Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
153
Favori
787.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklenenden yüksek. Gerçi oyunun grafiklerine ve potansiyeline bakınca falan insan olabilir diyor. Açıklarlarsa bugün anlarız.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Yazilanin aksine genelde 1 alt model her türlü iş görüyor ancak burada tamamen rockstara kalmiş "eger insanlara ekran karti sattirmaya calisirlarsa yüksek sistem ister oyun ancak gta 5 gibi optimizasyon devam ederse 1070 1080 high 60fps karti olur 1050 ti bile 30 fps verir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heyecanlı mıyız arkadaşlar. Rockstar'ın kendi mağazasında vereceği fiyatlar diğer satıcıları da az çok belirleyecektir. Büyük bir sürpriz olmazsa ben Steam'i bekleyeceğim. Online'ı pek heyecanlandırmıyor beni açıkçası.
  • Ortalama 180-185 Saatlik bir one x macerasından sonra PC de 60 fps devam edeceğim.

Tabiiki Online benim için çok önemli ve her geçen güç gta5 gibi geliştiriyorlar. Bu çok önemli. ROCKSTAR Client den satın almayı düşünüyorum aksilik olmazsa. 1 ay Steam bekleyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala çıkmadı mı fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 9 Ekim 2019; 9:53:39 >
  • bugün istenilen sistem özellikleri ilk ekran görüntüleri, bir kaç bilgi verilecek ve ön siparişe açılıyor. büyük ihtimalle akşam açıklanır.
  • Umarım uygun bir fiyat ve sistem ile çıkar. Ps4 te yarım kalmıştı sattım konsolu şimdi pc de devam edelim.

• Oyunun single kısmını kuzenin ps4 de bitirdim hemde neredeyse cılkını çıkararak. Ama online kısmı efsane olmuş hele takım bulursanız çok mükemmel olur. Pc de hem single hem online çok acayip olacak inşllah. Online oynamak isteyen olursa ben de dahil olmak isterim..
  • Ön siparişe ne zaman açılacak Rockstar Launcher da? Fiyatı merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalboy101

Ön siparişe ne zaman açılacak Rockstar Launcher da? Fiyatı merak ediyorum.
    Akşam 18:00 yazıyor resmi olarak.
  • fatalboy101 F kullanıcısına yanıt
    18:00'da olması lazım.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ben de Steam'i bekleyeceğim ama online kısmının GTA V'e göre daha zevkli olacağını düşünüyorum, senaryo kısmı zaten çok güzel PS4'de oynamadım ama videolarını izledim, western tarzını RDR 2'de çok iyi yansıtmışlar, değişik atmosferde oyunlara ihtiyacımız var, GTA 6 da çıksa hep aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Bu mesaj silindi.
    Grafiklerin Alakası bile yok Gta v ile ve şuan inanılmaz diye nitelendirebileceğimiz bir grafiğe sahip rdr. Lütfen bilmeden, görmeden atıp tutmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

Hala çıkmadı mı fiyat
    hocam New York'da daha saat 05:51 :) uyansınlar paylaşırlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 9 Ekim 2019; 13:1:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Bu mesaj silindi.
    Klasik "Göz doktoruna görün" diyeceğim de o bile çare bulamaz ki sana. Sen önce aynı ile farklı neye göre oluyor onu bir araştır sonra yazmaya çalış kurban olayım.
  • benim tahminim; minimum gtx 760, önerilen gtx 1070

edit: tahmin 2;

şu an ps4 fiyatı 79$ civarından indirimle 39$ civarına satılıyor kendi sitesinde. ön sipariş fiyatının 79$ civarında olacağını sanmıyorum. bana göre 59$ dan sunulacak. standart, special ve ultimate var. ön siparişle 59$ fiyata special alabilecğiz. sonradan 59$ standart olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 9 Ekim 2019; 13:21:39 >
  • sabırsızlanıyorum, anlaşıldı bu ay aç kalıcaz ama bu oyunu çok bekledim. nasıl mutluyum anlatamam.
  • En iyi grafikli konsol oyunlarından biri olduğu videolardan bile belli iken, GTA V ile aynı denmesi garip olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

En iyi grafikli konsol oyunlarından biri olduğu videolardan bile belli iken, GTA V ile aynı denmesi garip olmuş.
    Konsol olarak arada fark olur ama 4K GTA 5 (PC) ve 4K RED DEAD REDEMPTION 2 (PC) arasında "çok" kadar fark olacak mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 9 Ekim 2019; 13:35:50 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.