Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2'nin Yeni Videosu 28 Eylül'de!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •   
          Rockstar Games atmış olduğu bir Tweet ile birlikte önümüzdeki hafta 28 Eylül tarihinde Red Dead Redemption 2'den yeni bilgiler ve muhtemelen yeni bir video geleceğini duyurdu.

Duyuru Türkiye saati ile akşam 18:00'de rockstargames.com adresinde gerçekleşecek. Bakalım 2018'in ilk baharına ertelenen oyundan ne gibi bilgiler gelecek. Bu bekleyiş esnasında yayınlan önceki videoyu tekrar tekrar izlemeye devam edebilirsiniz!

• Ya daha bugün konuştuk ana başlıkta haber alsak da mutlu olsak diye ulan çok sevindim be ömrümüz şu oyunu beklemekle geçti resmen
  • Komşulaaaar komşulaaaar yetişin kalp krizi geçiriyorum. Umarım şöyle okkalı bir trailer görürüz. Ah be R* bu kadar ketum olmasan keşke ama yine de başımızın tacı, gözümüzün nurusun. Son olarak oyuna dair bir şiirle yorumumu sonlandırıyorum:
    Ne hasta bekler sabahı,
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan, bir günahı,
    Seni beklediğim kadar.
  • Jhon Marston DLC si yapsınlar, İlk oyundan öncesini anlatsın.
  • işde beklenen haber sabırsızlıkla bekliyoruz teşekkürler haber için..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Darısı Gta 6'nın başına .
  • Western hayranlarının sabırsızlıkla beklediği oyun.
    gelsin bakalım fragman
  • Oyun 2018 e Türkçe altyazı yüzünden ertelenmiş :-) içimden geldi keşke böyle olsa ne güzel olur diye o bakımdan yanlış anlamayın insan heves ediyor işte :-)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Ya daha bugün konuştuk ana başlıkta haber alsak da mutlu olsak diye ulan çok sevindim be ömrümüz şu oyunu beklemekle geçti resmen

Aynen öyle harika bir sürpriz oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hazır EA'nın falan indirimleri varken,Bir tane PS4 Pro çakmak lazım,Bu oyun çıkana kadar ancak idare ederim Online oynarak..
  • 2018 yılın oyunu nasıl olacak göreceğiz 1 haftaya,ah bir de ertelemeselerdi belki bugünlerde doya doya oynardık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 22 Eylül 2017; 20:7:11 >
  • 2018'e mükemmel oyunlar geliyor.Bu yılın oyun yokluğundan sonra bomba gibi olacak.
  • Umarım oynanış fragmanıdır. Heyecanla bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar ve oyunları gerçekten bambaşka bir yerde bunu bir kez daha anladım.. Wolfenstein hakkında böyle bir haber vardı yeni trailer yarın diye, Wolfenstein'ı çok sevmeme ve bekliyor olmama rağmen haberi görünce 'ee iyi yarın işte trailer' demiştim. Zaten forumda ve diğer sitelerde de hiç yankı uyandırmadı. Fakat Red Dead 2'in trailer'ı yarın deyince bile o haber patlıyor ve herkes heyecan içinde bekliyor.
  • 2018'de Dev oyunlar geliyor.. Daha sayamadıklarım var siz düşünün :)

God of War -
    The Last of Us : Part II -
    Days Gone -
    Spider-Man -
    Detroit : Become Human -
    Red Dead Redemption 2 -
    Metro : Exodus -
  • 2012 yılını hatırlattı bu olay..gta 5 için yeni trailer haftaya..sitede sayaç felan kurulmuş..hadi lan hadi yayınlan..http://www.rockstargames.com/ sayfasını 40 dk önceden açıp beklemeler felan :D

• PC 'ye çıkma şansı hiç mi yok ?

• Valla 2018 yılı her ne kadar Xbox One X gibi güçlü bir konsol olsada, Yinede PS4'ün yılı olacak.. Kesinlikle oyunlar tek tek gelirken Ooo bu ne kadar güçlü şu ne kadar güçlü demeyeceğiz.. Oyunlara bakılacak direk.. Oyun konsoluna neden Oyun konsolu denildiğini herkes önümüzdeki yıl öğrenecek.. O oyunları alırken ki tebessüm anlatılamaz bile.. Ben hala PS4'e nasıl para yetiştireceğimi düşünüyorum, Hem exc. hemde Multiplatform anlamında babayı yedik. Her ay maaşımdan 150-200 TL ayırmam gerekecek..
  • Heyecanlandırdı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: porsux

PC 'ye çıkma şansı hiç mi yok ?

İlk oyunu çıkarmadıklarına göre ikinci oyunun da çıkacağını pek sanmıyorum, diğer oyunlarında değil de sadece Red Dead'te neden böyle yaptıklarını bilmiyorum, ilk oyunu Xbox 360'ta oynamıştım ikinci oyunu kısmetse PS4'te oynayacağım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.