Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2'nin Üçüncü Fragmanı Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin üçüncü resmi fragmanını yayınladı.

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.

Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2'de modern çağın şafağındaki Amerika'dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• ow yeah jon marston reyiz de gözüktü gencligi ancak yine oyun videosu göremedik neyse reyizi gördük onada şükür
  • Oyunun Grafikleri konsolların gücünden ötürü mü bu kadar çamur? Yerlere falan dikkat ederseniz Texture low sanırım..
    https://i.hizliresim.com/rOPgbM.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 2 Mayıs 2018; 18:13:20 >
  • Güzel sinematik.Oynanış hakkında ise en ufak bir ipucu bulunmuyor yine.
  • Yalnız oyunun grafikler Gta 5 den hallice bazen diyorum ki bu oyunun bu kadar geç çıkmasına sebep olan neydi tam 2016 oyunu gibi duruyor.Yanılıyormuyum?
  • Pc yok :?
  • Karanlık havası çok hoşuma gitti heycanım depreşti Grafikler fazlasıyla yeterli ve güzel böylesine açık bir dünyada kimse gow grafiği beklemesin

Hikaye sunumu sağlam olacak gibi belkide bu konuda en iyi rockstar oyunu olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugra4129

Yalnız oyunun grafikler Gta 5 den hallice bazen diyorum ki bu oyunun bu kadar geç çıkmasına sebep olan neydi tam 2016 oyunu gibi duruyor.Yanılıyormuyum?
    Kalite diye bir şey var ondan olabilir. Siz pek anlamazsınız.
  • Funboy lar hemen ölümüne savunmaya başlamış. Biz de oyunu deli gibi bekliyoruz ama bu kadar beklenen bir oyunda Rockstar ' ın Bethesda gibi 2013 Grafikleri vermesi üzdü..
  • 2. videoda ki gibi grafikler yani şaşılacak bişi yok.
  • Müzik ne acaba?
  • Spider man ve rdr2 nin türkce gelmeyeceği kesinlesti.Murat sönmezin Mustafa Yiğit ile videosunu izleyin orda söyleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Marston 1:39'da gözüküyor. Bu arada grafikler biraz düşürülmüş mü ne? 2. Fragman da daha temizdi sanki grafikler. Birde karakterlerin saçlarına biraz savrulma fiziği vereydiniz, kafaya yapışmış gibi duruyor. Teknik anlamda biraz sıkıntılı gözükse de oynanışı, açık dünyası ve atmosferi her zaman ki Rockstar kalitesinde olacaktır.
  • Grafikler çok yetersiz, acayip sıradan, töh. Neyse konuyla kurtaracak artık.
  • Videoyu 3 kere izledim ve bayıldım.Bazı arkadaşlar grafikleri beğenmemiş.Ben tam tersi çok beğendim,önceki videolara nazaran daha fazla oyunun içine çeken,insanı kült seviyesinde bir hikayenin parçasıymış gibi hissettiren bir grafik atmosferi ve yoğunluğu var bu çok hoşuma gitti.Videoyu birde 4k sıkıştırılmamış şekliyle izlemek gerek tabi.Rockstar'ın Gta daki biraz daha çizgi roman atmosferinden çok kült bir western filmi atmosferi var oyunda.İlk Rdr de bile bu kadar karanlık bir atmosfer yoktu,2. oyundaki bu yoğunluk çok hoşuma gitti.Cidden çok heyecanlandım.En son Ghost of Tshusima videosu beni bu kadar etkilemişti.
  • Ya abi sırf şu oyun için (e bide spiderman var) ps4 alicam. Ama beklentim düştü. At animasyonlari ve saclarindaki ucusmalar nerdeyse ilk rdr deki gibi. Abi ps2 oyunu olan shadow of colossus taki gibi yapsaniza şunu.
  • Oyun aslinda bayagi eski yani yapimi cok uzadi ilk cikacagi zaman cikmis olsa bu grafikler normal gelicekti ama iste suan icin grafikler biraz yetersiz gibi ama kimin umrumda benim bir rockstar oyunundan bekledigim en son sey grafik suan ilk oyununu bile ayila bayila oynuyorum grafiklerde hic siritmiyor bunda grafik arayacagimi hic sanmiyorum. Oyun klasik bir rockstar oyunu bomba gibi geliyor.
  • Abi oyunun animasyonlarini su videodan nasil anladin kaldiki animasyonlar ilk oyunda bile superdi hala daha iyisi yok piyasada bunda aynisi olsa bile raziyim.
  • Sırf ilk nesil xbox one da düzgün çalışabilmesi için grafikleri 2013 ayarında yapmışlar tam bir komedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Sırf ilk nesil xbox one da düzgün çalışabilmesi için grafikleri 2013 ayarında yapmışlar tam bir komedi
    Boş ver PC'ye gelirse kasmaz hem
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.