Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2'nin Yeni Videosu 28 Eylül'de! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gelsin bakalım. Umarım oynanış görüntüleri de olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsux

PC 'ye çıkma şansı hiç mi yok ?

GTA V ve Online PC'de çok iyi satış rakamları elde etti o yüzden bu sefer PC'ye çıkacağını düşünüyorum. Ama çoğu insan beklemeyip hemen alacaktır ve PC'ye çıkınca tekrar alanlar oalcaktır oynamalarına rağmen o yüzden duyurmayıp bir süre sonra PC'ye büyük ihtimalle gelecektir. Ama bende bekleyeceğimi sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 23 Eylül 2017; 14:43:1 >
  • 2018 yılında mevcut konsollara satarlar, 2019 da ps4 pro upgrade si gelir. 2020 de ps5 için çıkar. 2023 gibi de pc için çıkar. 2023 te süper güç olacağımız ve milli gelirimiz 100 bin dolara çıkacağı için 2-3 tane 1080 gt li pc toplayıp über grafiklerle bir kez daha oynayabilirim. Gelecek 5 sene için planlarım bunlar.
  • Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş yanlış hesaplamışsın. 2030000000000000000000000000 da pc ye çıkış yapacak. Bir kaç yüz milyonluk sapma var hesabında.
  • burda yine konsol pc savası ufaktan başlamıs her platforma gelsin arkadas herkes istedigi platformda istedigi gibi oynasın kime ne zararı var taraf sectiginiz zaman ilk oyunu bir türlü bakın ne yeni konsollara geldi nede pc getirdi adamlar cıkarsalar şimdiki gta 5 kadar deli gib satar ama cıkarmadılar ps3 xbox 360 da kaldı güzelim oyun bari şimdiki yeni nesil olanı cıkarda herkes adam gibi western vahşi batı oyunu oynasın ps3 cihazımda kac defa bitirdigimi sayamıyorum okadar kaliteli bir yapım red dead redemption keske pc cıksa düşüncesindeyim ama yapılmadı inşallah pc yoluda gözükür hem eski red dead redemption hemde 2 ci oyunla birlikte bi complete pack cok mükemmel olur bakalım hayırlısı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Pc’ye çıkarmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar
  • Gel artık zalım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.