÇÖZÜM
  • Atma sorunu ve oyun ekranındaki mouse imleci hatası devam ediyor.
    Performansta hissedilir bir fps artışı var. Akıcılık artmış.
    Otomatik sistem donanımı tanımlaması değişmiş. En iyi fps için sisteminize göre daha dengeli ayar yapıyor. Bir çok kullanıcı otomatik grafik ayarı ile mutlu olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olanlari izliyorum da 2080ti dahi döküldü şu oyunda (2k ve 4k için konuşuyorum). 4K 60 veremiyor.

hatırlıyorum bundan 3-4 yıl önce amd rx480 serisi çıktı bir oo çektim "ne güzelmiş ucuzlasin da sistem dizelim" dedim. Aradan zaman geçti ayni fiyata daha iyi performans sunan rx570/rx580 serileri çıktı yine bir oo çektim. Sonra 5700/5700xt çıktı 1080ti' i tokatladi bi aauuuuuv çektim Daha iyisinin çıkacağını bildiğim için şu an hâlâ yeni seriyi (amd 6000 serisi ekran kartlari zen3) bekliyorum
    Bi yandan ps5 çıkacak akabinde amd nin ray tracing destekli kartları gelecek muhtemelen. Bekle babam bekle, ömür yetmeyecek galiba bir sistem toplamaya

Bu arada, ps1 de tüplü tv de (çözünürlük yok) oynarken mutlu olan biz, ps2'de yillarca 480p oyun oynayan biz şu anda 5-10 fps nin hesabını yapıyoruz. İnsan ne ara bu kadar doyumsuz oldu hayret ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 15 Kasım 2019; 2:54:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Oyunun performansı daha beter oldu. Aynı ayarlarda en az 5 fps kayıp var. Özellikle bazı bölgelerde anlamsız şekilde 10-15 fps düşüş oluyor.
    Bug'ları düzeltirler belki ama performansı daha da batıracaklar bu gidişle.

• Onlinea bir türlü alışamadım elemanlar çatır çatır uzaktan indiriyor sürekli daha göremeden çok karışık geldi bana.
  • Queloon kullanıcısına yanıt
    Dostum ben arasıra müsait oldugumda online takılıyorum haberleselım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eline sağlık, güzel fotoğraflar.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Kotaless kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 15 Kasım 2019; 8:4:0 >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Bunu dener misiniz ?

Ö N E M L İ

Oyuna giremeyenler, "Verify game file integrity" yapmayı denesinler. Bende eksik oyun dosyası varmış, o yüzden giremedim. Verify yaptığımda 7.94 GB eksik dosya indirdi.

Rockstar Games Launcher'da SETTINGS'e gelin. Sol menüden oyunlarımdan RDR2'yi tıklayın.

Sonrasında VERIFY INTEGRITY'ye tıklayın, dosya kontrolü yapacak. Eksik dosya varsa indirecek.

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

• Oyunda hiç sorun yaşamayan kesindeydim, update sonrası performans çok güzel bi şekilde arttı. Ufak tefek takılma sorunları giderilirse ki üstünde çalışılıyormuş, harika deneyim sunacak PC platformuda.

Oyun müthiş.

• ZiveR kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç nedir ve nasıl yaptınız bende denesem?
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Abi nasıl bu fps alabiliyorsun bende de 1080 var. 28-38 arası geziyor fps. Ultra - High Karışık -2K msaa x4 yapıyorum. 1080 ti tamam üst bir kart ama maksimum 15 fps oynar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Abi nasıl bu fps alabiliyorsun bende de 1080 var. 28-38 arası geziyor fps. Ultra - High Karışık -2K msaa x4 yapıyorum. 1080 ti tamam üst bir kart ama maksimum 15 fps oynar diye düşünüyorum.
    msaa x4 kullanmaya devam et ondan sonra ben neden 20 fps alıyorum diye dolanırsın böyle

• oLgan kullanıcısına yanıt
    auto aim'leri açıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

işlemci - ram nedir hocam
  • Online da fotoğrafı neyle çekiyorsunuz arkadaşlar varmı kullandığınız bir program lütfen fraps demeyin

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.